Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

SPADIORA: marka, która słucha kobiecego głosu

Czas. Najcenniejsza wartość w życiu. Upływa bezlitośnie i wszystkich nas mierzy jedną miarą. Tylko jego nie możemy sobie kupić. Spadiora to nie tylko przepiękne apaszki zabierające głos w ważnych społecznie sprawach, ale też zmiana, która idzie z duchem czasu, i która słucha kobiecego głosu, również małej, rodzinnej firmie. Dowiedz się więcej! Od dłuższego, nomen omen, czasu założyciele marki: Marta i Janek, zastanawiali się jak mogą docenić swoje Współpracownice.Bo przecież pieniądze to nie wszystko i cóż po nich, jeśli nie ma czasu by z nich skorzystać?

SPADIORA zdecydowała podarować kobietom pracującym w ich firmie właśnie CZAS. Cały dodatkowy dzień wolny w każdym tygodniu. Przestrzeń na odpoczynek, relacje z bliskimi, pasje, załatwienie formalności. Swego czasu dosyć głośno było w mediach o przykładzie Islandii, która z dumą odtrąbiła sukces dwuletniego testowego projektu rządowego, który zakładał 4-dniowy tydzień pracy. Co prawda w projekcie uczestniczyło zaledwie 2,5 tyś pracowników, co stanowi niespełna 1% wszystkich zatrudnionych w tym kraju, jednak na pewno wskazuje to na pewien trend. Jaki?

Otóż pracownicy, z grupy testowej, byli mniej zestresowani, bardziej odprężeni, uśmiechnięci i to, co zapewne najbardziej interesuje szefów – bardziej efektywni. Dlatego marka Spadiora na początku sierpnia przekazała swoim pracownikom informację o wolnych piątkach, tym samym konstytuując czterodniowy tydzień pracy.

www.spadiora.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
SPADIORA: marka, która słucha kobiecego głosu
Czas. Najcenniejsza wartość w życiu. Upływa bezlitośnie i wszystkich nas mierzy jedną miarą. Tylko jego nie możemy sobie kupić. Spadiora to nie tylko przepiękne apaszki zabierające głos w ważnych społecznie sprawach, ale też zmiana, która idzie z duchem czasu, i która słucha kobiecego głosu, również małej, rodzinnej firmie. Dowiedz się więcej!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe