Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Primark wprowadza nową kolekcję kapsułową

Primark, międzynarodowy detalista, oferujący klientom najnowsze trendy w przystępnych cenach, w lipcu wprowadza nową kolekcję kapsułową nawiązującą do najnowszego filmu wytwórni Warner Bros Barbie. Film trafi do kin dopiero w połowie wakacji, ale już niebawem, w sklepach Primark pojawią się stylowe motywy Barbiecore™. Dowiedz się więcej!
Wyjątkowe wzory oversizowych t-shirtów, nadruki na shortach i liczne akcesoria z pewnością ucieszą wszystkich sympatyków Barbie®. 

Specjalnie zaprojektowana kolekcja Barbie® zawiera różnorodne produkty, począwszy od odzieży damskiej, bielizny nocnej, po odzież męską, akcesoria do domu i kosmetyki. Jak przystało na Barbie, motywem przewodnim kolekcji jest kolor różowy z neonowymi akcentami i subtelnymi elementami glamour. Co więcej, pojawią się również kultowe stroje kąpielowe Barbie i szorty Kena z viralowej sceny Venice Beach.

Primark w ramach misji tworzenia modnych ubrań dostępnych dla wszystkich, oferuje kolekcję Barbie® w niezwykle przystępnych cenach od 11zł do 70zł, dzięki czemu tego lata każdy może świętować wielki powrót Barbie.

 

Sarah Jackson, dyrektor ds. licencji w Primark twierdzi: - Cieszymy się, że możemy współpracować z Mattel przy wprowadzeniu naszej kolekcji filmowej Barbie. Barbiecore™ rozprzestrzenia się na całym świecie, a my cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom licencjonowaną modę i akcesoria dla kobiet, mężczyzna oraz dzieci, a także produkty lifestylowe, w tym kultową odzież sportową Venice Beach, która stała się sensacją Internetu. Dzięki temu, tego lata każdy może uwolnić swoją wewnętrzną Barbie i Kena!
Nowa kolekcja to efekt pierwszej, strategicznej współpracy z firmą Mattel. Owocem naszych wspólnych działań jest gama fantastycznych produktów związanych z nadchodzącym filmem Warner Bros. Barbie z pewnością będzie stylowym trendem lata i nie mamy wątpliwości, że nasza kolekcja odniesie prawdziwy sukces.


Kolekcja Barbie® będzie dostępna w sklepach Primark już od lipca. Odwiedź stronę Primark.com, aby znaleźć najbliższy sklep.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Primark wprowadza nową kolekcję kapsułową
Primark, międzynarodowy detalista, oferujący klientom najnowsze trendy w przystępnych cenach, w lipcu wprowadza nową kolekcję kapsułową nawiązującą do najnowszego filmu wytwórni Warner Bros Barbie. Film trafi do kin dopiero w połowie wakacji, ale już niebawem, w sklepach Primark pojawią się stylowe motywy Barbiecore™. Dowiedz się więcej!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Miłość to szalona rzecz, kiedy zostałem przeniesiony do Kolumbii z powodów zawodowych, zrobiło się naprawdę gorąco w moim związku, ponieważ moja żona zaczęła tracić zainteresowanie mną, nawet gdy wracałem do domu dwa razy w tygodniu. Zauważyłem, ale nie mogłem tego zwalczyć. Zauważyłem, że zaczęła spotykać się z kimś innym. Złamało mi to serce, bo to była moja wymarzona kobieta. Widziałem ogłoszenie na FB o dr Igho i o tym jak pracuje. Opowiedziałem mu całą moją historię, a on powiedział, że łatwo mu to rozwiązać. Po całej jego pracy moja kobieta jest bardziej kochająca i troskliwa. Z dużo większym zrozumieniem 😄🤗i szczęściem jak nigdy dotąd. Dziękuję DR Igho. Powiedziałem mu, że podzielę się ze wszystkimi jego wspaniałym dziełem. Możesz skontaktować się z nim na jego e-mail drcyomonigho.service@gmail.com..
Tyrone Cole 2023-06-20 19:07:51


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe