Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Marzy mi się kariera superbohatera!

„W głowę zachodzę z której bajki pochodzę”. Miś Endo – bo o nim mowa – od 1991 roku jest symbolem popularnej marki odzieżowej. W tym roku skończył 27 lat, ale duchem wciąż jest małym, pluszowym misiem o wielkim sercu. Sympatyczne pluszaki Endo traktujemy jako coś więcej niż zabawkę - dla wielu dzieci stają się prawdziwymi przyjaciółmi na całe życie.
Takimi, którym powierza się pierwsze sekrety, przytula do snu i wspólnie odkrywa świat. Marka postarała się, by każdy miś, który trafia do nowej rodziny, posiadał indywidualny charakter. Jest on wypisany nie tylko na pyszczku, ale ujawnia się również w noszonych dodatkach i codziennych misiowych aktywnościach.

Miś we własnej osobie

Dziecięcy przyjaciel zamieszkuje starą, drewnianą szafę, pełną miniaturowych mebli i potrzebnych wszystkim misiom sprzętów domowych. Garderoba uszatka zmienia się sezonowo, podążając za nowymi kolekcjami ubranek dziecięcych Endo. Misiowy członek rodziny może więc wyglądać tak samo, jak jego dumny właściciel.

Zadziorne teksty z miniaturowych wersji koszulek dodają uroku jego codziennym stylizacjom – „Mów mi misiu”, „Witaj w domu”, „Małe jest piękne”, „Mam postanowienia noworoczne, ale dzisiaj jeszcze sobie odpocznę”, „Chcę gwiazdkę z nieba”, „Kto rozdaje prezenty, jest zawsze uśmiechnięty”, „Anioł nie miś”, „Najlepszy prezent na świecie” czy „Marzy mi się kariera superbohatera”- to tylko niektóre z tekstów, które swoim wdziękiem łamią najtwardsze serca.

Nauczyciel domowych obowiązków


W kolekcji pokojowych mebelków znajdziemy m.in. łóżko piętrowe z materacami i pościelą w kilku odsłonach, szafki i regały. Kiedy bielizna nocna i ubranka się pobrudzą – miś Endo urządza w swojej małej, drewnianej pralce wielkie pranie. Tak, to absolutnie niesamowite, jak wiele od misia mogą nauczyć się dzieci. W łazience znajdziemy najprawdziwszą toaletę i prysznic z zasłonką. Idąc dalej…do serca domu misia, który jedzonko lubi tak bardzo, jak nikt inny na świecie, widzimy lodówkę z zapasami miodku, zlew do zmywania misiowych naczyń, a także kuchenkę, na której pluszak co wieczór pichci mleko z miodem na dobry sen. Do wielkiego gotowania zawsze zakłada swój specjalny fartuch i czapkę kucharską. A kiedy przychodzi czas odpoczynku, relaksuje się na swoim ulubionym bujanym fotelu albo korzysta z huśtawki w ogrodzie. Misiowy domek do złudzenia przypomina mini wersję prawdziwego domu.

Podróże w dalekie kraje


Miś pełni w Endo szczególną rolę. Przekazuje małym klientom bardzo ważne informacje, składa życzenia świąteczne i ogłasza konkursy. Kiedy zdarzyło mu się zaginąć, natychmiast rozesłano w jego poszukiwaniu list gończy i rozpoczęto rekrutację na tymczasowego zastępcę. Bez obaw…bardzo szybko się znalazł w trakcie spontanicznej wycieczki do egzotycznego Bhutanu. Dzieci regularnie zabierają naszego misia na wakacje, zwiedził już wielkie morza, wysokie góry i głębokie jeziora. Uczestniczy też w wielu kreatywnych wydarzeniach, był między innymi honorowym gościem na Festiwalu Łódź Design, gdzie wraz z innymi misiami wspierał wspaniałą akcję „Przytul Polskę”.

Nawet mały może wielkim być

Jak co roku, pod koniec listopada, niedźwiadek obchodzi swoje święto – Światowy Dzień Misia! Razem ze swoimi braćmi, tego dnia będzie oddawał się tylko przyjemnościom. Dajmy mu tego dnia odpocząć od wszelkich obowiązków i nie zawracajmy mu głowy nieistotnymi sprawami. Nawet taki malutki miś potrzebuje czasem Wszystko Zrobić Jutro, jak głosi napis na jednej z jego ulubionych koszulek.

Marzy mi się kariera superbohatera

„Witajcie w moim wielkim Endowym świecie! Podobno ogłaszam konkursy jak nikt inny. Moi mili! Ruszamy więc z kolejną artystyczną zabawą, której tradycyjnie stanę się bohaterem, jeśli tylko mi na to pozwolicie. Konkurs nosi tytuł „Przygody Misia Endo”, co oznacza, że możecie zabrać mnie do świata dzikich przeżyć, wysłać w kosmos albo razem ze mną zwiedzać głębokie, morskie przestworza! Puśćcie wodze fantazji i pamiętajcie, że Wasz Miś Endo nie jest zwykłym misiem – Talk to me Boo Bear:

• technika prac dowolna – szkic, rysynek, malowidło, wyklejanka, zdjęcie czy ciastolinowa twórczość – wybór pozostawiam Wam – moi mali przyjaciele

• w dniach 25 listopada – 10 grudnia poproście Mamę lub Tatę o dodanie zdjęcia lub skanu pracy i uzupełnienie formularza na stronie konkursowej endo.pl

• możecie wygrać bony na zakupy na endo.pl, Misie Endo, zestawy kosmetyków dla dzieci Ziaja, siedziska Wodd&Wool, oraz zestawy kreatywne Play-doh

• 13 grudnia ogłosimy wielkich zwycięzców!

Doskonałe pomysły nie mogą czekać!

Misia Endo, oraz cały jego świat znajdziecie w sklepie internetowym: https://endo.pl/mis-endo
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Marzy mi się kariera superbohatera!
„W głowę zachodzę z której bajki pochodzę”. Miś Endo – bo o nim mowa – od 1991 roku jest symbolem popularnej marki odzieżowej. W tym roku skończył 27 lat, ale duchem wciąż jest małym, pluszowym misiem o wielkim sercu. Sympatyczne pluszaki Endo traktujemy jako coś więcej niż zabawkę - dla wielu dzieci stają się prawdziwymi przyjaciółmi na całe życie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

www.top-maluszek.pl zabawki dla dzieci :-)
top-maluszek.pl 2020-11-15 23:25:24
Najlepsze dla dzieci http://brzeszcze.topmaluszek.pl
brzeszcze.topmaluszek.pl 2020-11-15 23:25:05
super ciuszki polecamy serdecznie zator.topmaluszek.pl
zator.topmaluszek.pl 2020-11-15 23:24:34


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe