Wtorek, 21 maja 2024r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polecamy: Miłość zrodzona z ciszy

Jolanta Kosowska, autorka wielu powieści obyczajowych i chwytających za serce romansów przygotowała coś specjalnego na zbliżające się, zimowe wieczory. Wyjazd do Drezna miał być dla Ewy nowym początkiem. Nie spodziewała się jednak, że dzięki tej decyzji spełni się jej największe marzenie.
Czy w świąteczną noc spotka się z kimś pod jemiołą? Ewa to ambitna absolwentka architektury wnętrz, która z powodu konfliktu w pracy wyjeżdża do Drezna i znajduje zatrudnienie w domu opieki. Młoda kobieta nie posiada żadnego doświadczenia w zawodzie, ale jej empatia oraz pozytywna energia sprawiają, że szybko zdobywa sympatię współpracowników i staje się ulubienicą podopiecznych.

Wszystko się zmienia, kiedy Ewa niespodziewanie otrzymuje prezent bożonarodzeniowy od jednej z mieszkanek domu seniora. Kobieta chce pomóc dziewczynie w spełnieniu marzenia o założeniu własnej firmy. Ewa przyjmuje podarunek i od razu rzuca się w wir pracy. Jesienią podejmuje się remontu pewnej tajemniczej posiadłości. Nie spodziewa się, że nowe zlecenie może stać się dla niej nie tylko początkiem wielkiej kariery, lecz także… czegoś znacznie ważniejszego.

W czasie świąt w starej rezydencji, pachnącej igliwiem i cynamonem, Ewa będzie miała szansę znaleźć to, do czego tak bardzo tęskniło jej serce.

– Mów ciszej! – szepnęłam. – Ktoś może nas usłyszeć.
– Ja nie mówię nic złego. Nic, co mogłoby kogoś oburzyć. Pamiętam każdy szczegół tej naszej nocy. Ta noc wraca do mnie w snach
.Poczułam, że się rumienię. Serce biło mi szybko i głośno. Ja też pamiętałam każdy szczegół tamtej nocy.

Czy w trakcie świąt w rezydencji Ewa odnajdzie wszystko, czego szuka? Przekonaj się, czytając powieść!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Cicha_noc_Jolanta_Kosowska
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polecamy: Miłość zrodzona z ciszy
Jolanta Kosowska, autorka wielu powieści obyczajowych i chwytających za serce romansów przygotowała coś specjalnego na zbliżające się, zimowe wieczory. Wyjazd do Drezna miał być dla Ewy nowym początkiem. Nie spodziewała się jednak, że dzięki tej decyzji spełni się jej największe marzenie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe