Wtorek, 16 sierpnia 2022r. Joachima, Nory, Stefana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bardzo lubię robić zdjęcia na backstage’u

Aktor przyznaje, że niemal zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny, ale najbardziej lubi robić zdjęcia w najmniej oczekiwanych momentach. Tym samym frapują go fotografie niepozowane, w pełni naturalne i spontaniczne, wykonane z zaskoczenia, z ukrycia, na bakstage’u czy za kulisami. Jednak żeby one dobrze wyszły, trzeba nie tylko puścić wodze fantazji, ale też mieć umiejętność przewidywania rozwoju sytuacji.
– Można powiedzieć, że fotografowanie to moja pasja. Bardzo lubię robić zdjęcia, lubię obraz, lubię backstage i jeżeli mogę sobie pozwolić na to, żeby mieć aparat ze sobą na planie czy na różnych imprezach i pokazać, jak to wszystko wygląda z zaplecza, to zawsze dodaje mi to smaczku. Ja osobiście bardzo lubię taki klimat i takie zdjęcia mnie przyciągają – mówi agencji Newseria Lifestyle Filip Bobek. Aktor czasami zaskakuje więc swoich znajomych na planie zdjęciowym czy na jakimś bankiecie.

– Po prostu rozmawiamy i nagle leci flash. I wtedy mówią: Bobek, błagam cię, przestań, nie teraz. Ale wtedy oczywiście są, albo najlepsze, albo niestety najgorsze zdjęcia. Jak są najgorsze, to staram się ich nie upubliczniać, a mam ich wiele – mówi.

Filip Bobek przyznaje, że jego fotograficzne zbiory są bardzo bogate. Najczęściej jednak są to zdjęcia w wersji cyfrowej, nie wywołuje ich, choć ten proces zawsze był dla niego niezwykle intrygujący.

– Ten cały chemiczny proces jest mi obcy. Oczywiście bardzo bym chciał mieć wpływ od samego początku na powstawanie tego obrazu, tylko że po prostu fizycznie nie mam czasu na to, nawet zapisać się na kurs, pójść do kogoś i pobawić się w te czary-mary i całą tę magię wywoływania filmu. Na pewno kiedyś bym bardzo chciał, ale do tego trzeba cierpliwości, a po prostu akurat tego mi brakuje – mówi aktor.

Nie wyklucza jednak, że kiedyś wyda specjalny album, do którego trafią najlepsze zdjęcia. Musi jednak pomyśleć, jakim kluczem się kierować podczas układania ich w logiczną całość.

– Myślę, że już jest zebrany taki materiał, tylko ja do tego na pewno muszę dojrzeć, bo w zasadzie to wydać taki album może każdy, ale żeby to miało fajną wartość i coś ciekawego opowiadało, to trzeba to dobrze przemyśleć. Więc nie wiem, zobaczymy –
mówi Filip Bobek.

Aktor jako odtwórca jednej z głównych ról w serialu „BrzydUla” spędził na planie setki godzin i miał wiele okazji do tego, by zrobić zdjęcia w różnych okolicznościach. Co prawda przygoda z tą produkcją już się kończy, ale pozostanie mu wiele zakulisowych kadrów, do których z przyjemnością będzie wracał. Na razie Filip Bobek nie chce ujawniać swoich kolejnych planów zawodowych.

– Najpierw dla higieny i oczyszczenia głowy, bo nie możemy ukrywać, że jest to bardzo intensywny i bardzo wymagający projekt, marzę o tym, żeby udać się na dłuższe wakacje. Chodzi mi o czas wyłącznie dla mnie, żebym mógł się po prostu znudzić tym czasem wolnym, nadrobić ten stracony czas w Gdańsku, bo długo mnie tam nie było. A jakieś tam plany zawodowe też są, jestem jednak przesądny i nigdy o nich nie opowiadam, ale coś tam się szykuje – dodaje.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bardzo lubię robić zdjęcia na backstage’u
Aktor przyznaje, że niemal zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny, ale najbardziej lubi robić zdjęcia w najmniej oczekiwanych momentach. Tym samym frapują go fotografie niepozowane, w pełni naturalne i spontaniczne, wykonane z zaskoczenia, z ukrycia, na bakstage’u czy za kulisami. Jednak żeby one dobrze wyszły, trzeba nie tylko puścić wodze fantazji, ale też mieć umiejętność przewidywania rozwoju sytuacji.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe