Wtorek, 16 sierpnia 2022r. Joachima, Nory, Stefana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Masz oko na jesienne trendy?

Po upalnym lecie zawitała do nas prawdziwa złota polska jesień. Bezchmurne lazurowe niebo sprawia, że jak najdłużej chcemy nacieszyć się promieniami słońca, dlatego wychodząc z domu nie można zapominać o zabraniu okularów przeciwsłonecznych – bez względu na to, czy wybierasz się do pracy czy weekendowy wypad za miasto.
Jesienią okulary nie tylko chronią nasz wzrok przed szkodliwymi promieniowaniem, lecz także, jak żaden inny dodatek, ożywiają nasz strój, nadając mu wyjątkowego charakteru. Wszystko zależy jednak od tego, jaki model okularów wybierzemy… Co proponują styliści w tym sezonie?

– Na światowych wybiegach królują tzw. „kocie oprawki”. Ich największą zaletą jest połączenie delikatnej zmysłowości i elegancji. Sięgała po nie sama Audrey Hepburn, niekwestionowana ikona mody. Idealne oprawki o tym kształcie, pasujące do absolutnie każdej stylizacji, znajdziemy w ofercie firmy Ana Hickmann, której dystrybutorem jest salon Koch Optical. – poleca Anna Markiewicz, stylistyka z Łodzi, współpracująca z magazynem Imperium Kobiet.

 


– Wiele inspiracji czerpię z kolorowych, gwarnych ulic Londynu czy Manchesteru. Tam hitem tej jesieni są okulary o kolorowych, najlepiej żółtych czy pomarańczowych szkłach, dokładnie takie, jakie ma w swej ofercie marka Ana Hickmann. Doskonale uzupełnią jesienną stylizację, nadając jej wyjątkowego sznytu, a poza tym, pomogą spojrzeć na świat w bardziej radosnych barwach, gdy któregoś jesiennego dnia słońce zakryje gruba warstwa deszczowych chmur…


Warto polecić również kolorowe oprawki okularów we wszelkich odcieniach fioletu – koloru, po który warto sięgnąć jesienią. Taki dodatek ożywi każdą stylizację, bez względu na to, czy sięgniemy po klasyczny trencz, parkę w odcieniach ziemi, czy lansowane przez gwiazdy poncho we wszystkich kolorach tęczy.

 


Wszystkie te propozycje, a nawet więcej, znajdziemy w ofercie firmy Koch Optical, dystrybutora marki Ana Hickmann, dzięki którym tegoroczna jesień będzie bardzo stylowa!

Produktów szukaj na http://kochoptical.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Masz oko na jesienne trendy?
Po upalnym lecie zawitała do nas prawdziwa złota polska jesień. Bezchmurne lazurowe niebo sprawia, że jak najdłużej chcemy nacieszyć się promieniami słońca, dlatego wychodząc z domu nie można zapominać o zabraniu okularów przeciwsłonecznych – bez względu na to, czy wybierasz się do pracy czy weekendowy wypad za miasto.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe