Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

KONKURS: Warsztaty wokalne z Anią Wyszkoni

Chwilę po premierze pierwszej solowej płyty Ani Wyszkoni pt. „Pan i Pani”, która na sklepowe półki trafiła 29 czerwca, pojawia się możliwość udziału w indywidualnych, 3 – dniowych warsztatach wokalnych z artystką! Taką szansę daje konkurs na portalu www.iSing.pl

Aby poznać nie tylko techniki śpiewu, ale również osobiście Anię Wyszkoni należy spróbować swych umiejętności nagrywając na portalu własne wykonania.

Piosenkami konkursowymi są 3 utwory Ani: „Czy ten Pan i Pani” – singiel promujący solową płytę Ani, za który otrzymała Srebrną Premierę 46 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, „Z ciszą pośród czterech ścian” - kolejny utwór z solowego albumu Ani oraz jeden z największych hitów 2008 roku, nagrany wspólnie z grupą Video – „Soft”.

To właśnie Ania wraz z ekipą iSing wybierze najlepszego wykonawcę nagrania i jemu przypadnie udział w 3 – dniowych warsztatach z wokalistką.

Jako nagrody pocieszenia dla uczestników konkursu zostały przygotowane płyty Ani Wyszkoni „Pan i Pan” z autografami.

Konkurs poleca: Planeta Kobiet!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
KONKURS: Warsztaty wokalne z Anią Wyszkoni
Chwilę po premierze pierwszej solowej płyty Ani Wyszkoni pt. „Pan i Pani”, która na sklepowe półki trafiła 29 czerwca, pojawia się możliwość udziału w indywidualnych, 3 – dniowych warsztatach wokalnych z artystką!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Hmm:P Ale gdie to bedzie? W krakowie?:)
sesesese 2010-01-09 23:54:36
Może się skuszę. Kocham śpiewać!!!!
Jank22 2009-07-07 10:50:22
wow...naprawdę? super
ewa 2009-07-07 10:50:04


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe