Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezbłędny ślub! Weselny Expert radzi

Obrączki, suknia, masa formalności, sala weselna, orkiestra, a do tego przynajmniej kilkadziesiąt zaproszonych gości, których spojrzenia skierowane są w stronę młodej pary... Jak to wszystko ogarnąć i cieszyć się perfekcyjnym ślubem? Odpowiedź znajdziemy w książce "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta" autorstwa Arkadiusza Habrata!
Na pozór kwestia organizacji ślubu i wesela wydaje się prosta: wystarczy umówić termin w urzędzie, kupić sukienkę, garnitur, obrączki, wynająć salę... i gotowe!

W praktyce jednak ilość spraw, które należy załatwić przy okazji organizacji ceremonii może przerazić nawet największych optymistów - i to bez względu na to, czy planujemy imprezę na dwadzieścia, czy dwieście dwadzieścia osób! Nie dziwi zatem, że ślub uchodzi za najbardziej stresujące wydarzenie w naszym życiu.

Jak sprawić, by same przygotowania do niego były czystą przyjemnością, a nie źródłem niepotrzebnych nerwów? Recepta jest prosta: wszystko zależy od planowania każdego, pozornie nieistotnego szczegółu oraz od perfekcyjnej organizacji, dzięki czemu wstępując na nową drogę życia unikniecie wszelkich potknięć. Kto może o tym wiedzieć więcej niż Arkadiusz Habrat, weselny ekspert, który ma na swoim koncie organizację niejednego udanego wesela?

- Często popełnianych błędów jest kilka – szczegółowo każdy z nich omawiam w mojej książce. Jeden, na który należy zwrócić uwagę, to branie sobie zbyt wiele obowiązków na głowę. W dzisiejszych czasach, by zorganizować ślub i wesele, formalności i spraw do załatwienia jest mnóstwo, dlatego lepiej jest zlecić organizację konsultantowi ślubnemu, co pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu. Coraz więcej par młodych, którym praca lub inne obowiązki nie pozwalają poświęcić czasu na organizację swojego wesela, decyduje się na tę opcję. Dla narzeczonych to duża oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż konsultant jest w stanie wynegocjować u firm współpracujących naprawdę korzystne ceny. - mówi Arkadiusz Habrat w wywiadzie dla magazynu "Imperium Kobiet".

 


Osoby, które z różnych względów wolą trzymać rękę na pulsie i o wszystkim decydować, mogą same spróbować swych sił w roli weselnego eksperta. Jak to możliwe? Wystarczy, że przeczytają książkę Arkadiusza Habrata, "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta" i skorzystają z zamieszczonych w niej rad. Książka Arkadiusza Habrata to innowacyjne rozwiązanie - połączenie poradnika i planera, z którym krok po kroku zaplanujemy ten uroczysty dzień, czyniąc go niezapomnianym!

Dzięki praktycznym wskazówkom i oryginalnym pomysłom, książka stanowi niezbędnik każdej przyszłej młodej pary, który pozwoli zorganizować idealny ślub - bez wpadek i gaf!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezbłędny ślub! Weselny Expert radzi
Obrączki, suknia, masa formalności, sala weselna, orkiestra, a do tego przynajmniej kilkadziesiąt zaproszonych gości, których spojrzenia skierowane są w stronę młodej pary... Jak to wszystko ogarnąć i cieszyć się perfekcyjnym ślubem? Odpowiedź znajdziemy w książce "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta" autorstwa Arkadiusza Habrata!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe