Czwartek, 7 lipca 2022r. Estery, Kiry, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Podręcznik aforyzmów na każdy dzień

Aby czerpać z życia pełnymi garściami wystarczy szczypta pomyślności i łut szczęścia... A co jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli? W takiej sytuacji zawsze pomoże dobre słowo. Znajdziemy ich całe mnóstwo w "Podręczniku aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet" - nowej książce wydanej pod egidą Ilony Adamskiej!
Gdy w życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, szukamy wsparcia przyjaciół czy rodziny. Ich dobre słowo jest niczym balsam dla duszy: pocieszy, ukoi, da nadzieję na lepszy czas... Bywa jednak i tak, że w codziennej gonitwie potrzebujemy choćby chwilę stanąć w miejscu i spojrzeć na naszą sytuację z pewnego dystansu, którego nie mają nasi bliscy. To dlatego chętnie sięgamy po tzw. złote myśli, sentencje, które pomagają spojrzeć na życie z nieco innej perspektywy.

Marek Aureliusz, Sokrates, Platon, znani na całym świecie artyści, wynalazcy, głowy państw, ale też polscy pisarze, czy naukowcy... Trudno w tym miejscu wymienić wszystkich autorów aforyzmów przytaczanych po dziś dzień. Przyznać trzeba jedno: uderzający jest fakt, że większość z nich stanowią mężczyźni...

Warto też podkreślić, że wpisując w internetową wyszukiwarkę hasło: "aforyzm o..." z pewnością będziemy zaskoczeni ilością odnalezionych fraz. Czy jednak każda z nich będzie odpowiadać potrzebom współczesnej kobiety? Trudno udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, wszak żyjąca "tu i teraz" kobieta musi sprostać wielu obowiązkom w pracy, troszczyć się o rodzinę, ale też o swój rozwój, nie zapominając również o zadbaniu o choćby minimalną strefę własnego komfortu.

Dlatego powstała książka wydana przez Ilonę Adamską: „Podręcznik aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet” . Pisana wyłącznie przez panie, ale... nie tylko dla nich! Każdy chętny poznawania samego siebie czytelnik znajdzie tu mnóstwo aforyzmów, które pomogą odnaleźć się w naszej pędzącej do przodu rzeczywistości. Autorkami sentencji są kobiety wyjątkowe: prawniczki i pisarki, bizneswomen i artystki, trenerki biznesu i dziennikarki, właścicielki własnych firm, kobiety twardo stąpające po ziemi, ale też stawiające na emocje. Ich maksymy inspirują do działania, motywują do walki o siebie i swoją przestrzeń, ale nie tylko. Myśli przewodnie niezwykłych pań, które Ilona Adamska zaprosiła do współpracy pomagają też złapać równowagę w rzeczywistości, która pędzi jak szalona...

Najważniejsze jednak, że sentencje zawarte w książce płyną prosto z serc ich autorek, wynikają z ich doświadczeń, są autentyczne i szczere, a przez to tak celnie obrazują współczesny świat, cele oraz marzenia kobiet.

"Podręcznik aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet" to książka wyjątkowa. Znajdziemy tu słowa dające nadzieję na lepszy czas, otuchę, gdy wokół nas dzieje się źle, wiarę w to, że uda nam się "przenosić góry", motywację do walki o siebie, swój sukces i swoje szczęście. Warto sięgnąć do tej książki każdego dnia!

Książka w sprzedaży na www.ikmag.pl/sklep

Joanna Bielas
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Podręcznik aforyzmów na każdy dzień
Aby czerpać z życia pełnymi garściami wystarczy szczypta pomyślności i łut szczęścia... A co jeśli nie wszystko idzie po naszej myśli? W takiej sytuacji zawsze pomoże dobre słowo. Znajdziemy ich całe mnóstwo w "Podręczniku aforyzmów na każdy dzień. Kobiety dla kobiet" - nowej książce wydanej pod egidą Ilony Adamskiej!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe