Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polecamy: Nie poddawaj się. Żyj!

Nowotwór brzmi jak wyrok. Jest zwłaszcza dotkliwy, kiedy dopada młodą osobę. Ile siły drzemie w dziewiętnastoletnim ciele? Ile nieszczęść może spaść na głowę zwyczajnej, dziewiętnastoletniej dziewczyny? Wcześniej Łucja miała wszystko. Szczęśliwe życie, pełną rodzinę i wsparcie przyjaciół.
Sielanka skończyła się w momencie, gdy lekarz postawił jej diagnozę: „choroba nowotworowa”.Od tej pory wszystko dookoła dziewczyny zaczęło się sypać jak domek z kart. Łucja walczy o powrót do normalności, ale nieszczęścia nie odstępują jej na krok. Jej mama trafia do szpitala psychiatrycznego, a ona musi przejąć jej rolę w domu. Każdy dzień zamienia się w walkę o przetrwanie.

Łucja przyjmuje kolejne ciosy od losu, zmaga się z wyrzutami sumienia i dręczącymi ją pytaniami, lecz wkrótce zaczyna tracić nadzieję, że jej życie się ułoży. Nie wie jeszcze, że mimo młodego wieku, drzemie w niej ogromna siła, by stawić czoło przeciwnościom losu. Tylko… czy będzie potrafiła z niej skorzystać?

Mieszkając tutaj, walczyłam z nowotworem. Mieszkając tutaj, tata i Piotrek mieli wypadek. Mieszkając tu, mama popełniła samobójstwo.
W tym domu. Cały czas wracamy do miejsca już dawno przesiąkniętego rozpaczą, smutkiem, bólem, złością i tragedią.
To nie jest nasze miejsce. To jest tylko schronienie. Ale jest tym schronieniem tylko wtedy, gdy jesteśmy razem.
Kiedy indziej to puste, zimne ściany. Wszystko jest naznaczone niepowodzeniem i smutkiem. Wchodząc tutaj, walczę sama z sobą.

Czy w bólu można odnaleźć nadzieję?

Przeczytaj książkę i przekonaj się sam_a!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:

https://www.taniaksiazka.pl/zyj-lucjo-martyna-kielanska-p-1970925.html
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polecamy: Nie poddawaj się. Żyj!
Nowotwór brzmi jak wyrok. Jest zwłaszcza dotkliwy, kiedy dopada młodą osobę. Ile siły drzemie w dziewiętnastoletnim ciele? Ile nieszczęść może spaść na głowę zwyczajnej, dziewiętnastoletniej dziewczyny? Wcześniej Łucja miała wszystko. Szczęśliwe życie, pełną rodzinę i wsparcie przyjaciół.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe