Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zjawiskowa biżuteria ślubna

Wyjątkowy dzień wymaga nietuzinkowej oprawy. Dla kobiety, która staje na ślubnym kobiercu ważny jest każdy detal, który sprawi, że będzie wyglądać zjawiskowo. Czy można zatem wyobrazić sobie piękniejszy akcent podkreślający urodę panny młodej niż biżuteria z diamentami?
Każdego roku można zaobserwować zmieniające się trendy dotyczące mody ślubnej. Dominacja nieskazitelnej bieli sukni panny młodej zostaje niekiedy przełamana innymi barwami, proste i stonowane kroje są zastąpione pełnymi przepychu fasonami.

Koronkowe kreacje stają w opozycji do zwiewnych tiuli... Podobne tendencje dotyczą właściwie każdego elementu dotyczącego ślubnej stylizacji: od dodatków, poprzez fryzurę i ozdoby włosów, na makijażu i kwiatach kończąc. Mimo tej różnorodności jedna kwestia pozostaje niemal bez zmian. Mowa oczywiście o biżuterii ślubnej.

Eksperci są zgodni co do tego, że w tak wyjątkowym dniu warto postawić na zawsze modną klasykę i elegancję. W tej roli zawsze sprawdzają się diamenty:

- Uważam, że biżuteria na tę wyjątkową okazję powinna być delikatna. Najlepiej, by nie przebijała urody panny młodej, a jedynie ją podkreślała. Aby osiągnąć ten cel wystarczy niewielka ozdoba. Ważne, by miała szlachetny akcent w postaci kamieni szlachetnych, takich jak diamenty - mówi Anna Gąciarz, właścicielka marki Anna Diamonds.

Blask bijący od diamentów, ich unikatowość, zjawiskowe piękno, to atuty, które sprawiają, że każda panna młoda mając je na sobie, może czuć się wyjątkowo. Biżuteria z diamentami ma jeszcze jeden walor: choćby była minimalistyczna w formie, zawsze będzie stanowić akcent, który podkreśli naturalne piękno w wyjątkowej chwili. Dlatego nawet dyskretna ozdoba będzie stanowić idealny dodatek w dniu ślubu. Wśród elementów, które są często wybierane przez panny młode wymienić można oczywiście zjawiskowej urody kolczyki.

- W tej roli polecam przede wszystkim subtelne kolczyki z białego złota z diamentami. -
radzi Anna Gąciarz z salonu Anna Diamonds. - Wybór modelu jest indywidualną sprawą i zależy od wielu czynników, takich jak choćby fryzura, ozdoba w postaci wianka lub welonu.Fascynującym tematem może też być wybór naszyjnika, który panna młoda zaprezentuje, stając na ślubnym kobiercu. W tym przypadku również warto postawić na ponadczasową elegancję i minimalistyczną formę. Te warunki spełniają naszyjniki, jakie ma w swej ofercie marka Anna Diamonds. Pojedynczy klejnot zamknięty w ramie białego złota na krótkim lub dłuższym łańcuszku idealnie podkreśli urodę każdej panny młodej, bez względu na to, czy wystąpi ona w zniewalającej prostotą sukni ślubnej, czy postawi na stylizację pełną przepychu.

Warto też pamiętać, że wybierając skromną ale klasyczną w swej formie biżuterię ślubną, każda kobieta może wielokrotnie do niej wracać, komponując kolczyki i naszyjnik ze stylizacjami przeznaczonymi na inne ważne okazje. Dzięki temu, diamentowa biżuteria ślubna będzie nie tylko wyjątkową pamiątką tego szczególnego dnia, ale wciąż będzie subtelnie podkreślać urodę jej właścicielki podczas niecodziennych wydarzeń.

Przy wyborze biżuterii, w której zaprezentuje się panna młoda warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”. Dyskretne diamentowe kolczyki i minimalistyczny w swej formie naszyjnik znakomicie podkreślą kobiecą urodę, będą cenną pamiątką, a ze względu na swój elegancki, pełny splendoru charakter, z pewnością będą stanowić dodatek, do którego każda kobieta będzie chciała często wracać!

Joanna Bielas 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zjawiskowa biżuteria ślubna
Wyjątkowy dzień wymaga nietuzinkowej oprawy. Dla kobiety, która staje na ślubnym kobiercu ważny jest każdy detal, który sprawi, że będzie wyglądać zjawiskowo. Czy można zatem wyobrazić sobie piękniejszy akcent podkreślający urodę panny młodej niż biżuteria z diamentami?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wow, piękne
Anonim 2023-04-07 16:27:13


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe