Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Porady Weselnego Experta na Święta!

Twoi przyjaciele planują ślub? Ty zaplanuj dla nich idealny prezent. Z książką „Jak zorganizować udane wesele...” to łatwiejsze, niż myślisz! Wszyscy odliczamy dni do Bożego Narodzenia- wyjątkowego czasu, kiedy zapominamy o licznych obowiązkach, spotykamy się z bliskimi, wspólnie kolędujemy, wspominamy przeszłość i planujemy przyszłość...
Święta to wyjątkowy czas przede wszystkim dla tych, którzy planują podążać zupełnie nową drogą - nie w pojedynkę, lecz ramię w ramię ze swoją żoną lub mężem. Młodej parze często jednak towarzyszy strach, niepokój i niepewność, czy każdy szczegół dotyczący ślubu będzie tak perfekcyjny, jak wyobrażenia na jego temat.

Nie ma się czemu dziwić - lista spraw, które trzeba ogarnąć przed tak ważnym wydarzeniem, jakim jest ślub, potrafi przytłoczyć nawet bardzo dobrze zorganizowaną osobę. Dlatego każdy, kto chciałby wesprzeć przyszłych nowożeńców i sprawić, by bez stresu i zbędnych wydatków zaplanowali najważniejszy dzień w swoim życiu, powinien podarować im na święta poradnik „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” - książkę niezwykłą pod każdym względem!

Autor poradnika, Arkadiusz Habrat, bazując na swym wieloletnim doświadczeniu wynikającym z organizowania przyjęć weselnych, postanowił podzielić się wiedzą z osobami, które planują samodzielnie zorganizować swój ślub. Przejrzysta formuła i jasny układ książki pomaga zaplanować tę wyjątkową uroczystość pod każdym względem i z dbałością o najdrobniejszy szczegół, nawet jeśli nie dysponujemy wielkim budżetem.

 


- Mając pod ręką poradnik Arkadiusza Habrata można bez trudu zaplanować ślub i wesele, tak, by uniknąć wszelkich nieprzewidzianych wydarzeń (i zbędnych wydatków!) związanych z tymi wyjątkowymi uroczystościami. Dzięki książce „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” zyskamy też pewność, że nasze święto zyska niepowtarzalną, oryginalną oprawę, a samo wydarzenie będzie przez długi czas wspominane przez każdego z gości!
– mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

Książka „Jak zorganizować udane wesele – porady Weselnego Experta” to idealny upominek pod choinkę - zarówno dla młodej pary, jak i rodziców przyszłych nowożeńców, czy dla świadków. Dzięki tej pozycji zaplanują bowiem oni ślub bez stresu i zbędnego pośpiechu!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Porady Weselnego Experta na Święta!
Twoi przyjaciele planują ślub? Ty zaplanuj dla nich idealny prezent. Z książką „Jak zorganizować udane wesele...” to łatwiejsze, niż myślisz! Wszyscy odliczamy dni do Bożego Narodzenia- wyjątkowego czasu, kiedy zapominamy o licznych obowiązkach, spotykamy się z bliskimi, wspólnie kolędujemy, wspominamy przeszłość i planujemy przyszłość...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe