Niedziela, 24 października 2021r. Arety, Marty, Marcina
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Social media - klucz do sukcesu twojej firmy

Chyba nikogo nie trzeba dziś przekonywać, że media społecznościowe odgrywają istotną rolę nie tylko w kreowaniu wizerunku konkretnej osoby, ale też firmy. Nie każdy jednak potrafi korzystać z tego narzędzia. Jak wystrzec się najczęściej popełnianych na tym polu błędów?
Dla niemal każdej dużej firmy konto w mediach społecznościowych to absolutny must have. Coraz chętniej z tego rozwiązania korzystają też właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Powody są oczywiste: social media to znakomita forma reklamy, która niesie w sobie ogromny potencjał dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców, bez konieczności poniesienia kosztów. Inną zaletą, jaką niesie to narzędzie jest oczywiście możliwość kreowania wizerunku firmy i wpłynięcia na decyzje klientów. Tu jednak pojawia się pewien problem...

Właściciele małych i średnich firm często biorą na swoje barki kwestię dotyczącą prowadzenia konta firmy na portalu społecznościowym traktując to zajęcie nieco po macoszemu, działając w przekonaniu, że to nic trudnego i... popełniając przy okazji wiele błędów, które nie przysporzą nowych klientów. Do najczęstszych „wpadek” należy nieprzemyślana, niespójna treść wpisów na social mediach. Dla przykładu: zbyt długi wpis szybko znuży i nie zostanie do końca przeczytany nawet przez wiernego klienta, a zbyt lakoniczny, nie zachęci go do zakupu naszych produktów. Podobny efekt osiągną wpisy przeładowane specjalistycznym językiem obfitującym w branżowe sformułowania, czy z drugiej strony: młodzieżowy język w sytuacji gdy nasze usługi kierujemy do osób mających tę sytuację życiową już dawno za sobą...

Nie trzeba chyba wspominać, że uroku nie dodają wpisom też błędy językowe. Z kolei wiele osób, wychodząc z założenia, że fotografia to nic trudnego, zamieszcza w internecie nieodpowiednie zdjęcia: źle skadrowane, nieostre, niepozwalające na wydobycie pełnych walorów produktu czy usługi. Na szczęście jest prosty sposób, by uniknąć nieprawidłowości, które nie przyniosą większych zasług firmie. Wystarczy zlecić prowadzenie konta firmy w mediach społecznościowych profesjonalnej agencji marketingowej, takiej jak Studio Marki Brandsoul.

Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści, przede wszystkim, zdejmuje z nas ciężar dodatkowego zajęcia i pozwala skoncentrować się na tym, co lubimy: na naszej działalności. Poza tym, powierzając tę usługę agencji marketingowej Brandsoul, przedsiębiorcy zyskują poczucie komfortu i pewność, że media są prowadzone przez prawdziwych fachowców. W praktyce oznacza to przede wszystkim opracowanie rzetelnej strategii marketingowej w oparciu o audyt firmy, na podstawie której specjaliści ze Studia Marki Brandsoul tworzą profil społecznościowy, a jeśli klient już taki posiada - udoskonalą go.

Działania podejmowane przez Studio Marki Brandsoul są bardzo rozległe i obejmują m.in. systematycznie dodawane, kreatywne posty, realizowanie znakomitych filmów i sesji zdjęciowych, interakcje z użytkownikami i wiele innych. Innymi słowy, specjaliści że Studio Marki Brandsoul zatroszczą się nie tylko o treść i formę wiadomości zamieszczanych na profilach społecznościowych, ale maksymalnie wykorzystają potencjał marketingowy firmy.

Powierzenie prowadzenia profili w mediach społecznościowych specjalistom do spraw kreowania wizerunku ze Studia Marki Brandsoul niesie ze sobą jeszcze jedną zaletę: atrakcyjną cenę tej usługi. Warto wziąć to kryterium pod uwagę, mając w świadomości, że każdy wpis pozostawiony w internecie wywiera wpływ na każdego potencjalnego klienta. Dzięki opracowaniu strategii marketingowej, wyczuciu potrzeb klienta i dalekiemu od schematu sposobie działania, specjaliści że Studia Marki Brandsoul pomogą poprawić wizerunek naszej firmy w mediach społecznościowych.

Zacznij współpracę już dziś i... odetchnij z ulgą!

Więcej na www.brandsoul.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Social media - klucz do sukcesu twojej firmy
Chyba nikogo nie trzeba dziś przekonywać, że media społecznościowe odgrywają istotną rolę nie tylko w kreowaniu wizerunku konkretnej osoby, ale też firmy. Nie każdy jednak potrafi korzystać z tego narzędzia. Jak wystrzec się najczęściej popełnianych na tym polu błędów?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe