Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie, samodzielne remonty mieszkania, bez udziału ekipy fachowców. Jak szybko odświeżyć mieszkanie na wiosnę i nie wydać na to fortuny? Mamy na to kilka pomysłów!
Szybki wiosenny remont – kilka prostych trików

Niedrogi i szybki remont, z którego efektów będziemy zadowoleni – czy to w ogóle może się udać? Jak najbardziej! Wystarczy parę sprytnych zabiegów, które sprawią, że nasze mieszka-nie nabierze zupełnie nowego charakteru.

Czasem wystarczy wymiana dosłownie kilku elementów wystroju naszego wnętrza, aby na-tychmiast uzyskać efekt odświeżenia. Poduszki lub narzuta w innym kolorze, kilka nowych obrazów na ścianach, a może nowa ceramika? Możliwości jest całe mnóstwo. Mówi się też, że diabeł tkwi w szczegółach. Przyjrzyjmy się klamkom w drzwiach i uchwytom w meblach. Ich wymiana pomoże subtelnie zmienić styl wnętrza.

Idąc o krok dalej, nowy dywan lub ozdoby okienne od razu odmienią charakter naszego wnę-trza. Dywan to jeden z tych elementów wystroju pomieszczenia, który natychmiast wyznacza jego stylistykę i charakter. Podobnie jest z zasłonami, roletami, firankami i innymi ozdobami okiennymi. Nie zapominajmy o roślinach!

 


A gdyby tak zdecydować się na jeszcze bardziej radykalną zmianę i przemalować ściany na inny kolor? Śmiało! Radzimy jednak, aby zacząć od jednego pomieszczenia, a nawet jednej ściany. Tylko tyle wystarczy, aby zmiana była wyraźnie zauważalna. Sprawdźmy, jaki jest efekt i dopiero potem zdecydujmy, czy warto pomalować resztę ścian.

Łatwe remontowanie z taśmą tesa®

Pozostańmy przy malowaniu ścian. To tylko pozornie jeden z najtrudniejszych prac wykoń-czeniowych. Aby precyzyjnie nałożyć farbę bez „wychodzenia za linię”, niezawodnym pomoc-nikiem będzie czerwona taśma maskująca tesa® Excellent.

Taśma tesa® Excellent umożliwia łatwe uzyskanie precyzyjnych, ostrych i czystych krawędzi farby. Dzięki niej dokładne malowanie ścian będzie niezwykle proste. Wystarczy przykleić ją na granicy obszaru, który chcemy pokryć farbą i przystąpić do malowania.

Taśma tesa® Excellent jest bardzo trwała i doskonale trzyma się różnych rodzajów po-wierzchni – Po skończonej pracy bardzo łatwo się odkleja i nie pozostawia po sobie żadnych śladów w przeciwieństwie do wielu innych taśm dostępnych na rynku – mówi Monika Framska, Marketing Manager Modern Trade w tesa® Polska. Warto kupować czerwoną taśmę Excellent.

Przygotowujecie się do wiosennego remontu i macie w planie malowanie ścian? Koniecznie zaopatrzcie się w czerwoną taśmę tesa® Excellent! Przy zakupie dwóch taśm 50 mm lub 30 mm w sklepach Mrówka lub Briomarche czerwoną koszulkę otrzymacie gratis! Więcej infor-macji o taśmach tesa® pod linkiem: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?
W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie, samodzielne remonty mieszkania, bez udziału ekipy fachowców. Jak szybko odświeżyć mieszkanie na wiosnę i nie wydać na to fortuny? Mamy na to kilka pomysłów!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe