Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska na 13. urodzinach I.D.MEDIA

Ilona Adamska od kilku lat działa prężnie na warszawskim rynku eventowym organizując prestiżowe gale dla kobiet sukcesu, m.in. słynne już Lwice Biznesu. Zawsze starannie dobrane kreacje budzą spore zainteresowanie kobiet, które z wielką ciekawością śledzą na kanałach social media każdy jej “imprezowy look”. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality uwielbia polskich projektantów i zawsze stawia na klasykę.

Jak sama wspomniała we swoim wpisie na Facebooku ma gdzieś show-biznesowe zasady mówiące o tym, że nie wypada pokazywać się dwa razy w tej samej kreacji. Dlatego też po raz kolejny pojawiła się na 13. urodzinach naszego wydawnictwa w pięknej sukience śląskiego projektanta mody Szymona Kowalskiego tworzącego pod marką MIU PIU.


Kiedy rok temu portal FESZYN.COM pytał projektanta o to, jak ocenia współpracę z Iloną Adamską odpowiedział:

– Ilona Adamska – kobieta sukcesu, silna osobowość, niebywała uroda, ale też profesjonalizm, który tak bardzo cenię. Pierwsze wrażenie niezwykle silne i dające wiele informacji zwrotnych. Do wizerunku kobiety sukcesu i businesswoman pasuje wiele rozmaitych stylizacji. Do jej urody pasuje praktycznie wszystko. W każdej kreacji wygląda pięknie! Zwłaszcza w bieli.Oceńcie sami jej urodzinowy look. 

fot. Paweł Wodzyński 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska na 13. urodzinach I.D.MEDIA
Ilona Adamska od kilku lat działa prężnie na warszawskim rynku eventowym organizując prestiżowe gale dla kobiet sukcesu, m.in. słynne już Lwice Biznesu. Zawsze starannie dobrane kreacje budzą spore zainteresowanie kobiet, które z wielką ciekawością śledzą na kanałach social media każdy jej “imprezowy look”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jest moc. Pięknie dziewczyny.
Czadomen22 2019-12-28 23:33:00
Petarda. OGIEŃ.
Gabi 2019-12-26 23:17:37


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe