Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Just Married - agencja ślubna, którą warto znać!

Just Married Katarzyna Korczak-Rogoś to agencja ślubna i dekoracyjna powstała prosto z serca i pasji. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem ślubu i wesela na terenie całego kraju, ale także poza jego granicami. Mamy na swoim koncie realizację wesela i ślubu w Wiedniu.
Pomysł na firmę to spontaniczna decyzja właścicielki, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Ciężka praca, zaangażowanie i konsekwentne budowanie marki, pozwoliły uzyskać taki wizerunek firmy, który zapewnia nam ciągłość zleceń na kilka lat do przodu, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Just Married to firma pracująca także przy eventach firmowych i prywatnych organizująca dekoracje na pokazy, eventy firm, gale, targi i wiele innych wydarzeń, gdzie profesjonalnym okiem dekoratora możemy stworzyć coś wyjątkowego dla każdego klienta indywidualnie. Jako agencja ślubna współpracujemy z wieloma podwykonawcami z branży i uwielbiamy pary, które oczekują od nas kompleksowej obsługi swojego wymarzonego dnia.

 


Katarzyna Korczak- Rogoś, właścicielka firmy jest autorką poradnika ślubnego pt. „Projekt Ślub” dostępnego także w formie e-booka w księgarniach Empik oraz wielu innych w całym kraju. Znajdziecie w nim wskazówki, jak krok po kroku, przygotować się do ślubu i wesela i jak rozsądnie, z pięknym efektem, gospodarować budżetem ślubnym.

Tych wszystkich dokonań nie udałoby się jednak osiągnąć w pojedynkę, stąd warto mieć świadomość, że nasz zespół tworzy kilka wyjątkowo kreatywnych osób, które zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług, kontakt z klientem oraz profesjonalne podejście w każdej sytuacji.

Jeżeli planujecie swoją uroczystość i szukacie wsparcia, to zapraszamy Was serdecznie do kontaktu. Jesteśmy pewni, że z nami ten dzień będzie wyjątkowy i bajkowy a wspomnienia niezapomniane.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Just Married - agencja ślubna, którą warto znać!
Just Married Katarzyna Korczak-Rogoś to agencja ślubna i dekoracyjna powstała prosto z serca i pasji. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem ślubu i wesela na terenie całego kraju, ale także poza jego granicami. Mamy na swoim koncie realizację wesela i ślubu w Wiedniu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

cześć. Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. E-mail: whitelordspell@gmail.com 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie whitelordspell@gmail.com WhatsApp: 2349037186593
Anonim 2023-11-04 10:35:51


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe