Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Rekomendacja: Letni makijaż ż w 3 krokach

Makijaż na lato ma być przede wszystkim świeży, lekki i naturalny. Cera muśnięta słońcem, rozświetlone powieki i wytuszowane rzęsy tyle wystarczy, aby uzyskać efekt summer looku. Jakich produktów użyć do wykonania idealnego makijażu na lato?
Krem BB to idealna alternatywa dla ciężkich podkładów. Ma podobne zastosowanie jak podkład do twarzy lub fluid, jednak jego poziom krycia jest bardziej subtelny i delikatny. Jeśli nie potrzebujesz intensywnego krycia, BB Krem od Vollaré Cosmetics będzie idealnym wyborem dla zdrowia Twojej skóry.
Cena: 20,99 zł/30 ml

Rozświetlacz sprawi, że Twoja skóra stanie się promienna i jedwabiście gładka. Rozświetlona skóra wygląda zdrowiej. Z pomocą tego produktu można również podkreślić i uwypuklić kości policzkowe lub łuk brwiowy, korzystać z niego jak z cienia do powiek, a nawet używać do rozświetlenia reszty ciała, np. obojczyków, okolic dekoltu lub ramion.
Cena: 16,99 zł/5g

Wodoodporna mascara
to letni must-have. Uwodzicielskie spojrzenie spod długich, gęstych i maksymalnie pogrubionych rzęs „Pink is a woman” sprawi, że rzęsy wydłużą się, dając efekt istnego wachlarza. Cena: 24,99 zł/12 ml

 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Rekomendacja: Letni makijaż ż w 3 krokach
Makijaż na lato ma być przede wszystkim świeży, lekki i naturalny. Cera muśnięta słońcem, rozświetlone powieki i wytuszowane rzęsy tyle wystarczy, aby uzyskać efekt summer looku. Jakich produktów użyć do wykonania idealnego makijażu na lato?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 21:06:44


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe