Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jusee z certyfikatem Leaping Bunny

Marka Jusee jako pierwsza polska marka otrzymała międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny. Wegańskie kosmetyki do makijażu są pierwszymi produktami z Polski, które mogą pochwalić się tym prestiżowym znakiem. Co o certyfikacie mówią Agnieszka Wesołowska, Olga Zajączkowska i Julia Wieniawa? Sprawdźcie!
Uznany na arenie międzynarodowej certyfikat Leaping Bunny przyznawany jest przez Cruelty Free International. Organizacja ta prowadzi bardzo złożony program weryfikujący czy pojedyncze składniki każdego z produktu danej marki powstawały z wykluczeniem testów na zwierzętach, a produkty nie są oferowane w krajach, w których testy te są wciąż jeszcze wymagane. Jest to warunek obligatoryjny do otrzymania pozytywnej decyzji Cruelty Free International i przyznania certyfikatu Leaping Bunny. Firmy starające się o certyfikat muszą udzielić zgody na niezależne audyty, które mogą odbyć się w dowolnym czasie. Otrzymanie certyfikatu Leaping Bunny świadczy o tym, że marka spełnia najwyższe standardy etyczne na każdym etapie łańcucha dostaw.

- Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się marką z globalnymi ambicjami. Na swoim pokładzie mamy solidny fundament – ekspertów na światowym poziomie. Wspólnie chcemy tworzyć świadomy oraz wolny od okrucieństwa świat makijażu. Praca nad formułami produktów wymagała ogromnej dyscypliny, skrupulatności i setek godzin pracy. Jestem dumna, że produkty Jusee zostały stworzone z pełną starannością o każdy składnik, a sam proces produkcyjny był nadzorowany na każdym etapie wytwarzania produktu. Przyznany certyfikat Leaping Bunny to dowód na etyczne i spójne z wartościami marki podejście do biznesu - mówi Agnieszka Wesołowska, Co-owner, CEO & Brand Director Jusee Cosmetics.

Wysoka jakość produktów od samego początku miała iść ramię w ramię z wartościami marki. Dowodem na to jest fakt, że Jusee założyła certyfikację swoich kosmetyków międzynarodowym znakiem Leaping Bunny już na etapie prac koncepcyjnych powstawania produktów.

- Praca nad uzyskaniem certyfikatu Cruelty Free International wymagała zaangażowania i otwartości nie tylko po naszej stronie, ale i po stronie producentów, dystrybutorów oraz dostawców surowców. Cały proces rozpoczął się już na pierwszym etapie - opracowania koncepcji produktu. To istotna kwestia, która definiowała konkretny zakres możliwych do wykorzystania w produkcji surowców i współpracy ściśle określonych kooperantów. Przede wszystkim z uwagi na transparentność i przekazanie niezbędnych do kontroli, często wrażliwych danych. Wielomiesięczne badania i testy w ramach audytu objęły wszystkie nasze produkty - zarówno te, które są dostępne w sprzedaży teraz, jak i te, które dopiero mamy w planach wdrożeniowych. Każdy składnik produktu był skrupulatnie oraz szczegółowo weryfikowany pod kątem pochodzenia i powstawania w całym łańcuchu dostaw. Leaping Bunny to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie jakości naszych kosmetyków. Dzięki ciężkiej pracy, konsekwencji i determinacji dołączyliśmy do elitarnego grona marek z tym certyfikatem i to napawa mnie ogromną dumą. Wiem, że będzie on doceniony przez naszych odbiorców i branżę nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. - podkreśla Olga Zajączkowska, Director of Product Development Jusee Cosmetics.

Marka Jusee, która jako pierwsza wprowadziła na rynek polski segment kosmetyków “premium mainstream”, powstała z myślą o potrzebach najbardziej wymagających i świadomych konsumentów. Jej twórczynie z wyjątkową skrupulatnością dobierają dostawców oraz selekcjonują składy tak, aby formuły kosmetyków Jusee były całkowicie cruelty-free. Marka ma już na swoim koncie międzynarodowy certyfikat European Vegetarian Union (V-Label). Teraz natomiast może pochwalić się, że jako pierwsza polska marka otrzymała certyfikat Leaping Bunny.

- Jestem bardzo dumna z zespołu tworzącego produkty, że przy swojej pracy konsekwentnie i bezkompromisowo bronił podstaw filozofii Jusee, która zakłada piękno bez okrucieństwa. Certyfikat Leaping Bunny to duży sukces nie tylko dla nas jako marki, ale także dla całej polskiej branży kosmetycznej
- dodaje Julia Wieniawa, Co-owner & Creative Director Jusee Cosmetics.

Jusee łączy mądrość i właściwości natury z nowinkami technologicznymi w przyjaznych dla skóry, prostych w użyciu, wegańskich kosmetykach. Naturalne oleje, woski i masła, o które wzbogacone są kosmetyki podkreślają prawdziwe piękno. Jednocześnie wszystkie kosmetyki Jusee zawierają wysokiej jakości składniki pielęgnacyjne. Multifunkcyjność produktów sprawia, że w makijażu możemy poczuć się nie tylko pięknie, ale także komfortowo - za co podziękuje nam nasza skóra.

www.juseecosmetics.com 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jusee z certyfikatem Leaping Bunny
Marka Jusee jako pierwsza polska marka otrzymała międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny. Wegańskie kosmetyki do makijażu są pierwszymi produktami z Polski, które mogą pochwalić się tym prestiżowym znakiem. Co o certyfikacie mówią Agnieszka Wesołowska, Olga Zajączkowska i Julia Wieniawa? Sprawdźcie!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 21:06:12


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe