Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Warszawskie Spotkania z Pasją!

Pierwsza edycja „Spotkań z Pasją” zgromadziła w warszawskim salonie Honda Motorista kilkadziesiąt osób: pasjonatów motoryzacji i poszukujących życiowej pasji. Bohaterki spotkania: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska, Natalia Florek i Natalia Kowalska przygotowały doskonałą „lekcję spełniania marzeń” opowiadając o swojej drodze do sukcesu. Cztery fantastyczne kobiety, zahartowane w bojach o wysokie cele, dostarczyły wszystkim potężną dawkę inspiracji i motywacji do poszukiwania pasji.

Joanna Modrzewska
- od dziecka związana z wieloma różnymi dyscyplinami sportu. Od dziesięciu lat jeździ motocyklem enduro i startuje w rajdach długodystansowych. Na spotkaniu opowiadała o początkach swojej kariery sportowej. Joasia wielokrotnie reprezentowała Polskę na imprezach zagranicznych. Przemierzała na dwóch kółkach Alpy, Rumunię, Bałkany, Maroko, a ostatnio także Tunezję. To oczywiście nie koniec. W planach jest już wyjazd na rajd do Albanii. Łącznie po bezdrożach Europy i Afryki przejechała ponad 20 000 kilometrów. Joasia planuje wziąć udział w Rajdzie Dakar, a jej ogromne umiejętności i doświadczenie, doprawione determinacją i uporem, dają podstawę, by sądzić, że ten cel już niebawem zrealizuje. Trzymamy kciuki!

Natalia Florek
- zawodniczka wyścigów motocyklowych. Kobieta uzależniona od adrenaliny i prędkości. Jest uważana za jedną z najszybszych zawodniczek motocyklowych w historii Polski. Natalia opowiadała na Spotkaniach z pasją o różnicach między możliwościami zawodników sponsorowanych i tych, którzy muszą na własną rękę organizować finansowanie tego sportu. Mimo to, trudności nie pozbawiły jej wiary w zwycięstwo. Jej determinacja jest widoczna w każdej minucie rywalizacji na torze. Marzeniem Natalii są starty w motocyklowych Mistrzostwach Świata. Wierzymy, że jej upór, w połączeniu z umiejętnościami, pomogą jej w realizacji tego celu.

Ewa Pieniakowska - pierwsza polska stunterka. Swoimi umiejętnościami wprawia w zdumienie widzów i sprawia, że natychmiast nabierają szacunku do tej filigranowej dziewczyny wykonującej akrobatyczne ewolucje na dwóch kołach. Ewa jest doskonałym przykładem tego, że w realizacji marzeń to nie siła mięśni jest decydująca, ale przede wszystkim siła woli, determinacja i wiara w sukces. Jej droga do celu nie była usiana różami. Na Spotkaniach z pasją opowiadała o trudnościach finansowych i o tym, w jaki sposób udało jej się kupić upragniony motocykl i dostosować go do stuntu. Ewa jest zadowolona ze swojej aktualnej pozycji twierdząc, że miejsce, w którym znajduje się aktualnie w zupełności jej wystarcza.

Natalia Kowalska
- kierowca kartingowy i wyścigowy, kobieta, o której mówi się, że jest nadzieją na pierwszą Polkę w Formule 1. Związana z wyścigami już od 4 roku życia. Kobieta bijąca rekordy w niewyobrażalnym wręcz tempie i łamiąca wszelkie stereotypy odnośnie tak zwanych męskich sportów. Natalia czynnie uczestniczy w życiu wyścigowym, komentując wyścigi, prowadzi również szkółkę gokartową dla dzieci. Cel do zrealizowania: Formuła 1.

Na Spotkaniach z Pasją dziewczyny opowiadały o swoich początkach, o reakcjach innych zawodników na ich pomysł wejścia i rozgoszczenia się w ciągle mało kobiecym świecie. Dowiedzieliśmy się, że jeżeli marzenia nie przerażają, to nie są warte spełnienia, że trzeba celować wysoko i nigdy się nie poddawać. Spotkanie uświetniły dwa pokazy: pokaz zespołowej jazdy na rolkach w wykonaniu BlueBear Team oraz pokaz stuntu motocyklowego Ewy Pieniakowskiej.

Na pierwsze Spotkanie z Pasją w swoje progi zaprosili nas: Helena i Przemysław Budniccy - właściciele salonu Honda Motorista, miejsca stworzonego z pasją przez niewątpliwych pasjonatów - miejsca, w którym gwiazdy wieczoru i uczestnicy stworzyli doskonałą atmosferę do rozmów o receptach na sukces w sportach motorowych.

Wieczór, z właściwym sobie profesjonalizmem, poprowadziła Joanna Zientarska, która pasję motoryzacyjną ma we krwi. Kolejne edycje Spotkań z Pasją już niebawem.

Patronem medialnym wydarzenia był magazyn Imperium Kobiet i portal planetakobiet.com.pl


Więcej na www.spotkaniazpasja.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Warszawskie Spotkania z Pasją!
Pierwsza edycja „Spotkań z Pasją” zgromadziła w warszawskim salonie Honda Motorista kilkadziesiąt osób: pasjonatów motoryzacji i poszukujących życiowej pasji. Bohaterki spotkania: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska, Natalia Florek i Natalia Kowalska przygotowały doskonałą „lekcję spełniania marzeń” opowiadając o swojej drodze do sukcesu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe