Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Torebki by Eva Opłotny – tak wyjątkowe, jak Ty!

Chcesz wyróżnić się w tłumie podobnie ubranych osób? Przed Tobą ważna uroczystość i chcesz zaskoczyć gości swoim wyczuciem stylu i klasą? A może szukasz wyjątkowego dodatku, który nada Twojej stylizacji szczególnego charakteru? W realizacji tych zamiarów pomocna może być ręcznie wykonana torebka z pracowni Eva Opłotny.
Dla każdej kobiety torebka nie służy wyłącznie do przechowywania kluczy, portfela, telefonu czy kosmetyków. Jej zawartość wybawiła z niejednej opresji każdą właścicielkę, pomogła w chwilach tryumfu i smutku. Stwierdzenie, że torebka jest tylko dodatkiem do naszej stylizacji, to zbyt duże uproszczenie. Ten element garderoby potrafi przecież nadać zupełnie odmiennego charakteru naszemu strojowi. Dlatego coraz więcej pań szuka dla siebie niepowtarzalnych toreb, takich, które pozwolą zabłysnąć w biurze, na uczelni, na ulicy, czy na spotkaniu.

Nie bez znaczenia jest również decyzja dotycząca wyboru odpowiedniej stylizacji na uroczystości, takie jak rodzinne przyjęcia. Chcąc dać taką możliwość kobietom szukającym czegoś wyjątkowego, znakomita projektantka, Eva Opłotny, stworzyła własną markę ekskluzywnych torebek! Fundamentalnym założeniem marki Eva Opłotny jest niepowtarzalność. Dzięki temu, każda kobieta może kreować swoją osobowość w oparciu o wewnętrzny głos, a nie działając pod dyktando projektów, które powstają na skalę masową. Efekty realizacji tego zamiaru można oglądać na stronie internetowej www.evagallery.com. Jakie były początki firmy projektującej wyjątkowe torebki hand made by Eva Opłotny?

 


- Lubię otaczać się rzeczami wyjątkowymi i przyciągać spojrzenia innych osób. Zależy mi, by stylizacja, w której czuję się dobrze, była nie tylko modna. Chcę, by zawierała w sobie tę cechę, ten element, który jest niepowtarzalny i wyraża moje szczególne upodobania i styl. Może to być brosza po babci lub jakaś „perełka” znaleziona w sklepie vintage. Aktualne trendy nie zawsze mają do zaoferowania coś wyszukanego, takimi cechami wyróżnia się właśnie rękodzieło. W ten sposób pojawił się pomysł, by stworzyć swoją własną markę, z taką misją powstają moje projekt
y – mówi Eva Opłotny.

- Każdą torebkę szczegółowo omawiam z klientką. Uzgadniam, jakie zastosuję materiały, jakich użyję dodatków. W efekcie każda torebka staje się wyjątkowa i niepowtarzalna. Moja marka daje mi przestrzeń i rozwój, którym mogę sama sterować oraz satysfakcję z robienia czegoś wyjątkowego. W ten sposób wyrażam siebie, a jednocześnie daję taką możliwość moim klientkom.

Wśród propozycji marki Eva Opłotny znaleźć można zarówno przykuwające spojrzenia shopperki, jak i małe torebki, które skradną serca wielbicielek koktajlowych stylizacji. Projekty w stylu glamour, czy bardziej casualowe woreczki. Uwagę przykuwa też linia o dziewczęcym charakterze. Wśród nich znaleźć można propozycje, które z pewnością będą idealne dla małej druhny, która prowadzi młodą parę do ślubu!

 


W wyjątkowych, ręcznie wykonanych torebkach by Eva Opłotny zakochała się też Ilona Adamska prezes EKKB, motywatorka kobiet, autorka książek, osoba, która dobrze wie, że kobiecość nosi niejedno imię:

- Uwielbiam przedmioty, które zostały wykonane z właściwą precyzją, w które ktoś włożył kawałek swojej duszy, takie, które dowodzą, że pasja i zaangażowanie potrafią dać wspaniałe rezultaty. Dokładnie takie, jak torebki marki Eva Opłotny. W bogatej ofercie marki znalazłam propozycje, które sprawdzą się na gali i na spotkaniu biznesowym, na przyjęciu i wizycie u bliskich, za każdym razem wywołując zachwyt!
– wyznała Ilona Adamska.

– Można przekonać się o tym, oglądając rezultaty sesji zdjęciowej dla marki, w której niedawno brałam udział. Za obiektywem stanęła ceniona fotografka, Lidia Skuza!

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno wyróżnić się z tłumu. Nie jest to jednak niemożliwe. Wystarczy przyjrzeć się bliżej niepowtarzalnym projektom wykonanym handmade. Te założenia spełnia polska marka niepowtarzalnych torebek – Eva Opłotny!

Joanna Bielas

SESJA ZDJĘCIOWA:

Fotograf: Lidia Skuza
Makijaż: Magdalena Murat
Wizaż: Kateryna Korolova
Modelka: Ilona Adamska
Produkcja sesji: I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Torebki by Eva Opłotny – tak wyjątkowe, jak Ty!
Chcesz wyróżnić się w tłumie podobnie ubranych osób? Przed Tobą ważna uroczystość i chcesz zaskoczyć gości swoim wyczuciem stylu i klasą? A może szukasz wyjątkowego dodatku, który nada Twojej stylizacji szczególnego charakteru? W realizacji tych zamiarów pomocna może być ręcznie wykonana torebka z pracowni Eva Opłotny.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Miłość to szalona rzecz, kiedy zostałem przeniesiony do Kolumbii z powodów zawodowych, zrobiło się naprawdę gorąco w moim związku, ponieważ moja żona zaczęła tracić zainteresowanie mną, nawet gdy wracałem do domu dwa razy w tygodniu. Zauważyłem, ale nie mogłem tego zwalczyć. Zauważyłem, że zaczęła spotykać się z kimś innym. Złamało mi to serce, bo to była moja wymarzona kobieta. Widziałem ogłoszenie na FB o dr Igho i o tym jak pracuje. Opowiedziałem mu całą moją historię, a on powiedział, że łatwo mu to rozwiązać. Po całej jego pracy moja kobieta jest bardziej kochająca i troskliwa. Z dużo większym zrozumieniem 😄🤗i szczęściem jak nigdy dotąd. Dziękuję DR Igho. Powiedziałem mu, że podzielę się ze wszystkimi jego wspaniałym dziełem. Możesz skontaktować się z nim na jego e-mail drcyomonigho.service@gmail.com..
Tyrone Cole 2023-06-20 19:09:06


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe