Środa, 23 maja 2018r. Leoncjusza, Michała, Renaty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Surogatka - kobieta ciężarna do wynajęcia

Cierpisz na bezpłodność? Nie możesz donosić ciąży? Nie interesuje Cię adopcja? Bardzo chcesz mieć własne maleństwo, bez względu na koszty? Kto może pomóc w tej sytuacji? Surogatka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednią frazę, by znaleźć ogłoszenia kobiet, które pomogą Wam spełnić marzenie o dziecku.
W sieci znalazłam dwa ogłoszenia o następującej treści.

- Urodzę dziecko rodzinie niemogącej mieć dzieci, bez zbędnych formalności (z legalną adopcją i umową cywilno-prawną).Jestem w trudnej sytuacji i potrzebuje pieniędzy. W sprawach finansowych możemy sie dogadać. Proszę nie traktować mnie z góry jak wyrodnej matki, dopóki nie znajdą się państwo w bardzo trudnej sytuacji, którą mam. Jeśli jest ktoś zainteresowany moją ofertą proszę o kontak na meila.

Albo:

- Mam 28lat i dwójkę dzieci. Pomogę parze w zamian za odpowiednie wynagrodzenie, ale nie potrafię określić ceny, gdyż nie jest to takie proste. Ciężko wycenić trudy jakie wiążą sie z ciążą i porodem, więc czekam na jakieś konkretne propozycje. Jestem osobą zdrową i zadbaną, nie mam żadnych nałogów. Czekam na poważne i przemyślane propozycje.

Surogatki w Europie...

Te ogłoszenia dały surogatki - kobiety, które przyjmują zapłodnione in vitro zarodki pochodzące od pary, która nie może mieć potomstwa, a następnie rodzą dzieci i oddają je biologicznym rodzicom. Ciąża zastępcza jest dziś legalna w wielu krajach. W Europie ustawę na ten temat mają już Wielka Brytania (od 1998 roku), Grecja (od 2000 roku), Finlandia i Belgia (od 2007 roku). Wszędzie tam warunki tego rodzaju macierzyństwa zostały ściśle określone. W niektórych przypadkach państwo zwraca matce zastępczej koszty medyczne, a nawet, jak w Grecji, zapewnia jej finansową pomoc.

W Polsce są już osoby, które chcą założyć firmy, oferujące donoszenie ciąży. Jednak nie wszystkie liberalne kraje europejskie zgadzają się na to, by małżonkowie szukali pomocy matki zastępczej i w ten sposób mogli zostać rodzicami. Tak jest między innymi we Francji, gdzie korzystanie z usług matek zastępczych jest zakazane przez ustawę bioetyczną z 1994 roku: - To wielka szkoda – uważa psychoanalityk Genevieve Delaisi de Parseval, specjalistka od kwestii związanych ze sztuczną prokreacją. - Odmawianie kobietom z wadami macicy prawa do tej metody walki z bezpłodnością jest po prostu niesprawiedliwe.

... i w USA
Skąd przyszło to zjawisko? Oczywiście z USA! W ciągu ostatnich dwudziestu lat w Stanach Zjednoczonych urodziło się w ten sposób około 10 tysięcy dzieci. Praktyka ta jest dziś legalna w wielu krajach. Od czasu pierwszego dziecka z probówki (w 1984 roku) i pierwszego przekazania komórki jajowej (w 1988 roku) po raz pierwszy w historii ludzkości macierzyństwo może być rozdzielone między trzy kobiety: matkę ,,społeczną" (która wychowa dziecko), matkę ,,genetyczną" (która oddaje komórkę jajową, jeśli jest taka potrzeba) i matkę ,,zastępczą", czyli nosicielkę płodu.

Gwiazda wynajęła surogatkę!
Temat nabrał jednak rozgłosu dopiero wtedy, gdy do wynajęcia surogatki przyznała się Sarah Jessica Parker, gwiazda Seksu w wielkim mieście. Udawało jej się zajść w ciążę, ale żadnej nie mogła utrzymać. Poroniła wiele razy, ale nie dawała za wygraną. W końcu jednak dotarło do niej, że sama nie poradzi sobie z problemem bezpłodności. Tym bardziej, że jej mąż, Matthew Broderick, zaczął zdradzać aktorkę... Ona sama rzuciła się w wir pracy i... szukała surogatki. W końcu znalazła! Wynajęta przez Sarah matka to 26-letnia Michelle Ross z Ohio, która urodziła już dziecko parze gejów z Nowego Jorku. Ma czteroletniego syna z poprzedniego małżeństwa. Gdy Sarah i Matthew upewnili się, że kobieta jest zdrowa, prowadzi higieniczny tryb życia i jest w stanie donosić ciążę, zdecydowali się. I udało się- 25 czerwca tego roku zostali rodzicami bliźniąt!

Cena za macierzyństwo

A jak jest w Polsce? Ten proceder, choć kontrowersyjny, jest legalny! Każdy więc może odszukać agencję, która pośredniczy między zdesperowanymi rodzicami, a surogatką. Co więcej, aby wynająć matkę zastępczą nie potrzeba nawet agencji pośrednictwa. W sieci można znaleźć mnóstwo ogłoszeń kobiet oferujących ,,brzuchy do wynajęcia" oraz par, które takiego brzucha szukają. Istnieją nawet specjalne fora internetowe, które dotyczą tematyki wynajmowania brzuchów - można znaleźć na nich oferty, porozmawiać, rozwiać wątpliwości, także moralne. Tych ostatnich zresztą nie brakuje.

Po pierwsze: pary, które nie mogą miec dzieci mogą przecież zaadoptować cudze dziecko i stworzyć mu dom. Poza tym, ,,wynajęcie" macicy lub komórek jajowych to kupczenie życiem, które tkwi jeszcze w zarodku. Wreszcie najważniejsze: podczas ciąży wytwarza się nierozerwalna więź między matką (nawet wynajętą), a kształtującym się dopiero dzieckiem, co może doprowadzić do tego, że po porodzie surogatka nie chce oddać dziecka. Przed zmianą decyzji ma chronić parę podpisana wcześniej umowa, jednak bez względu na to, jak będzie ona brzmieć, nikt nie może zmusić surogatki do oddania dziecka, jeśli kobieta po porodzie uzna, że nie chce tego zrobić. Dlaczego?

Zgodnie z obowiązującym prawem matką jest kobieta wskazana w akcie urodzenia, a więc ta, która urodziła. Nie istnieje więc żadna możliwość zmuszenia kogokolwiek do zrzeczenia się praw rodzicielskich. Pozostaje w końcu zapytać ile kosztuje.

Otóż kupno komórki jajowej to koszt 6 tys. zł. Jeśli zdecydujemy się skorzystać z usług agencji pośrednictwa, musimy liczyć się wydatkiem ok. 130 tys. zł. Wynagrodzenie surogatki to co najmniej 50 tys. zł. Pośrednictwo- kosztuje 4,5 tys. zł. Do tego dochodzą koszty: zabieg in vitro, prywatne wizyty lekarskie i leki dla ciężarnej, ewentualne konsultacje psychologa dla obydwu stron i koszty sądowe przy zrzeczeniu się praw rodzicielskich przez surogatkę...

Wątpliwości moralnych jest wiele, ale należy uwzględnić też racje tych, którzy decydują sie na taki krok; kobiet, które maja zdrowe komórki jajowe, ale nie mogą donosić ciąży i ich mężów, którzy chcieliby po prostu pobawić się z własnym dzieckiem...

Faktem jest jedno: nowe sposoby ,,zostania tatą i mamą" będą się rozwijać, bo dziś nikt nie chce godzić się na bezpłodność. Ani lekarze specjaliści od in vitro, ani pary pragnące mieć dzieci, zwłaszcza te, które nie chcą zaadoptować obcego dziecka. Kto wie, być może macierzyństwo zastępcze (ciąża noszona w łonie zastępczej matki) – rozwiązanie dla kobiet z wadami macicy – stanie się kiedyś jednym z normalnych sposobów walki z bezpłodnością?

Joanna Bielas
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 3,87
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Surogatka - kobieta ciężarna do wynajęcia
Cierpisz na bezpłodność? Nie możesz donosić ciąży? Nie interesuje Cię adopcja? Bardzo chcesz mieć własne maleństwo, bez względu na koszty? Kto może pomóc w tej sytuacji? Surogatka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednią frazę, by znaleźć ogłoszenia kobiet, które pomogą Wam spełnić marzenie o dziecku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, spłacasz rachunki, dajemy pożyczkę w wysokości od 3 000 do 500 000 000, oferujemy lub rodzaje pożyczki tutaj z 2%. Czekam na twoją aktualizację dotyczącą tej sprawy. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Skontaktuj się z nami pod naszym adresem e-mail: Fredjosephloans@gmail.com
Fred Joseph 2018-05-19 04:29:26
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, spłacasz rachunki, dajemy pożyczkę w wysokości od 3 000 do 500 000 000, oferujemy lub rodzaje pożyczki tutaj z 2%. Czekam na twoją aktualizację dotyczącą tej sprawy. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Skontaktuj się z nami pod naszym adresem e-mail: Fredjosephloans@gmail.com
Fred Joseph 2018-05-19 04:28:30
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: inforamzanloan@gmail.com (Phone Number or WhatsApp : 1 (712) 600 2838 ) We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: inforamzanloan@gmail.com ( Phone Number or WhatsApp : 1 (712) 600 2838) You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: inforamzanloan@gmail.com
Anni Magi 2018-05-12 15:39:35
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com
Jean Carlos 2018-04-26 04:02:46
Wyposażasz warsztat i potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu, lub dla inwestycji, czy potrzebujesz szybką pomoc finansową o niskim oprocentowaniu w wysokości 2%? Aby spłacić niezapłacone rachunki? Mieć ty zostały odrzucone przez banki tak wiele? Czy potrzebujesz do finansowania, aby rozwinąć w Twojej firmie? finansów osobistych powodów osobistych? Zobowiązujemy się, aby rozwiązać wszystkie problemy finansowe. Prosimy o kontakt z nami teraz. E-mail: robertjacksonfinacialservice@hotmail.com
robertjacksonfinacialservice@hotmail.com 2018-04-25 14:13:57
Czy jesteś pod kontrolą długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
Anonim 2018-04-22 07:13:27
Czy jesteś pod kontrolą długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
Anonim 2018-04-22 07:13:26
Możemy Ci pomóc finansowo, jeśli możesz nam odpłacić. Jesteśmy prywatna i akredytowana instytucja kredytowa. Wystawiamy wszystkie rodzaje pożyczek dla wszystkich poszukujących kredytu - od 2 000 do 500 000 000 000 000 000 Euro E-mail do kontaktu w dolarach (Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com)
Agata 2018-04-18 04:17:32
Możemy Ci pomóc finansowo, jeśli możesz nam odpłacić. Jesteśmy prywatna i akredytowana instytucja kredytowa. Wystawiamy wszystkie rodzaje pożyczek dla wszystkich poszukujących kredytu - od 2 000 do 500 000 000 000 000 000 Euro E-mail do kontaktu w dolarach (Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com)
Agata 2018-04-18 04:16:27
Możemy Ci pomóc finansowo, jeśli możesz nam odpłacić. Jesteśmy prywatna i akredytowana instytucja kredytowa. Wystawiamy wszystkie rodzaje pożyczek dla wszystkich poszukujących kredytu - od 2 000 do 500 000 000 000 000 000 Euro E-mail do kontaktu w dolarach (Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com)
Agata 2018-04-18 04:16:27
Szukasz wolności finansowej? czy masz dług, potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? lub załamujesz się finansowo, potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu lub domu? Czy odmawiasz finansowania ze swojego banku, skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki dostosowane do wszystkich budżetów i wymagań: socialfinancelimited8@gmail.com
Szybka oferta pożyczki? 2018-04-12 00:56:06
Pożyczka oferuje zaufanie i powagę. Jestem osobą fizyczną, która oferuje usługi all-in-one, prosimy o kontakt: elenanino0007@gmail.com
Elena 2018-04-05 20:00:08
CZY POTRZEBUJESZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE, ABY ZAPŁACIĆ SWOJE DŁUGI, BIZNESOWE POŻYCZKI LUB OSOBISTE POŻYCZKI KONTAKT PRZEZ: anitabrenceloanfunds.usa@gmail.com WIĘCEJ INFORMACJI.
Anita Brence 2018-04-05 16:50:55
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imię .............................................. Twój kraj............................................ Twój adres ........................................... Twój zawód ........................................ Twój stan cywilny .............................. Obecny status w miejscu pracy .... Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy .............................................. Miesięczny przychód ............... Czas trwania pożyczki ............................. Kwota kredytu ............................. Jak o nas usłyszałeś?....... Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków, BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT 91904293344
CHRISTIAN JOHNSON 2018-04-03 12:39:21
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imię .............................................. Twój kraj............................................ Twój adres ........................................... Twój zawód ........................................ Twój stan cywilny .............................. Obecny status w miejscu pracy .... Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy .............................................. Miesięczny przychód ............... Czas trwania pożyczki ............................. Kwota kredytu ............................. Jak o nas usłyszałeś?....... Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków, BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT 91904293344
CHRISTIAN JOHNSON 2018-04-03 12:39:20
Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz INFORMACJA DLA MĘŻCZYZN Twoje imię .............................................. Twój kraj............................................ Twój adres ........................................... Twój zawód ........................................ Twój stan cywilny .............................. Obecny status w miejscu pracy .... Numery telefonów / Telefon komórkowy / Telefon biurowy .............................................. Miesięczny przychód ............... Czas trwania pożyczki ............................. Kwota kredytu ............................. Jak o nas usłyszałeś?....... Oferujemy pożyczkę na spłatę depozytu i rachunków, BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT 91904293344
CHRISTIAN JOHNSON 2018-04-03 12:39:02
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp 16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp 16234044993 ..
Jean Carlos 2018-03-27 16:19:06
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp 16234044993 ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com lub Whatsapp 16234044993
Jean Carlos 2018-03-27 16:17:58
Jesteśmy zarejestrowanym domem finansowym, a naszym celem i celem jest pomoc zainteresowanym osobom i instytucjom korporacyjnym w uzyskaniu pożądanych pożyczek. Możemy Ci pomóc finansowo. Skontaktuj się z nami już dziś i powiedz nam, ile potrzebujesz pożyczki jako pożyczki. Powinieneś wziąć udział w e-mailu: rhodeshia_loanservice@hotmail.com
Mark 2018-03-16 06:43:43
Witam wszystkich, Jestem prywatnym pożyczkodawcą, oferuję pożyczkę na poziomie 2%, jest to legalna firma z honorem i różnicą, że jesteśmy gotowi pomóc ci w jakichkolwiek problemach finansowych, że jesteś wszystkim, co oferujemy, więc jeśli jesteś zainteresowany tą pożyczką prosimy o kontakt na nasz e-mail: (anggadiman1@gmail.com) Podaj także szczegóły, abyśmy mogli natychmiast przystąpić do pożyczki. Nazwa: Potrzebna kwota: Czas trwania: a kraj: Cel pożyczki: Miesięczny przychód: Numer telefonu: Skontaktuj się z nami, podając powyższe dane w naszym e-mailu: anggadiman1@gmail.com Pozdrawiam was wszystkich.
Angga 2018-03-11 01:06:52
Jest to otwarte zaproszenie do przyłączenia się do iluminatów i zdobywania bogactwa i bycie sławnym w życiu. Żyj tym życiem, któremu tak bardzo chcesz. Czego potrzebujesz? Czy jesteś bankierem, prawnikiem, inżynierem, zielarzem, wykładowca, profesor, człowiek biznesu lub kobieta, aktor, aktorka, kierowca, student, praca w lotnictwie, marynarka wojenna, praca jako nauczyciel, muzyk, czy jesteś politykiem. Kimkolwiek jesteś. Czy szukasz bogactwa, sława, moce czy coś, czego pragniesz w życiu? Nasza koalicja jednoczy wszystkich polityków, religijnych i położenie geograficzne dla dalszego rozwoju dobrobytu człowieka gatunek jako całość. Dołączając do tego społeczeństwa, będziesz mógł awansować na najwyższe stanowiska według swojego pragnienia w twojej dziedzinie interesów, otrzymasz zarówno ochronę fizyczną, jak i duchową. Oto okazja, aby zmienić swoje życie na lepsze, przyłącz się do braterstwa illuminati i spełnij wszystkie swoje pragnienia i życzenia. Poniżej przedstawiamy niektóre z korzyści, jakie uzyskasz po uzyskaniu członkostwa: Nagroda pieniężna w wysokości 3 000 000,00 $, Nowy, szykowny samochód o wartości 120 000 USD, kupiony w domu kraj własnego wyboru, święto miesiąca (w pełni opłacone) Twój cel turystyczny i wiele innych. Aby dołączyć i zacząć, skontaktuj się ze świętym agentem na Whatsapp 17072225107 lub e-mailem / hangoutem: carlrayilluminati@gmail.com
Carl Ray 2018-03-03 21:34:33
W Beobank, wszelkiego rodzaju pożyczki, takie jak; kredyty hipoteczne, pożyczki skonsolidowane, kredyty samochodowe, osobiste pożyczki, kredyty edukacyjne, kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki do wypłaty oferowane są z życzliwością dla klienta oceniać. Również z aktualizacją, oferujemy kredyty Christmass i na licencji europejskiej, nie ma formy opóźnienia podczas każdej transakcji i klienci mogą cieszyć się pełną satysfakcją klienta. Złóż wniosek o pożyczkę Twój wybór w Beobank dzisiaj i będziesz zadowolony, że tak zrobiłeś. Kontakt przez e-mail: beobanktrustfunds@gmail.com Po odpowiedzi otrzymasz formularz wniosku o pożyczkę, aby wypełnić i zacząć. Dzięki.
Eric Jones 2018-03-03 21:24:10
Urodze dziecko parom bezdzietnym Pragne pomóc ludziom aby tak jak i ja cieszyli sie urokami rodzicielstwa. Bylam juz surogatka. Zaplodnienie przez in vitro . Mail to mama.2018@interia.pl Pozdrawiam przyszlych rodzicow
Mama zastępcza 2018-03-01 21:40:43
Jestem panią Christy Walton finance Oferuję pożyczki firmom i osobom fizycznym o rozsądnych stopach procentowych tylko po to, aby pomóc osobom potrzebującym problemów finansowych, itp. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nami pod tym adresem e-mail: (christywalton355@gmail.com) próbowałeś uzyskać jakąkolwiek pożyczkę? następnie zgłoś się teraz do Mrs Christy Walton Finance
Mrs Christy  2018-02-26 06:28:45
Jesteś poddawany weryfikacji długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
Anonim 2018-02-25 09:55:13
cześć      Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu lub na inwestycje, czy potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej przy niskim oprocentowaniu 3%? spłacić nieuregulowane rachunki? Czy zostałeś odrzucony przez tak wiele banków?   Czy potrzebujesz finansowania, aby rozwinąć działalność? finanse osobiste z powodów osobistych? jesteśmy zobowiązani do rozwiązywania wszystkich problemów finansowych. skontaktuj się z nami teraz. E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com Oczekuj na twoją pocztę. Twój, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Derek Douglas 2018-02-16 15:22:36
cześć      Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu lub na inwestycje, czy potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej przy niskim oprocentowaniu 3%? spłacić nieuregulowane rachunki? Czy zostałeś odrzucony przez tak wiele banków?   Czy potrzebujesz finansowania, aby rozwinąć działalność? finanse osobiste z powodów osobistych? jesteśmy zobowiązani do rozwiązywania wszystkich problemów finansowych. skontaktuj się z nami teraz. E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com Oczekuj na twoją pocztę. Twój, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Derek Douglas 2018-02-16 15:22:36
cześć      Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup nowego domu lub na inwestycje, czy potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej przy niskim oprocentowaniu 3%? spłacić nieuregulowane rachunki? Czy zostałeś odrzucony przez tak wiele banków?   Czy potrzebujesz finansowania, aby rozwinąć działalność? finanse osobiste z powodów osobistych? jesteśmy zobowiązani do rozwiązywania wszystkich problemów finansowych. skontaktuj się z nami teraz. E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com Oczekuj na twoją pocztę. Twój, Derek Douglas easyloanfirm2020@gmail.com Czy potrzebujesz pomocy finansowej?
Derek Douglas 2018-02-16 14:35:20
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Mogę ci pomóc finansowo. jeśli chcesz pożyczyć pieniądze, skontaktuj się ze mną przez e-mail: osekredi@hotmail.com lub whatsapp 917795372439
peter jade 2018-02-12 17:00:49
Wymagana uwaga: Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek o oprocentowaniu 3%, życzliwie Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji dzisiaj, jeśli są zainteresowani. Email: jullietfinancialaid@yahoo.com Nazwa: Wiek: Płeć: Kraj: Stan: Adres: Numer telefonu: Wymagana kwota: Trwanie: Miesięczny przychód Cel funduszy: CEO: jullietfinancialaid@yahoo.com Z poważaniem, Pozdrowienia, Julliet wszystkie wiadomości powinny dotrzeć do: jullietfinancialaid@yahoo.com
Anonim 2018-02-02 05:41:40
pożyczka! pożyczka!! pożyczka!!! Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która udziela pożyczek na okazję do życia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i inne. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie szukajcie już więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie wasze kłopoty finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy rzetelnej i korzystnej pomocy, a chętnie udzielimy ci pożyczki. Ik heb een dringende lening nodig om mijn rekeningen 2018 te betalen Napisz do nas dzisiaj na: (bergnerkelvin65@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę.
bergnerkelvin 2018-01-31 12:26:28
pożyczka! pożyczka!! pożyczka!!! Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która udziela pożyczek na okazję do życia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie, kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki inwestycyjne, konsolidację zadłużenia i inne. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie szukajcie już więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie wasze kłopoty finansowe należały do przeszłości. Pożyczamy fundusze osobom i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nie wymaga się numeru ubezpieczenia społecznego i nie jest wymagana kontrola kredytowa, gwarantowana w 100%. Chcę korzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy rzetelnej i korzystnej pomocy, a chętnie udzielimy ci pożyczki. Ik heb een dringende lening nodig om mijn rekeningen 2018 te betalen Napisz do nas dzisiaj na: (bergnerkelvin65@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę.
bergnerkelvin 2018-01-31 12:22:44
Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to. A to jest nasz e-mail: iowalutheranhospital@gmail.com Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp 1 929 281 1248
Lutheran Hospital 2018-01-28 15:20:13
Nazywam się Gina Acampora i mówię teraz jako najszczęśliwsza osoba w całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy pożyczający, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, podam to imię całemu światu i jestem taki Z radością mogę powiedzieć, że moja rodzina powróciła na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby zacząć życie od nowa, ze względu na mój zawód, ponieważ jestem samotną mamą, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wiszące na mnie, dopóki nie spotkałem BOGA wysłanego pożyczki Firma, która zmieniła moje życie i mojej rodziny, BOGA obawiając się firmy, Nora Mildred, była zbawicielem BÓG wysłanym, by uratować moją rodzinę z pożyczką 100 000 USD skontaktować się z nią noramildred.loan@hotmail.com
Gina 2018-01-27 00:14:59
Pożyczka oferuje zaufanie i powagę. Jestem osobą fizyczną, która oferuje pożyczkę między osobami i firmami, dla wszystkich innych informacji, prosimy o kontakt pod adresem: elenanino0007@gmail.com
Elena 2018-01-25 03:32:29
Nazywam sie Wioleta Katulska. Bardzo sie ciesze, ze moge podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem Po wielu finansowych trudnosciach jestem teraz bogaty i szczesliwy Mam karte glówna od dobrego czlowieka w Internecie a ta karta glówna jest obciazona wystarczajaca iloscia pieniedzy. Kazdego dnia moge zebrac 5000 zlotych z tej karty z dowolnego banku w Polsce bez zadnych problemów i równiez korzystam z karty w supermarkecie Jesli chcesz miec wlasna karte, mozesz po prostu skontaktowac sie z divinecardhacker@gmail.com to jest lepsza pomoc finansowa niz pozyczki, sprawdz to email: divinecardhacker@gmail.com Dzieki
wioleta 2018-01-16 10:06:20
Czy potrzebujesz pożyczki w jakiejkolwiek formie? Jesteśmy najszybszymi wierzycielami kredytodawców na świecie. To Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej firmy po oprocentowaniu 3%. Nasze pożyczki są gwarantowane i gwarantowane. Szybkie pożyczki w ciągu kilku minut. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz teraz uzyskać bezpłatną ofertę pożyczki za pośrednictwem naszego kontaktowego adresu e-mail: inforamzanloan@gmail.com
suauna wanda 2018-01-16 02:13:32
Cześć, jestem Joshua. W 2017 roku zrobiłem coś, co zmieniło moje życie na lepsze finansowo. Dwa miesiące po roku 2017 straciłem większość aktywów z powodu wybuchu pożaru w moim sklepie, w wyniku czego straciłem wszystkie długi. Potrzebowałem do 20000 $, aby odzyskać, otrzymanie pożyczki było poza moimi opcjami, które już pożyczyłem za dużo od mojego banku i dwóch firm pożyczkowych. Byłem zdruzgotany, gdy przyjaciel dał mi e-mail do kontaktu, mówiąc, że mogą mi pomóc z potrzebną mi ilością, byli hakerami. Na początku zignorowałem, ponieważ wcześniej znałem wszystkich tych ludzi i nie chciałem zostać oszukanym, ale nie było nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić, więc wysłałem e-mail. Odpowiedzieli i dali mi dostępne pakiety, powiedziałem im, że potrzebuję 20000 $, powiedzieli mi szczerze, że plan nie był dostępny do następnego weekendu, więc musiałem czekać. Wreszcie! Było dostępne, ale powiedzieli, że najpierw muszę zapłacić za usługi, Cholera! Mam problemy z zaufaniem. Nie było mowy, żebym wysłał kwotę za coś, czego nie byłem pewien, więc zdałem. Dwa dni później, kiedy zobaczyłem swój status, musiałem do nich wracać. Powiedziałem im, że chcę wypróbować najpierw z najniższą kwotą, zapłaciłem im 200 $ za 2500 $, aw ciągu 3 godzin byłem w kasie western union. Poważnie! Byłem wstrząśnięty! Potem poszedłem dalej i zamówiłem 20000 $ i zapłaciłem im żądaną opłatę, następnego dnia wypłacałem pieniądze wiele razy, ponieważ wszyscy wiecie, że była ograniczona kwota, którą można było wypłacić w danym momencie. Od tamtej pory robię z nimi interesy i od tego momentu nie żałuję tego. Czuję się dobrze. Ty też chcesz dostać pieniądze, wyślij je teraz pocztą elektroniczną; checkmatehackers@gmail.com. Cieszysz się, że to zrobiłeś. Adiós ludzie i GOODLUCK
Anonim 2018-01-13 16:05:40
W tym okresie CANADA BUSINESS GROUP uczestniczy w programie pomocy finansowej, udzielając pożyczek wszystkim zainteresowanym osobom i firmom na całym świecie. Czy odmówiono ci kredytu przez banki z powodu złej oceny kredytowej, czy też próbowałeś uzyskać pożyczki w innym miejscu i rozczarowałeś się, lub musisz założyć firmę, ale twój kapitał to za mało? Złóż wniosek o pożyczkę na obecnym poziomie, podczas gdy ten program pomocy finansowej nadal trwa. Wyślij wszystkie aplikacje do tego e-maila; canadianbusinessloans@outlook.com
Anonim 2018-01-13 15:50:09
Uśmiecham się z tego powodu, ponieważ Rita Financier Loan Company spłaciła mnie i moją rodzinę z długów. Wszystko zaczęło się, gdy potrzebowałem pożyczki w wysokości 50 000 pln, aby spłacić cały dług, więc natknąłem się na jej e-mail do ona ma pomoc ludzi, więc postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od niej, a teraz jestem bardzo szczęśliwy i świetnie gotowy na pomoc Rity Andie za udzielenie mi mojej pożyczki, możesz skontaktować się z nią teraz za pośrednictwem poczty e-mail, aby uzyskać twoje (ritafinancier@hotmail.com)
Franciszek Jakub 2018-01-10 10:33:57
Witaj, Witamy w 2018 r. Wszyscy, Czy masz problemy finansowe ?, Czy masz rachunki do uregulowania? czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć dochodową firmę lub do innych celów? Czy szukałeś pożyczek gdzie indziej i byłeś rozczarowany? Nie martw się już, mój drogi przyjacielu. Usługi finansowe Douglas Rodgers gwarantują wiarygodne kredyty z łatwymi krokami, brakiem kontroli kredytowej, brakiem zabezpieczeń i niskim oprocentowaniem wynoszącym 2%. Skontaktuj się z nami już dziś Email: Douglasrodgersfinancials100@gmail.com Zadzwoń do nas: 359884829222
Douglas Rodgers 2018-01-09 15:25:15
Witaj, Witamy w 2018 r. Wszyscy, Czy masz problemy finansowe ?, Czy masz rachunki do uregulowania? czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć dochodową firmę lub do innych celów? Czy szukałeś pożyczek gdzie indziej i byłeś rozczarowany? Nie martw się już, mój drogi przyjacielu. Usługi finansowe Douglas Rodgers gwarantują wiarygodne kredyty z łatwymi krokami, brakiem kontroli kredytowej, brakiem zabezpieczeń i niskim oprocentowaniem wynoszącym 2%. Skontaktuj się z nami już dziś Email: Douglasrodgersfinancials100@gmail.com Zadzwoń do nas: 359884829222
Douglas Rodgers 2018-01-09 15:24:38
cześć Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mieć problem finansowy i potrzebować rozwiązania tego problemu. Kwestia kredytu i zabezpieczenia są czymś, o co klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczka od legalnego pożyczkodawcy. Ale, wprowadziliśmy tę różnicę w przemysł pożyczkowy. Możemy zorganizować pożyczkę w przedziale od 1000 $ do 5.000.000,00 $ tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową reakcję na to E-mail 1: (info.mfcompany@gmail.com) E-mail 2: (info.mfcompany@yahoo.com)
Robert Clifford 2018-01-07 09:26:17
cześć Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mieć problem finansowy i potrzebować rozwiązania tego problemu. Kwestia kredytu i zabezpieczenia są czymś, o co klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczka od legalnego pożyczkodawcy. Ale, wprowadziliśmy tę różnicę w przemysł pożyczkowy. Możemy zorganizować pożyczkę w przedziale od 1000 $ do 5.000.000,00 $ tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową reakcję na to E-mail 1: (info.mfcompany@gmail.com) E-mail 2: (info.mfcompany@yahoo.com) Nasze usługi obejmują: 1) Konsolidacja długów 2) Drugi kredyt hipoteczny 3) Pożyczki dla przedsiębiorstw 4) Pożyczki osobiste 5) Pożyczki międzynarodowe 6) Pożyczki wszelkiego rodzaju 7) Pożyczka rodzinna E.T.C NASZA WIZJA Być wiodącym i preferowanym pożyczkodawcą na całym świecie NASZA MISJA Aby zapewnić innowacyjną i przystępną pożyczkę oraz dobre usługi, które maksymalizują wartości dla interesariuszy. Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko co musisz zrobić Daje nam dokładnie to, czego chcesz, a na pewno spełnimy Twoje marzenie spełnić się. FIRMA FINLANDIA FIRMY MIDLAND mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe firmy finansowe instytucje, bo mamy nieograniczony kapitał. W celu uzyskania dalszych szczegółów pozyskując pożyczkę skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast. Informacje kontaktowe firmy Kontaktowy adres e-mail: (info.mfcompany@gmail.com) Kontaktowy adres e-mail: (info.mfcompany@yahoo.com)
Robert Clifford 2018-01-07 09:25:47
POTRZEBUJESZ KREDYTÓW? AT 3% JEŚLI TAK E-MAIL Z KWOTĄ POTRZEBNĄ. Uwaga: wszystkie odpowiedzi powinny być kopiowane i wysyłane na ten adres e-mail wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Imię i nazwisko .......... Wymagana kwota: .......... Czas trwania pożyczki:. ......... Wiek: .......... Kraj .......... Zawód .......... Numer telefonu ..... ..... Wenzel Ronald Joseph
Wenzel Ronald Joseph 2018-01-05 23:54:48
DOBRA NOWOŚĆ DOBRE NOWOŚCI Jestem moją panią Mirabe Daniels jest wiarygodnym i wiarygodnym pożyczkodawcą. Dzięki jasnym i łatwym warunkom z 2% stopą procentową. od Tylko 1000 USD - 1000 USD, Euro i Funt. Udzielam pożyczki przedsiębiorcom Osobisty kredyt, Pożyczki studenckie, Kredyt transportowy Pożyczki biznesowe. skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji. Email: mirabeldanielloanfirm@gmail.com
Mirabel Daniel 2017-12-30 16:42:33
DOBRA NOWOŚĆ DOBRE NOWOŚCI Jestem moją panią Mirabe Daniels jest wiarygodnym i wiarygodnym pożyczkodawcą. Dzięki jasnym i łatwym warunkom z 2% stopą procentową. od Tylko 1000 USD - 1000 USD, Euro i Funt. Udzielam pożyczki przedsiębiorcom Osobisty kredyt, Pożyczki studenckie, Kredyt transportowy Pożyczki biznesowe. skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji. Email: mirabeldanielloanfirm@gmail.com
Mirabel Daniel 2017-12-30 16:42:11
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
LEBRUN 2017-12-21 11:42:29
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
LEBRUN 2017-12-21 11:42:13
UZYSKAJ SWOJĄ KREDĘ W ATRAKCYJNYM STOPNIU INTERESU Z NIEZAWODNEGO AGENCJI POŻYCZKI Złóż wniosek o nisko oprocentowane kredyty biznesowe / osobiste, aby spłacić rachunki lub rozpocząć własną działalność gospodarczą. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez e-mail: jdfinancier.agencia@yandex.com z potrzebną kwotą, termin spłaty pożyczki, adres e-mail i lokalizację, a skontaktujemy się z Państwem przez firmę pożyczkową. Usługi firmy obejmują: * Pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone): * Pożyczki dla biznesu (bezpieczne i niezabezpieczone): * Kredyt studencki: * Kredyt konsolidacyjny zadłużenia: * Pożyczka łączona: * Kredyty budowlane: * Pożyczka na dom : * Auto Loan: * Kredyt hipoteczny : * Pożyczka biznesowa : Dajemy Pożyczki osobiste w przedziale od 1000 do 500 000 USD, podczas gdy Pożyczki dla Firm są udzielane w zakresie od 10000 do 50000000 USD, a pożyczka ta jest udzielana osobom indywidualnym od 1 roku do 30 lat przy oprocentowaniu 2%, bardzo przystępne. UWAGA: Masz odpowiedzieć bezpośrednio na nasz biurowy adres e-mail: jdfinancier.agencia@yandex.com
jorge 2017-11-29 20:30:51
Czy myślisz o uzyskaniu pożyczki? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę? Masz długi? To jest Twoja szansa, aby spełnić Twoje życzenia, udzielamy pożyczek osobistych, pożyczek biznesowych i pożyczek korporacyjnych oraz wszelkiego rodzaju pożyczek z 2% odsetkami, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail (FERNANTINALOAN@GMAIL.COM)
fernan tina 2017-11-24 14:14:20
Szanowni Państwo   Szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki na dom, auto   pożyczka, pożyczka studencka, pożyczka konsolidacyjna, niezabezpieczona pożyczka, przedsięwzięcie   kapitał etc ... LUB Gdy odmówiono ci pożyczki przez bank lub jakąkolwiek inną instytucję finansową   instytucji z jednego lub więcej powodów. Jesteś we właściwym miejscu   Twoje rozwiązania kredytowe!   Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym na poziomie   niskie i przystępne zainteresowanie   stawka 2%.   Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w sprawie dalszego przetwarzania pożyczki i   transfer w ciągu 48 godzin;   SZCZEGÓŁY APLIKACJI   Nazwa   Data urodzenia :   Płeć:   Stan cywilny:   Adres:   Miasto:   Stan / prowincja:   Kod pocztowy / pocztowy:   Kraj:   Telefon:   E-mail:   Stanowy cel pożyczki:   Kwota kredytu:   Czas trwania pożyczki:   Dochód netto miesięczny. Wyślij do nas e-mail na adres: josedennisonloans007@googlemail.com, a w celu uzyskania dalszych informacji o nas odwiedź nasze adresy internetowe www.dennisonloanscompany.com Dzięki i niech Bóg błogosławi Pozdrowienia, Pan Jose
jose dennison 2017-11-24 07:06:41
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich. Laura Silos
Laura Silos 2017-11-12 23:15:01
Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (chillwellfinancialhome@gmail.com) Witam wszystkich, Nazywam się Sandra Kalniete, jestem z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od pana Chillwell Loans Company {(chillwellfinancialhome@gmail.com)} Odnoszę się do tego, moje świadectwo w Ameryce Południowej, ponieważ słyszałem o ludziach, którzy spadają za niewłaściwą spółkę pożyczkową i podrabiają tam ciężko zarobione pieniądze, po tym, jak złożyłem dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że udzielanie pożyczek było prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie panu Jamesowi Petersonowi World Loans Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia , Miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana Chilla Well, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając wiarygodnego pożyczkodawcy, aby wypróbować Mr Chillwell Loans Company, jego jest troskliwa i wyrozumiała. Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki również lub chcesz uzyskać fundusze na swoje projekty, więc nie wahaj się skontaktować z firmą Mr Chillwell dzisiaj. jego adres e-mail to (chillwellfinancialhome@gmail.com)
sandra kalniete  2017-11-10 16:59:03
Drogi Pożyczyć Poszukujący Masz jakiekolwiek trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona organizacje praw człowieka na całym świecie, wyłącznie w celu pomocy ubogim i ludziom z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod poniższymi danymi: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota kredytu: Czas trwania kredytu: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i niech Bóg błogosławi PEWNOŚĆ SIEBIE Elena
Elena 2017-11-03 02:32:55
Jak mam pożyczkę z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com) Witam wszystkich, Nazywam się Rosita Kugere, jestem z Stanów Zjednoczonych, jestem tutaj, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loans Company {(petersonworldloans@outlook.com)} po zastosowaniu Dwa razy z wielu pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich kredyt był prawdziwy i zastosowałem, ale nigdy nie dał mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc pożyczka mojego pragnienia, a on naprawdę tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodne pożyczkodawców, dopóki nie spotkałem pana Jamesa Petersona, który naprawdę pomógł mi pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców z dobrym sercem, ale radziłbym tam poszukać szybkiego i wiarygodnego pożyczkodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, jego dbałością i zrozumieniem. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy chcesz finansowania projektów, więc możesz skontaktować się z James Peterson World Loans Company dzisiaj. jego adres e-mail (petersonworldloans@outlook.com) Dzięki i niech Bóg ci błogosławi.
Rosita Kugere 2017-11-01 14:51:35
Jak mam pożyczkę z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com) Witam wszystkich, Nazywam się Rosita Kugere, jestem z Stanów Zjednoczonych, jestem tutaj, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loans Company {(petersonworldloans@outlook.com)} po zastosowaniu Dwa razy z wielu pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich kredyt był prawdziwy i zastosowałem, ale nigdy nie dał mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc pożyczka mojego pragnienia, a on naprawdę tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodne pożyczkodawców, dopóki nie spotkałem pana Jamesa Petersona, który naprawdę pomógł mi pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców z dobrym sercem, ale radziłbym tam poszukać szybkiego i wiarygodnego pożyczkodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, jego dbałością i zrozumieniem. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy chcesz finansowania projektów, więc możesz skontaktować się z James Peterson World Loans Company dzisiaj. jego adres e-mail (petersonworldloans@outlook.com) Dzięki i niech Bóg ci błogosławi.
Rosita Kugere 2017-11-01 14:51:21
Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub ekspansję lub pożyczkę biznesową? Czy zgubiłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Czy jesteś zmęczony poszukiwaniem pożyczek i kredytów hipotecznych, został odrzucony W ich bankach i innych instytucjach finansowych oferujemy każdą formę kredytu osobom fizycznym i prawnym o niskim oprocentowaniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kredytu, skontaktuj się z nami, obiecujemy Oferują najlepszą obsługę kiedykolwiek. Tylko daj nam szansę. Czy potrzebujesz nagłych pożyczek bez zabezpieczenia i bez sprawdzania oszczędności banku. jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki. gdzie umieścił go przez inne firmy. Jestem godny zaufania i wiarygodny kredyt pilny, dajemy kredyt z bardzo niskim odsetkiem. Świadczymy usługi 24 godziny na złe wyniki w banku i nie wiem, gdzie otrzymać pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Przyjdę i pomożę z problemami finansowymi wrócić do mnie z kwotą, którą musisz ........ zajęcie ....... adres. Czas trwania ..... i e-mail. E-mail: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com
walker 2017-10-21 08:44:57
Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub ekspansję lub pożyczkę biznesową? Czy zgubiłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją? Czy jesteś zmęczony poszukiwaniem pożyczek i kredytów hipotecznych, został odrzucony W ich bankach i innych instytucjach finansowych oferujemy każdą formę kredytu osobom fizycznym i prawnym o niskim oprocentowaniu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kredytu, skontaktuj się z nami, obiecujemy Oferują najlepszą obsługę kiedykolwiek. Tylko daj nam szansę. Czy potrzebujesz nagłych pożyczek bez zabezpieczenia i bez sprawdzania oszczędności banku. jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki. gdzie umieścił go przez inne firmy. Jestem godny zaufania i wiarygodny kredyt pilny, dajemy kredyt z bardzo niskim odsetkiem. Świadczymy usługi 24 godziny na złe wyniki w banku i nie wiem, gdzie otrzymać pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc. Przyjdę i pomożę z problemami finansowymi wrócić do mnie z kwotą, którą musisz ........ zajęcie ....... adres. Czas trwania ..... i e-mail. E-mail: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com
walker 2017-10-21 08:44:18
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com
Gina 2017-10-13 00:21:41
Czy masz jakieś trudności finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki? elenanino0007@gmail.com
Elena 2017-10-12 21:25:37
Czy potrzebujesz jakiegokolwiek kredytu lub jakiegokolwiek finansowania? Czy nie zapłaciłeś banku? Czy masz płatne konto lub dług? Mamy dobry harmonogram spłat po niskim oprocentowaniu 2%. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z REMY CREDIT REMY.CREDIT1111@GMAIL.COM Podczas wypełniania formularza wniosku o kredyt: Imię i nazwisko: ......... Państwo / państwo: ............... Ilość: ................. Okres kredytowania: ........ Numer telefonu: ..... Jego praca: ......... Data urodzenia: ....... Miesięczne dochody: ....... Płeć: .......... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nazwa firmy: REMY CREDIT Adres e-mail firmy: REMY.CREDIT1111@GMAIL.COM Whatsapp: 1 (267) 527-9284 Życzę Ci wszystkiego najlepszego, REMY FINK
REMY CREDIT 2017-10-11 01:05:02
Reliance Trust Companies, Inc.   Jesteśmy Private International Money Lenders. Oferujemy różne kredyty z bardzo niską stopą procentową w wysokości trzech procent rocznie. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych i korporacyjnych portfeli inwestycyjnych pod naszą bezpośrednią jurysdykcją.   OFERUJEMY następujące kategorie pożyczek bez konwersji na poziomie 3% * Pożyczki osobiste * Pożyczki firmowe * Kredyty inwestycyjne * Pożyczka samochodowa * Pożyczka studencka * kredyt rolniczy * kredyt mieszkaniowy   Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, proszę podaj krótko następujące informacje kierownictwu poprzez e-mail: reliancetrustcompanies420@hotmail.com   * Imię: * Kraj: * Telefon: * Wymagana kwota: * Termin pożyczki:
Marty Philips 2017-10-09 00:07:33
Reliance Trust Companies, Inc.   Jesteśmy Private International Money Lenders. Oferujemy różne kredyty z bardzo niską stopą procentową w wysokości trzech procent rocznie. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych i korporacyjnych portfeli inwestycyjnych pod naszą bezpośrednią jurysdykcją.   OFERUJEMY następujące kategorie pożyczek bez konwersji na poziomie 3% * Pożyczki osobiste * Pożyczki firmowe * Kredyty inwestycyjne * Pożyczka samochodowa * Pożyczka studencka * kredyt rolniczy * kredyt mieszkaniowy   Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, proszę podaj krótko następujące informacje kierownictwu poprzez e-mail: reliancetrustcompanies420@hotmail.com   * Imię: * Kraj: * Telefon: * Wymagana kwota: * Termin pożyczki:
Marty Philips 2017-10-09 00:07:32
DOBRY DZIEŃ,   OFERUJEMY PRYWATNE, HANDLOWE I OSOBISTE POŻYCZKI O ROCZNYM ROCZNYM OBCIĄŻENIU ZA JAKO 0,5% W CIĄGU 1 ROKU DO 20 LAT ODPOWIEDZIALNOŚCI W OKRESIE ŚWIATA. DODAJAMY POŻYCZKI W ZAKRESIE $ 10.000 USD DO 150.000.000.000 dolarów NASZE POŻYCZKI ZABEZPIECZA SIĘ NA MAKSYMALNY PRAWA BEZPIECZEŃSTWA.   JESTEŚMY UCZESTNIENIE W PRZYPADKU NIESZKODLIWIAJĄCEGO DO POZYSKANIA LEGYTOWEGO POŻYCZKI POŻYCZKI? JESTEŚNIĘCIE TWÓJ FINGERNAILS DO SZYBKOŚCI? INSTEAD BE BIZNESU, ZAPROSZENIE CINDY ZAPROSZENIE DO KREDYTU TERAZ, LOKALIZATORZY, KTÓRE ZOSTAŁY ZAPOBIESIONE HISTORIA KREDYTOWA, aby odkryć rozwiązanie WIN-WIN, które jest naszą misją. ZAINTERESOWANE OSOBY NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ WNIOSKU. E-MAIL US:   NAZWA: SEKS: KRAJ: KWOTA JEST POTRZEBNA: TRWANIE: NUMER TELEFONU:   DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ mrs mary judy pożyczka firma servive E-MAIL: mary.judy555@gmail.com
mrs mary judy pożyczka firma servive 2017-10-06 15:31:07
Witam wszystkich, jestem Emily Jonson po imieniu, piszę to Świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co Marty Philips zrobiła dla mnie i mojej rodziny, kiedy myślałem, że nie ma nadziei, że przyszedł i sprawi, że moja rodzina poczuje się żywa pożyczając pożyczkę bardzo niską stopą procentową 3%. Cóż, szukałem pożyczki, aby rozliczyć moje długy przez ostatnie trzy miesiące, wszystko, co spotkałem, oszukane i wziąłem pieniądze, aż wreszcie spotkałem Boga wysłanego pożyczkodawcę. Nigdy nie myślałem, że wciąż istnieją pożyczki kredytodawców w internecie, ale do mojej największej niespodzianki dostałam pożyczkę bez tracenia dużo czasu, więc jeśli jesteś tam szuka kredytu w dowolnej ilości radzę Ci e-maila Mr Diego przez e-mail: Reliancetrustcompanies420@hotmail.com i być wolnym od oszustw internetowych. dzięki ... Kathie Roper z Kalifornii, USA.
Marty Philips.. 2017-10-02 16:54:42
OFERUJEMY WSZYSTKICH POŻYCZEK - MAJĄ ZASTĘPOWANIE W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI. Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym lub potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć miłą Małą Skale i średnie przedsiębiorstwa? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych i innych instytucji finansowych ?. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: Patriciakingsman.loans2016@gmail.com Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskaniu zasłużonych usług. Nasz program to najszybszy sposób na uzyskanie tego, czego potrzebujesz. Zmniejsz płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięczne wydatki. Zyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu od wakacji, edukacji, do unikalnych zakupów. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Oferujemy szeroką gamę usług finansowych, w tym: Planowanie biznesowe, Finanse handlowe i inwestycyjne, Nieruchomości i hipoteki, Pożyczki konsolidacyjne, pożyczki firmowe, pożyczki prywatne, kredyty refinansujące w domu z niską stopą procentową w wysokości 2,00% za anulowanie dla osób fizycznych, firm i organy korporacyjne. Zapoznaj się z najlepszym rozwiązaniem dla swojej rodziny i własnym domem wymarzonym, a także z naszym Ogólnym Schemat pożyczki. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: Patriciakingsman.loans2016@gmail.com OFERUJEMY WSZYSTKICH POŻYCZEK - MAJĄ ZASTĘPOWANIE W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z przyjemnością piszemy z powrotem informacje o pożyczce; - Pełne imię: - Potrzebna kwota kredytu: - Czas trwania kredytu: - Cel pożyczki: - Miasto / Kraj: - Telefon: - Jak o nas usłyszałeś: Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać pożyczkę, uprzejmie napisz do nas z wymogiem pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z poważaniem, Pani Patricia król Czekamy na Ciebie od ASAP Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Patricia 2017-09-20 19:30:14
Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym lub potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć miłą Małą Skale i średnie przedsiębiorstwa? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych i innych instytucji finansowych ?. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Pani Patricia Kingsman 2017-09-20 19:29:43
Nazywam się Pani Patricia Kingsman Jesteśmy nowym pożyczkodawcą pożyczkodawcy z roku 2017 i chcemy pomóc każdej jednostce, która potrzebuje pomocy finansowej, którą oferujemy od 500 000,00 zł i 5 000 000,00 zł, a także udzielamy pożyczek w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam e-maila na adres: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, tak aby Twoja transakcja pożyczki mogła się odbyć teraz będziesz z twoją pożyczką w ciągu najbliższych 24 godzin jest to szybki transfer i jest bezpieczna bez zwłoki. Tak więc e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com jeśli jesteś zainteresowany E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Pani Patricia Kingsman 2017-09-20 19:29:21
ZAPRASZAMY DO PATRICIA KINGSMAN patriciakingsman.loans2016@gmail.com naszym celem jest zapewnienie Doskonałej Profesjonalnej Usługi. Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć miłą Małą Skale i średnie przedsiębiorstwa? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych i innych instytucji finansowych ?. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskaniu zasłużonych usług. Nasz program to najszybszy sposób na uzyskanie tego, czego potrzebujesz. Zmniejsz płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. Zyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu - od wakacji, po edukację, po wyjątkowe zakupy Oferujemy szeroką gamę usług finansowych, w tym: pożyczki osobiste, pożyczki konsolidujące zadłużenie, pożyczki firmowe, pożyczki edukacyjne, pożyczki zabezpieczone na zabezpieczenie hipoteczne, pożyczki bez zabezpieczenia, pożyczki hipoteczne, kredyty na wypłaty pożyczki, pożyczki studenckie, kredyty komercyjne, pożyczki samochodowe, pożyczki inwestycyjne, Pożyczki na rozwój, pożyczki na zakup, kredyty budowlane, o niskim oprocentowaniu w wysokości 2% za nieważność dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych. Zapoznaj się z najlepszym rozwiązaniem dla swojej rodziny i własnym domem wymarzonym, a także z naszym Ogólnym Schemat pożyczki. OFERUJEMY WSZYSTKICH POŻYCZEK - MAJĄ ZASTĘPOWANIE W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z przyjemnością piszemy z powrotem informacje o pożyczce; INFORMACJE O BOCZNIE 1) Pełna nazwa: 2) Kraj: 3) adres: 4) Państwo: 5) Płeć: 6) Stan cywilny: 7) Zawód: 8) Numer telefonu: 9) Miesięczny dochód: 10) Obok Kin: 11) Kwota kredytu potrzebna: 12) Czas trwania kredytu: 13) Cel pożyczki: 14) konkretna data, w której potrzebna jest pożyczka: Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać pożyczkę, uprzejmie napisz do nas z wymogiem pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.loans2016@gmail.com Z poważaniem, Pani Patricia Kingsman patriciakingsman.loans2016@gmail.com Czekamy na Ciebie od ASAP Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com
Pani Patricia Kingsman 2017-09-20 19:29:11
oferta pożyczki, aplikuj teraz Czy potrzebujesz gwarantowanej i niedrogiej pożyczki? Jeśli tak się stosuje z nami i szybko zatwierdzenia. Brak czeków kredytowych, żadnych zabezpieczeń. proste kroki, szybkie finansowanie i niską stopą procentową. Skontaktuj się dziś z nami na stronie unitedloan008@gmail.com
oferta pożyczki, aplikuj teraz 2017-09-18 14:09:48
Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
Pastor Osas Ben 2017-09-05 13:37:09
Witam szukasz pożyczki bez opłaty z góry? * Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? * Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę? * Czy potrzebujesz prywatnych lub firmowych pożyczek na różne cele? Czy poszukujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Jeśli masz jakiekolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek jakiejkolwiek części świata z oprocentowaniem 3%. * Wypożyczyć dowolną kwotę do wysokości $ 10,000,000,000.00 USD. * Wybierz od 1 do 30 lat na spłatę. * Wybierz plan płatności miesięcznych i rocznych. Należy wypełnić formularz wniosku o pożyczkę i zwrócić kopię: Pozdrowienia, Kenn Lalonde, Skype: KennL Telefon: 15519001007 Strona internetowa: www.tdbank.com Email: onlinetrustdominion.usa@outlook.com
TD BANK 2017-08-16 22:16:14
Pozdrowienia Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiegokolwiek powodu, np A) pożyczka indywidualna, rozbudowa firmy, B) Rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, C) Konsolidacja zadłużenia D) Kredyty twarde Pożyczka za jakąś rzecz? Oferujemy pożyczkę z niską stopą procentową 3% i oferujemy kredyty osobiste, takie jak pożyczki konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, pożyczki edukacyjne, kredyty mieszkaniowe i pożyczki na zakup samochodów lub domów, jednakże nasza metoda daje Ci szanse Podaj kwotę pożyczki potrzebnej, a także czas trwania, na który możesz sobie pozwolić. Daje to prawdziwą szansę uzyskania niezbędnych funduszy, jeśli zainteresowany kontakt mailem: mrjameswalters990@hotmail.com
Sr James Walters 2017-08-14 14:29:09
Mam dwoje cudownych zdrowych synow. Urodze dziecko w zamian za pomoc finansowa zostalam sama z dzieci i potrzebuje pieniedzy. Email lulululu0612@gmail.com
Anonim 2017-08-02 23:02:12
Drogi poszukujący pożyczki Masz jakieś trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta spółka pożyczkowa ustanowiła organizacje praw człowieka na całym świecie, a jedynym celem pomocy ubogim i osobom cierpiącym na trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota kredytu: Czas trwania kredytu: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i błogosławię Bogu PEWNOŚĆ SIEBIE Elena
Elena 2017-07-29 12:36:50
Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, napisz do nas na adres jullietfinancialaid@yahoo.com, aby uzyskać więcej informacji na ten temat NAZWA: WIEK: PŁEĆ: KRAJ: STAN: TEL: ZAWÓD: KWOTA KREDYTU: TERMIN POŻYCZKI: MIESIĘCZNY PRZYCHÓD: CELE FUNDUSZY: pozdrowienia, Kontakt email: jullietfinancialaid@yahoo.com
julliet 2017-07-08 05:42:12
Mam już już zaprogramowaną i niewykorzystaną kartę bankomatową Wycofać maksimum 5000 dolarów dziennie, maksymalnie 30 Dni przez (wesleymarkhackers@gmail.com). Cieszę się z tego, bo mam ostatni tydzień i używałem go, aby otrzymać 150 000 dolarów. Wesley oznacza Hackerów Aby pomóc ubogim i potrzebującym, choć jest nielegalne, ale to Jest coś miłego i nie jest jak inne oszustwo udawanie Mieć puste karty bankomatu. I nikt się nie złowiesz, kiedy Używając karty. Uzyskać od wesley mark Hackers już dziś! Wystarczy wysłać e-mail Do (wesleymarkhackers@gmail.com)
nelly 2017-06-14 09:28:57
Dobry tekst. Tylko gdzie znaleźć normalną kobietę, która urodzi dziecko bez wad?
Megan 2017-02-25 20:26:58
wolałabym chyba adopcję
Magda 2017-02-25 20:22:03
Witam! Urodzę ( tylko in vitro). Mam 27 lat. Jedno dziecko. Bez nałogów. Stanu wolnego. Chcesz wiedzieć więcej ..pisz.. bobas20@op.pl lub GG 20173552.
bobas20@op.pl 2011-12-30 11:36:24
pomogę parze marzącej o dziecku, aneta 24 lata anetasuri@onet.eu
aneta 2011-12-30 10:08:58
pomogę parze która marzy o maluszku, mam już swoje dziecko-śliczny i zdrowy chłopiec. anetasuri@onet.eu Nie ukrywam że oczekuję wzamian pomocy finansowej.
aneta 2011-12-30 10:06:43
aniu odezwij sie do nas lolp160295@wp.pl
Anonim 2011-12-29 23:43:05
urodzę tylko invitro zdecydowana prosze o zdecydowane i przemyslane dycyzje ,,mam własne dzieci grupa krw BRH- jestem z woj pomorskiego mój meil sab@spoko.pl
Anonim 2011-12-29 21:52:05
adoptuje dziecko bez zbednych formalnusci odpowiedzi na maila lolp160295@wp.pl powazne decyzje
Anonim 2011-12-28 20:13:22
jestem w ziazku zaraz bede mezatka z wspanialym czlowiekie ale mam problem z zajsciem w ciaze lecze sie juz 3 lata i nic bylam zapladniana invitro i za kazdym razem bez rezultatow pragniemy miec troje dzieci zdecydowalismy sie na adopcje ze wskazaniem prosze pomozcie moj nr gg.10823542
Anonim 2011-12-28 08:38:36
Aniu odezwij się na email artur.iwanski@neostrada.pl lub tel. 798 857 750 pilne
kasia 2011-12-27 23:21:40
Witam z chęciom wynajmę swój brzuch zdecydowanej parze .Mam 3 zdrowych synów .Jestem blądynką,niebieskie oczy .Proszę zdecydowane pary o kontakt mala-83@prokonto.pl
Anonim 2011-12-27 19:03:52
Witam! Urodzę ( tylko in vitro). Mam 27 lat. Jedno dziecko. Bez nałogów. Stanu wolnego. Chcesz wiedzieć więcej ..pisz.. bobas20@op.pl lub GG 20173552.
bobas20@op.pl 2011-12-27 16:55:49
mam 22lata moge urodzic dziecko za pieniodze. jestem z polski hentne pary o wiecej informacji niech sie ze mna sontaktuja pod tym nr tel najlepiej napisac smsa odczytam i zadzwonie o7563343745
Anonim 2011-12-27 16:16:24
Urodzę dziecko za pieniądze, mam 24 lata. Jestem z Poznania. joasia378@interia.eu
Anonim 2011-12-27 14:43:10
Młoda,ładna,zdrowa jest chętna urodzić małżeństwu bądź parze dziecko za odpowiednie wynagrodzenie :) Numer telefonu 501-464-563
Kasia :) 2011-12-25 17:38:41
Mam 35 lat jestem chętny pomóc kobietą które chcą mieć dziecko mój tel 603 425 336 od chętnych czekam na kontakt ustalimy szczegóły
Anonim 2011-12-25 11:22:13
Aniu odezwij się na email paulinaopek@wp.pl
paulinaopek@wp.pl 2011-12-24 12:23:48
witam szukam pilnie rodzicow którzy zaadoptuja bliżniaki jestem w ciaży spodziewam sie bliżniakow ale jestem w bardzo ciezkiej sytuacji i musze oddać dzieci nie jestem w stanie ich wychować jestem samotna i nie pracuje wiec nie jestem w stanie wychowac dzieci prosze pomozcie bo nie daje rady ;(ojciec dzieci mnie zostawił ;(
ania 2011-12-23 21:11:14
ODDAM NASIENIE, ZOSTANĘ DAWCĄ, ZAPŁODNIĘ KOBIETE BEZPŁATNIE.PODKARPACIE RZESZÓW.CHŁOPAK 27 LAT brunet, 185 cm, dość ładny, wykształcenie wyższe.Jeśli chodzi o choroby to raczej nigdy nie chorowałem( grypa i przeziębienie to normalne w szkołach).W rodzinie nie było przypadków chrób nowotworowych czy też chorób psychicznych lub innych.Dziadkowie jeszcze żyją.Jeśli chodzi o żywotność to w mojej rodzinie to jest ona rzedu 90-105 lat, tak,że geny porządne.Jeli chodzi o badania to jestem w stanie zrobić wszystkie jakie trzeba na swój koszt.Grupy krwi B Rh Nigdy nie leżałem w szpitalu.Tak,że tylko brać jak dają,a może się przydać.Jesli chodzi o ingerencję w wychowanie dziecka, to zależy tylko od kobiety lub małżeństwa.Zastosuję się do wytycznych.Chociaż byłoby dobrze,żeby dziecko kiedyś wiedziało,kto jest jego ojcem biologicznym, choć niekoniecznie.Wszystko do ustalenia pełna prywatność i dyskrecja zapewniona.Kontakt: krzysiek2050@interia.eu
krzysiek2050@interia.eu 2011-12-22 19:02:11
witam mam 25 lat jestem zdrowa osoba mam 3,5letnia corke jestem gotowa oddac swoja komorke jajowa w zamian za wsparcie finansowe mam brazowe oczy 170 cm. wzrostu jestem szczupla ciemne blad wlosy
mamuska086@wp.pl lub agutekpiotrowska1@wp.pl 2011-12-21 11:39:11
Witam. Zostane matka zastepcza .wiecej informacji na meilu.nadzieja@autograf.pl pozdrawiam
Anonim 2011-12-21 09:23:56
Jestem w 5 miesiącu ciąży. Szukam rodziny która zaadoptuje moje dziecko. Oczekuje korzyści finansowej. Jestem atrakcyjną, szczupłą , wysoką brunetką. Przystojny ojciec. Prowadze zdrowy tryb życia, dbam o siebie. kameliabella@wp.pl
kamelia 2011-12-17 20:14:48
Poszukuje samotnej kobiety w ciąży by wspólnie wychować dziecko ewentualnie z dziećmi do 3 roku życia mam na myśli związek 789275141
Adrian 2011-12-17 18:23:14
szukam surogatki ktora oda mi niemowlaka po urodzeniu w tym miesiancu ktora niemam warunków utrzymania ja dam szystko dziecku 514464982 bo straciłam ciaze bardzo prosze opomoc nawet odam poł becikowego strona ewasomet_123@wp.pl gg39834253 zalerzy mi na czsie dziekuje za zrozumienie
Julia Jarmołowicz 2011-12-16 21:51:17
40 lat słupsk pszystojny zapłodni kobiete za sponsoring
paweł 2011-12-16 09:56:02
zapłodnie kobiete za sponsoring tlf782918624
Anonim 2011-12-16 09:49:54
pszystojny 40 lat wykształcony ze słupska za drobno odpłatnośćio pomoze kobiecie zajść w upragniono cionze tlf782918624
marek 2011-12-16 09:47:29
witam i dziekuje
doris 2011-12-12 16:46:52
witam mam 21 lat, urodzę dziecko parze która nie moze mieć potomstwa, wzamian za pomoc finansową więcej informacji na mailu.tylko zdecydowani malgorzata22_1990@o2.pl
Anonim 2011-12-12 15:30:18
prosze o kontakt pary z hamb..... 691181467...dziekuje
mala 2011-12-12 13:28:55
witajcie jestem w ciąży!!! mam 2 swoich dzieci i lada chwile stracimy dach nad głowa,a ja prace pomużcie prosze! nie chce pieniedzy,ale pomocy oddammamawp.pl PILNE!!!!!!!
Anonim 2011-12-12 09:40:28
Witam, mam 29 lat i nie moge mieć dzieci dlatego też chętnie zaadoptuję dziecko ze wskazaniem. Posiadam dom i warunki materialne. Więcej na mail: moniusi82@wp.pl pozdrawiam
wielkopolska 2011-12-10 23:57:25
a jesli nie dostaniesz tych pieniedzy to zatrzymasz dziecko? dziwi mnie to ze kobiety która zachodzą w nie chcianą ciąże i nie stac ich na utrzymanie dziecka zamiast być zadowolona z faktu że ktos pokocha ich dziecko bedzie zapewniał mu przez resztę zycia byt sam a raczej sama chce skorzystać na pozbyciu sie dziecka,chce je sprzedzac!!!!!! to nie zabawka,za pare parenascie lat ten czlowiek przyjdzie do was i nie powie ;dziekuje ze mnie urodziłas i dałas rodzine tylko powie tyle było warte moje zycie?????????
Anonim 2011-12-09 20:08:47
Mam 26 lat bez nałogow ,zadbana,jestem w 4miesiacu ciaży znalazłam sie w bardzo trudnej sytułacji materialnej,jestem zmuszona i zdecydowana oddac swoje dziecko ludziom ktoży nie moga je miec,chciała bym aby to była adopcja ze wskazaniami, w zamian oczekuje pomocy finansowej ok 30 tys. Kontakt sylwia291285@wp.pl
Anonim 2011-12-07 20:19:56
Jestem młodą mama 2 dzieci wynajme brzuch konkretnej parze chcących miec dziecko to mój mail 22121988e@gmail.com i numer tel. 532-428-791
E.M 2011-12-07 16:20:32
oferuję malzenstwu ktore nie moze miec dzieci urodzenie dla nich dziecka, zaplodnienie in vitro . tylko powazne oferty prosze pisac gg 3965 2761
powazna osoba 2011-12-07 12:26:20
Witam. Jestem młodą, zdrową kobietą. Pomogę parom, które chciałyby mieć potomstwo a z różnych przyczyn nie mogą. Proszę tylko o poważne oferty. sobotma@amorki.pl
Ciocia A 2011-12-06 21:51:27
z chęcią pomogę . dogadamy się. pomogę małżeństwu za spłatę moich długów. tylko poważnym ludziom. 691-181-467
mala 2011-12-06 18:44:17
Witam.Wynajme brzuszek na 9 miesiecy.nadzieja@autograf.pl pilne
Nadzieja@autograf.pl 2011-12-06 16:11:29
pomoge bezdzietnej parze ktora nie moze miec wlasniego dziecka ilona43@vp.pl
Anonim 2011-12-06 15:13:11
Oddam za darmo nasienie lub zapłodnię email brucelee252@interia.pl
Anonim 2011-12-06 11:03:04
Oddam za darmo nasienie
Anonim 2011-12-06 11:01:06
jestem w ciazy niedlugo porod... nie moge wychowac tego dzidziusia z przyczyn wiadomych... prosze o kontakt mamuska757wp.pl
Anonim 2011-12-05 18:57:59
witam urodze dziecko za pieniadze jestem po jednym porodzie i potrzebuje konkretnego małzenstwa prosze o kontakt rnbulzak56@interia.pl gwarantuje anonimowosc
rnnn 2011-12-05 18:43:20
Moja oferta skierowana jest dla zdecydowanych kobiet chcących zajść w ciążę z anonimowym dla nich tylko dawcą nasienia z różnych powodów , /wiadomo kariera brak czasu /, najlepiej spotkac sie i omówić szczegóły ewentualnego zapłodnienia, a wtedy podczas takiego spotkania mozna kogoś takiego ocenić. Chcę pomóc kobiecie ( parze kobiet), w która chciała by zajść w ciążę . Jesli zdecydowałabys się/ zdecydowalibyście się na kontakt- zawsze warto się spotkac. Sam mam dwójke zdrowych i uzdolnionych dzieci. Zapewniam całkowitą dyskrecje po zapłodnieniu - 100% dyskrecji - co jest najlepsze dla matki i dziecka w takim przypadku. To jeżeli chcesz miec dziecko a potem na emeryturze cieszyć się wnukami , to zapraszam. Oczywiście jestem gotowy przejść wszelkie badania lekarskie w obecności osoby zainteresowanej . Jestem z Gdańska , 35 l . 191 cm wzrostu , oczy ciemne, gr. krwi 0 rh , - kontakt mejlowy katanam@onet.pl - pozdrawiam marek
marek 2011-12-05 16:48:14
jestem w 30 tygodniu ciazy prosze o kontakt 10130532
Anonim 2011-12-04 17:34:09
Witam Szukam Małżeństwa które pragnie mieć dziecko. Kontakt to juziula@gmail.com
Anonim 2011-12-04 14:36:14
witam mam 2-letnia coreczke, urodze parze dziecko za pomoc finansowa,napisz do mnie a sie dogadamy;p michaltlok@wp.pl gg;33114767
Anonim 2011-12-02 22:09:10
witam mam 2-letnia coreczke, urodze parze dziecko za pomoc finansowa,napisz do mnie a sie dogadamy;p michaltlok@wp.pl gg;33114767
Anonim 2011-12-02 22:09:10
witam mam 2-letnia coreczke, urodze parze dziecko za pomoc finansowa,napisz do mnie a sie dogadamy;p michaltlok@wp.pl gg;33114767
Anonim 2011-12-02 22:09:10
witam, mam dwóletnią córeczkę już, oraz cieżką sytuację finansowa, urodze kobiecie, małżenstwu dzidziusia (rodzica ktorzy nie moga miec swoich dzieci) za pomoc finansowa, prosze tylko o przemyślane i powazne oferty;p
Anonim 2011-12-02 22:02:35
witam, mam dwóletnią córeczkę już, oraz cieżką sytuację finansowa, urodze kobiecie, małżenstwu dzidziusia (rodzica ktorzy nie moga miec swoich dzieci) za pomoc finansowa, prosze tylko o przemyślane i powazne oferty;p
Anonim 2011-12-02 22:02:35
witam, mam dwóletnią córeczkę już, oraz cieżką sytuację finansowa, urodze kobiecie, małżenstwu dzidziusia (rodzica ktorzy nie moga miec swoich dzieci) za pomoc finansowa, prosze tylko o przemyślane i powazne oferty;p
Anonim 2011-12-02 22:02:11
Jesteśmy małżeństwem z długim stażem po wielu próbach in vitro. Szukamy pani z mazowieckiego,zdrowej,abstynentki, w wieku 30-35 lat mającej juz zdrowe dzieci,która urodzi dziecko mojego męża (wyłącznie in vitro) z komórki własnej lub od donatorki którą znajdziemy.Zaopiekujemy się taką panią na czas ciąży.Tylko przemyślane odpowiedzi prosze kierować na adres carla.bruni@vp.pl
Anonim 2011-12-02 00:07:00
Witam sprzedam nasienie do zapłodnienia jestem zdrowy ,32lata, wykształcenie wyzsze, moje gg 9071030 Zapraszam
da nasienie 2011-11-29 17:48:20
jeżeli jesteś w ciąży, masz cieżka sytuacje zarówno materialną jak i rodzinna. napisz do mnie michassia993@op.pl chętnie zajmę się twoim dzieckiem !!! :)) nie zwlekaj, mam dobre warunki i rodzinne i finansowe :)
Anonim 2011-11-29 16:56:07
Witam. Ja znalazłam trochę inny sposób na zostanie mamą i żoną przy okazji. Spotykałam się z typowym synkiem mamusi , ale z zamożnej rodziny . To znalazłam typowego ogiera trochę podobnego do mojego mamisynka i zapylił mnie w pół roku i tak zostałam mamą i żoną nie martwiąc się już o przyszłość.
Basia. 2011-11-29 11:15:12
mam lat
Anonim 2011-11-29 09:58:08
mam lat
Anonim 2011-11-29 09:58:07
mam lat
Anonim 2011-11-29 09:58:07
mam lat
Anonim 2011-11-29 09:58:06
Witam, Pomogę matce która nie może wychować dziecka, ale nie za pieniądze, adopcja ze wskazaniem . bwojewoda1@wp.pl
bwojewoda 2011-11-28 12:31:22
chorzy jestescie jak mozna napisac sprzedam dziecko za 80 tysiecy??????
Anonim 2011-11-27 00:27:23
dziendobry pomoge parze ktora nie moze miec wlasnego potomstwa mam corke 2 latka sliczna i zdrowa ja mam 28 lat wiecej na meil jessica6666@interia.eu
Anonim 2011-11-26 10:06:26
zostane surogatka
nadzieja@autograf.pl 2011-11-25 11:47:34
Pomogę parze która nie może mieć razem dzieci .Jestem zdrową osobą bez nałogów. numer tel 512735099 tylko poważne oferty
Anonim 2011-11-25 11:19:28
WITAM JESTEM ZDROWĄ 29 LATKĄ MAM 3 ZDROWYCH SYNKÓW ,W OBECNEJ CHWILI WYCHOWUJĘ ICH SAMA ,MAM ZOBOWIĄZANIA KTÓRYCH NIE MAM Z CZEGO SPŁACIC .CHETNIE POMOGĘ ZDECYDOWANEJ PARZE SPEŁNIC SWOJE MACIERZYŃSTWO I OJCOSTWO. PROSZĘ O KONTAKT NA MEILA mala-83@prokonto.pl TYLKO POWAZNE OFERTY.
Anonim 2011-11-24 20:29:15
Witam. Mam 29 lat i trójkę wspaniałych dzieci. Wiem czym jest macierzyństwo i jak bardzo ważne jest to dla kobiety. Jestem zdrową i silną kobietą. Szukam pary, która pragnie mieć dziecko ale z przyczyn niezależnych tego dzieciątka mieć nie może. Pomóżmy sobie nawzajem. W grę wchodzi tylko i wyłącznie zapłodnienie in vitro. Proszę o kontakt gg39407773 Tylko poważne oferty.
Anonim 2011-11-23 22:21:03
WITAM ja jusz jestem w ciązy 8 tygodni ojciec z zawodu spawacz zdrowy zostawił nas dla innej kobiety okazało się że jestem w ciązy mam 3 synów i nie stac mnie na czwarte dziecko bedąc sama ,ojciec o niczym nie wie bo nie było sensu mu mówic zainteresowanych proszę o kontakt pod numer 783-811-355
Anonim 2011-11-23 04:24:19
Pomogę parze. Mogę zostać surogatka,mam juz swojego syna,spelnilam sie jako matka. Pracuje w szpitalu,jestem położną, cud narodzin widzę codziennie,dlatego zdecydowałam sie pomóc parze w osiagnieciu szczescia jakim jest bycie rodzicem... moj mail pasmado@wp.pl
Anonim 2011-11-21 23:04:06
jestem w 4miesiacu ciąży,oddam dziecko do adopcji ze wskazaniem w zamian za pomoc finansowa,mam wraz z narzeczonym 4letniego zdrowego,ślicznego chłopca i nie możemy pozwolić sobie na drugie dziecko,jestem osoba zdrowa,nie zazywam narkotykow,mam 26lat,ciąża przebiega bezproblemowo.nie chcemy komplikowac sobie bardziej zycia,wolimy miec jedno dziecko i dac mu wszystko,niz miec dwoje i klepac biede mail marcins240@wp.pl
Marta 2011-11-20 13:24:28
Bawią mnie te komentarze a jestem matką trójki dzieci - oddam brzuch - kupie brzuch. Jak chcesz miec dziecko to trzeba je urodzić a tak nigdy nie będziesz matką bo nie czujesz jak rośnie to dziecko pod twoim sercem przez 9 miesięcy. Dziecko trzeba urodzić a wtedy bedziesz matką a tak to nie.
Marta 2011-11-19 12:35:45
Pomogę bezdzietnej parze w drodze do osiągnięcia wymarzonego dzidziusia mój mail nata55101@wp.pl odpowiem na każdą ofertę
Anonim 2011-11-18 10:16:22
Moja oferta skierowana jest dla zdecydowanych kobiet chcących zajść w ciążę z anonimowym dla nich tylko dawcą nasienia z różnych powodów , /wiadomo kariera brak czasu /, najlepiej spotkac sie i omówić szczegóły ewentualnego zapłodnienia, a wtedy podczas takiego spotkania mozna kogoś takiego ocenić. Jesli zdecydowałabys się/ zdecydowalibyście się na kontakt- zawsze warto się spotkac. Sam mam dwójke zdrowych i uzdolnionych dzieci. Zapewniam całkowitą dyskrecje po zapłodnieniu - 100% dyskrecji - co jest najlepsze dla matki i dziecka w takim przypadku. To jeżeli chcesz miec dziecko a potem na emeryturze cieszyć się wnukami , to zapraszam. Oczywiście jestem gotowy przejść wszelkie badania lekarskie w obecności osoby zainteresowanej . Jestem z Gdańska , 35 l . 191 cm wzrostu , oczy ciemne, gr. krwi 0 rh , - kontakt mejlowy katanam@onet.pl - pozdrawiam m.
m. 2011-11-15 15:33:19
Jesteśmy pewni, że pragniemy adopcji dziecka. Interesuje nas adopcja pełna ze wskazaniem, ale nie wyobrażamy sobie płacenia za dziecko. Jeśli zatem jesteś w trudnej sytuacji i chcesz powierzyć wychowanie dziecka rodzicom w domu pełnym miłości i rodzinnego ciepła to prosimy pisać na adres: emakama@interia.pl
emakama 2011-11-15 14:01:26
Jesteśmy małżeństwem z 11letnim stażem. Mamy kochaną 4 letnią córeczkę. Od dawna marzy nam się powiększenie naszej rodzinki o kolejną kruszynkę. Jesteśmy na 100% przekonani do adopcji, będziemy je kochać jak swoje i nigdy nie odczuje tego że nie jest nasze. Ta decyzja wiąże się również z tym iż dziecko nigdy się nie dowie że jest adoptowane wiec też wolimy teraz przedstawić naszą opinie-przemyślenia. Czekam na konkretne przemyślane propozycje a nie pochopne, podjęte pod naciskiem decyzję. Jeżeli jesteś przekonana o swojej decyzji to czekamy na kontakt. vtt.agd@gmail.com
marcin 2011-11-13 23:51:37
Jestem w 27 tyg ciazy... Mozemy pomuc sobie nawzajem... mamuska757@wp.pl
Anonim 2011-11-12 18:33:05
Jesteśmy małżeństwem z 10-letnim stażem. Chcemy zaadoptować dziecko do lat 3. Interesuje nas adopcja pełna, jednak nie widzimy problemu jeśli będziesz chciała utrzymywać kontakt z dzieckiem. Jesteśmy zdecydowani i prosimy TYLKO o poważne i przemyślane e-maile. Twoje dziecko będzie kochane i niczego mu w życiu nie zabraknie. Proszę pisać na ja_optymistka@o2.pl
ja_optymistka@o2.pl 2011-11-10 13:24:46
Mąż 40l i żona35l zadoptujemy dziecko .Nie chcemy kupować dziecka!! Nie zapąłcimy za nie!! Jeśli chcesz sprzedać nie pisz.będziemy kochać dziecko, a ono będzie kochać nas. Zrobimy wszystko, by było szczęśliwe". siesie66@wp.pl
Anonim 2011-11-09 19:04:23
Witam, Jesteśmy po kwalifikacjach na rodzinę adopcyjną. Jeśli masz trudną sytuację i chcesz oddać dziecko. To napisz. Nie chcemy kupować dziecka!! Nie zapąłcimy za nie!! Jeśli chcesz sprzedać nie pisz. Ale jeśli chcesz dla swojego dziecka ciepła miłości i spokoju to napisz. Będziemy je kochać.
gawroann@vp.pl 2011-11-08 15:55:33
Nie możemy mieć dzieci. 3 nieudane próby IN VITRO. Zastanawiamy się nad adopcją. Ale jest kilka problemów. Adopcja z ośrodka to droga przez mękę. Pani psycholog kursy jakies itp. Adopcja ze wskazaniem to znowu problem rodziców biologicznych którzy po latach się odpalą że jednak kochaja swoje "sprzedane" dzieci. Sam nie wiem jak najlepiej rozwiązać ten problem. Jakieś propozycje ?tom96@op.pl
Tomasz 2011-11-08 07:45:58
Witam mam lat 30. szukam malrzenstwa dla noworodka z legalna adopcja. jestem w trudnej sytuacji finansowej. TEL. 534 140 699
DORIS 2011-11-07 21:21:46
pomyłka w mailu bomat40@gmail.com
Anonim 2011-11-06 20:40:11
pomyłka w mailu bomat40@gmail.com
Anonim 2011-11-06 20:40:09
Pomogę bezdzietnej parze w drodze do osiągnięcia wymarzonego dzidziusia mój mail bomat4 @gmail.com odpowiem na każdą ofertę
Anonim 2011-11-06 20:38:55
Ciekawy artykuł, tylko czy te panie przed wymajęciem brzuszka poddawane sa badaniom żeby wykluczyc choroby , bo jak czytam w komentarzach duzo pań odstapi swój brzuszek ale już zapłodniony - tylko przez kogo skoro same niechcą tego co tam zaczyna rosnąć. Jak ja miała bym być bezpłodna i to jedyna możliwośc na dziecko od jego pierwszego dnia życia / potem zawsze ma zdjęcia że byłam jego mamą od samego początku / to dokładnie przebadała bym tę panią i tego pana który ma umieścic nasienie w brzuchu surogatki żeby nie było watpliwości co do genów - tylko za ile oni to robia zeby potem nie pokazac sie przez resztę życia ?
ANNA 2011-11-05 11:32:54
Oferuję swoją pomoc przy zapłodnieniu kobiety, Jestem rzeczywistym dawcą, a nie „poszukiwaczem przygód”. Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia . OCZYWIŚCIE POSIADAM WSZYSTKIE BADANIA. BADANIA ZAWSZE PRZECHODZĘ W OBECNOŚCI PARTNERKI ZEBY POTEM NIE BYŁO NIEŚCISŁOŚCI. Mam 35 lat, jestem zdrowy, prowadzę aktywny tryb życia, nie palę. Mam ciemne włosy i oczy piwne. Wzrost 192cm. Jestem dobrze zbudowany i wysportowany. Wykształcenie wyższe. Grupa krwi O Rh plus . Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym wstępnym spotkaniu omawiamy wszystko. To kobieta wybiera czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. Mam własna dwie córki i syna i to chyba najważniejsze. . Cena usługi to uzgodnienia – i macie najlepsze geny ;-) Jestem realistycznym człowiekiem a nie wirtualnie żyjącym w internecie kłamcą który bawi się w takie ogłoszenia, - więc proszę się nie krępować i pisać na adres zapladniamy@wp.pl - pozdrawiam marek.
Marek 2011-11-05 07:21:47
witam jestem 25l bez nałogów zadbaną kobietą w 2tyg ciaży nie dam rady utrzymac wychowac dziecka w zamian za pomoc finansową -adopcja ze wskazaniem. krzychu250@op.pl
Anonim 2011-11-04 01:06:36
Mam 19lat,jestem zdrowa od niczego nie uzalezniona,oddam dziecko,jestem w 2miesiacu ciazy.prosze o kontakt pod numerem,888783249,Opolskie
Anonim 2011-11-03 17:30:25
Kobieta 29 lat,wynajme brzuszek na 9 miesięcy,mama 4 zdrowych dzieci grupa krwi to BRH ,zachodniopomorskie tylko poważne i przemyślane oferty:malgochamala@wp.pl
Gosia 2011-11-02 13:34:47
mam 20lat i szukam zdecydowanej pary której mogłabym urodzić maleństwo. już dawno podiełam tę decyzje i teraz chciałabym ja zrealizować gdyż potrzebuje pieniędzy. prosze o kontakt 782652664 proszę o poważne oferty gdyż to nie zabawa.
kamila 2011-11-01 16:01:36
witam urodze dziecko za pieniądze mam 24 lata zdecydowana kontakt teresa650@interia.pl
Anonim 2011-10-26 09:21:54
wynajmę brzuch wrocław 606721020
Anonim 2011-10-25 20:44:11
222mala@wp.pl moge urodzic dziecko zdecydowanej parze tylko powazne oferty prosze z konkretna suma
Anonim 2011-10-25 13:25:21
wynajme brzuch parze za 150tys zł jestem zdrowa i moge urodzic bez zadnych problemów zdrowego dzidziusia jestem zdecydowana
Anonim 2011-10-25 13:23:34
Wynajme swój brzuch mam 2 zdrowych dzieci tylko powarzne oferty prosze i porzemyslane jestem osoba realna i nie obiecuje gruszek na wierzbie 0mirka1@wp.pl
Anonim 2011-10-25 12:58:38
mam 26 lat , jestem mezatka, mam 2letniego synka, nie chce miec wiecej dzieci, zawsze chcialam miec tylko jedno, zrezta nie stac mnie na drugie, jestem zdrowa, bez nalogow, w ciazy przesadnie dbalam osiebie ;) za odpowienia kwote urodze dziecko parze, daje gwarancje ze sie nie rozmysle i nie zechce zatrzymac tego dziecka ale w gre wchodzi tylko zaplodnienie in vitro z waszych komorek, mieszkam w uk email: women85-sandra@wp.pl
sandra 2011-10-24 17:26:23
Przedstawiciel firmy zagranicznej poszukuje surogatek. Proszę pisać na adres: surogatki @interia.pl
surogatki@interia.pl 2011-10-23 12:27:01
Jestem gotowa aby pomoc parze ktora nie moze miec dzieci...sklania mnie do tego moja trudna sytuacja finanasowa.mam 18lat i jestem zdrowa,nie mam zadnych nalogow.zainteresowaniprosze pisac na moj e-mail paulina123845@wp.pl.pozdrawiam
paulaa18 2011-10-22 23:29:19
Pomogę parze która nie może mieć dzieci. Moja decyzja jest w 100% przemyślana. Preferuję in vitro,ale własna komórka też wchodzi w grę. Jestem poważną, zdrową i bez nałogów 27 latka. Mam już dziecko i nie planuję więcej. kontakt bobas20@op.pl.
MZ 2011-10-21 21:13:00
witam mam 25 lat jestem z kujawsko pomorskiego mam zdrowa 3 letnia corke jestem samotna mama która wlasnie stracila prace chcialabym zostac surogatka moge pomóc rodzinie ktora potrzebuje matki zastepczej dla swojego dziecka za pomoc finansowa jestem zdrowa nie pale nie pije i nie zazywam narkotyków jesli sama bys chciala donosic ciaze a nie masz zdrowych komorek moglabym sprzedac swoja wiecej nie jestem wyrodna matka mam potrzebuje na godne zycie dla siebie i corki inf.mamuska086@wp.pl
mamuska 2011-10-21 10:48:56
Nawiążę kontakt z surogatką. Proszę pisać na e-mail, surogatka@interia.pl
Anonim 2011-10-19 23:08:46
Dlaczego chcecie kasę za dziecko??? To jest handel żywym towarem i oby jak najczęściej sąsiedzi donosili na takie mamuśki handlary!!!! Surogatka to inna sprawa bierze kasę za "wynajęcie" brzucha a wy DAJECIE DU..PY i chcecie aby wam płacono...zostawcie to maleństwo w szpitalu i zrzeknijcie się praw a nie handlujcie dzieckiem!!! BRZYDZĘ SIĘ TAKIMI HANDLARAMI !!!
Anonim 2011-10-18 13:41:34
Witam mam 3 zdrowych dzieci. Pomogę chętnie parze bezdzietnej. W grę wchodzi zapłodnienie in vitro materiałem Pana lub Państwa. Nie mam nałogów. Szybko zachodzę w ciążę, która przebiega bezproblemowo i kończy się w terminie porodem naturalnym. Poważne oferty na maila surogatka_3miasto@onet.p
surogatka_3miasto 2011-10-16 19:57:54
witam,mam 30lat jestem zdrowa,bez nalogow jestem w 10tyg ciazy mam juz dzieci.zwiazalam sie z nieodpowiednim mezczyna,chce oddac to dziecko bo nie jestem w stanie go utrzymac i wychowac za niewielka pomoc finansowa.kontakt meilowy aga140781@onet.pl
Anonim 2011-10-16 09:11:38
witam mam 24 lata jestem w ciazy a mam juz syna mam ciezka sytuacje z mezem który nie jest odpowiedzialny dlatego chce oddac to dziecko za pomoc finansowa mój @ to:wronka.natalia@gmail.com
Anonim 2011-10-14 19:59:03
witam ,tez jestem samotna mama i mam dzieci,obecnie mam 36latek i pewnie bym zgodzila sie urodzic komus dziecko z uwagi na trudna sytuacje finansowa,ale tylko normalnej rodzinie w zamian za pomoc finansowa,pozdrawiam
lila 2011-10-13 11:50:39
Sprzedam komórki jajowe Mam 28 lat z okolic olesna Opolskie cena do uzg Mam 5 dzieci zdrowych Grupa krwi 0Rh numer gg 38311828
Marta 2011-10-04 18:39:35
Witam. nie chce oddac ani sprzedać dziecka! Jestem chora na EB i jestem w ciąży. Szukam Kobiety która była w podobnej sytuacji ponieważ mam wiele pytań :) pozdrawiam
Anonim 2011-10-03 14:29:20
witam mam 25 lat i wlasnie stracilam prace. Jestem samotna matka slicznej 3 letniej dziewczynki bylo mi ciezko utrzymac nas gdy pracowalam a teraz to nie wiem z czego bedziemy zyc Jestem zdrowa nie pale nie pije i nie biore uzywek, chetnie pomoge osobą które chcialaby zostac rodzicami wzamian za wsparcie finansowe prosze nietraktowac mnie jak wyrodnej matki chce aby mojej corce nic nie brakowalo cena do uzgodnienia kontakt agutekpiotrowska1@wp.pl
agnieszka p 2011-10-01 18:56:30
witaj, mam 31 lat jestem w 22 tygodniu ciąży. jestem w trudnej sytuacji finansowej. Oddam moje dziecko po urodzeniu w zamian za pomoc finansowa. Kontakt kasur168@wp.pl
ka125663 2011-09-26 13:40:28
WITAM,JESTEM W TRUDNEJ SYTUACI,ZASZLAM W NIEPLANOWANA CIAZE I NIE MOGE WYCHOWAC TEGO DZIECKA,USUNAC NIE CHCE NAWET MNIE NA TO NIE STAC,MAM DZIECI Z MALZENSTWA 3 SLICZNE CORECZKI,ZDROWE,ZWIAZALAM SIE Z NIEODPOWIEDZIALNYM MEZCZYNA Z KTORYM MAM 18MIES SYNKA,NIE MOGE WYCHOWAC KOLEJNEGO DZIECKA NIE STAC MNIE NA NIE,PARTNER NIE CHCE NAWET SLYSZEC O MALENSTWIE,Z BOLEM SERCA MUSZE JE ODDAC,MOZE JEST JAKAS PARA KTORA PRAGNIE MALENSTA,WZAMIAN ZA NIEWIELKA POMOC.MOJ MEIL aga7101@buziaczek.pl
AGA140781 2011-09-25 11:34:22
czy wy jestescie normalne??? pomyslcie o tych malych istotach kture traktujecie jak niepotrzebne rzeczy. ktore mozna sprzedac. trzeba bylo wczesniej pomyslec
Anonim 2011-09-21 23:40:55
Surogatka-urodzę wam,tobie dziecko. Jestem mężatką , zdrowa , mam dwoje dzieci. lidia1871@gmail.com
Anonim 2011-09-21 12:00:07
Witam....Jestem młodą,od niczego nie uzależnioną 19latką,chętnie pomogę parze która nie może z różnych przyczyn mieć swojej pociechy...Potrzebuje pomocy finansowej do realizowania planów i kształcenia swoich umiejętności,prosze zainteresowanych o kontakt pod nr 692-902419.opole
asia819 2011-09-20 14:45:47
Pomoge pani parze w poczeciu dziecka.Reszta do uzgodnienia. 661246852
Anonim 2011-09-20 07:40:17
Witam! jestem w bardzo trudnej sytuacji,ponieważ jestem w szóstym miesiącu ciaży a nie mogę liczyć na ojca dziecka i na jego pomoc finansową,poniewaz dowiedziałam sie ze jest żonaty i ma już dwójke swoich dzieci ;( Nie mam także warunków na utrzymanie tego dziecka,gdyż moja mama ma bardzo niska ręte a ojciec i brat nie pracują więc nie mogą mi w żaden sposób pomóc.a ja sama teraz zostałam zwolniona z pracy,dlatego oddam mojego synka w dobre ręce w zamian za pomoc finansową. Proszę o kontakt ze mną na gg 24229887
Anonim 2011-09-19 23:01:30
witam,jestem w bardzo trudnej sytuacji gdyz zaszlam w ciaze a nie bede w stanie utrzymac tego dziecka,jezeli gdzies tam znajdzie sie para ktora w pelni pokocha moje malenstwo prosze o kontakt gg 10861654
Anonim 2011-09-15 12:32:50
mam 20 lat od 2 lat jestem mama ślicznej zdrowej córeczki pomoge parze która nie moze doświadczyc tego szczęścia proszę o kontakt 783-811-238
Anonim 2011-09-14 22:03:07
witam. oddam dziecko dobrej rodzinie za wsparcie finansowe. nie chodzi mi ze chce sprzedać dziecko tylko jak je oddam bd musiała wyjechać bo w moim małym miasteczku nie bd miała życia. jestem w 29 tygodniu. gg;34429463
oddam 2011-09-14 20:26:42
witam mam 20 lat jestem w ciazy i szukam rodziny dla mojego dziecka bo nie mam warunkow ani srodków na wychowanie dziecka mam nadzieje ze znajdzie sie rodzina ktora pokocha moje dziecko meil iwona-olcz@wp,pl numer tel 667538809
natalia 2011-09-11 15:09:51
bardzo chciałam bym mieć dziecko, lecz nie mogę:(szukam osoby która pomogła by mi spełnić moje największe marzenie... Wszelkie "oferty" proszę kierować na mój numer GG;1144970 pozdrawiam
sylwia 2011-09-03 23:24:36
bardzo chciałam bym mieć dziecko, lecz nie mogę:(szukam osoby która pomogła by mi spełnić moje największe marznie... Wszelkie "oferty" proszę kierować na mój numer gg;1144970 pozdrawiam
sylwia  2011-09-03 23:23:36
Ja bym nigdy nie oddała czy sprzedała swojego dziecka nawet jakbym była w trudnej sytuacji finansowej:):):)
Anonim 2011-09-02 22:02:25
Mam 19 lat i jestem w ósmym miesiącu ciąży. Oddam dziecko dobrym ludziom w zamian za wsparcie finansowe. Proszę o pilny kontakt ponieważ zostało mało czasu a nawzajem mozemy sobie pomoc. oliwiapasinska@interia.pl
oliwia 2011-09-02 08:58:15
Zapewnimy wraz z mężem ciepły i rodzinny dom dziecku. Oczywiście ma być to adopcja bez płacenia za dzieciątko pieniędzy - dziećmi się nie handluje, a zapewnia miłość
misia  2011-09-02 00:43:18
witam.poszukuje kochających rodziców dla maleństwa.Jestem w okropnej sytuacji finansowej.Chodzenie w ciąży wiąże się z zwiększonymi kosztami utrzymania oraz uszczerbkami na zdrowiu.Koszt pomocy wynosi ok 28 tys.zł Jestem w ostatnim miesiącu ciązy.jeżeli jesteście zainteresowani prosze o kontakt 515775271 pozdrawiam
pilne 2011-09-01 15:14:41
witaj.chcesz miec malenstwo a nie mozesz miec swojego.moge ci to zapewnic.jestem ostatnim miesiacu ciazy.jestem zdrowa mam strsze dzieci ale nie moge miec nastepnego bo niestac mnie go utrzymac.mysle ze 15-20tys.euro jest cena jak wsam raz.jak sie zdecydujesz to napisz 795254368.0dbieram tylko powazne oferty.
Anonim 2011-08-31 14:16:33
Mogę wypożyczyć swój brzuszek Jestem zdrowa mam już dzieci I pomogę osobie która nie może mieć własnych dzieci Mam problem finansowy i to jedyny sposób aby się odkuć Jestem z woj.opolskiego Mam 29 lat proszę pisać na gg 4429399 Kocam swoje dzieci idzięki temu mogę pomuc mężowi w odkuciu się z długu
Anonim 2011-08-26 15:00:38
Jeśli do pełni szczęścia brakuje ci dzieciątka napisz do mnie gg 8450994
Anonim 2011-08-26 01:05:31
urodzę szczęście parą nie mogącym mieć dzieciątka mam 35lat bez nałogów resztę info pod nr723536568 na głupie żarty nie odpisuje
ona 2011-08-26 00:48:07
Oddam nasienie do Inseminacji. Oferta poważna, tel. 516-975-498. Szczegóły już podczas rozmowy.
okolice Łodzi i Łódź. 2011-08-24 23:10:27
surygatka woj.zach-pom tylko poważne oferty mam 26 lat jestem zdrowa .pilne szukam tagże agencji surygatek prosze o pomoc .mai l brydzia201195-85@02.pl
Anonim 2011-08-24 15:51:09
matylka 789 - proszę pilnie o kontakt pary które chcą dzidzie mam malutko czasu odezwijcie sie . razem możemy sobie pomóc
www.matylka789@wp.pl 2011-08-22 16:28:32
001122lilka@wp.pl odam dziecko do adopcji ze wskazaniem za pomoc finasowa tylko powazne i przemyslane oferty prosze
Anonim 2011-08-19 11:27:50
jestem w ciazy urodze dziecko za pomoc finasowa tylko powazne oferty 001122lilka@wp.pl
Anonim 2011-08-19 11:21:33
Do pani która ma 2 dzieci a sprzata u niej pani z 7 dzieci: Tak jak pani napisała pani mam dzieci,a co z tymi co nie mają? rozumie ich pani? a rozumie pani kobiety ktore pomagają tym które nie moga mieć? może one nie maja tak silnego instynktu macierzynskiego i dlatego łatwiej im to przychodzi a jak takim czynem moga uszczesliwic innych,a to że biora za to pieniadze? nie dziwie sie to nie jest normalna sprawa a jesli któś za to płaci widocznie go stać a dla tych nie stać jest strona adopcja ze wskazaniem
Anonim 2011-08-18 20:28:49
sprzedam swoje komórki jajkowe cena do uzgodnienia jestem zdrową 19-letnią kobietą proszę o kontakt ona2909@o2.pl
Ona 2011-08-18 19:05:21
Pomogę parze spełnić marzenie o Dziecku. Zdrowa 19 latka z Warszawy. paulina514438@wp.pl
q. 2011-08-18 17:11:32
Mam Panią, która u mnie sprząta. Ma 7 dzieci i ciężką sytuację finansową ale podziwiam ją bo dzieci bardzo kocha i nigdy w życiu żadnego by nikomu nie oddała. Nawet jak zaszła w siódmą ciążę, to od początku mówiła o maleństwie z miłością i przywiązaniem. Ja sama urodziłam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie żeby nosić dziecki w brzuchu 9 miesięcy a później je oddać!!! Może jestem okrutna ale uważam że surogatki to zwyczjnie pazerne baby bez serca i sumienia, które po prostu chcą zarobić, a "wynajmowanie brzucha" to po prostu handel dziećmi!!!
Anonim 2011-08-18 17:00:26
szkoda ze nie jestem kobieta , toz to czysty biznes 50-60tys rocznie bez podatku to calkiem niezla kasa za nie robienie nic. tyle to chyba nawet kur.. nie zarabiaja
Anonim 2011-08-17 17:42:11
Beznadzieja aczkolwiek gdyby jakaś kobieta oddawała dziecko bo go nie chcę a nie za pieniądze to z chęcią przyjmę takie niechciane dziecko kontakt anna.gospodarczyk85@gmail.com
Anonim 2011-08-16 21:52:31
mam 26 lat ciezko sytuacje i 3 miesieczna ciaze urodze dla malzenstwa za pomoc finansowa.kontakt jankes2828@wp.pl
Anonim 2011-08-16 15:20:04
Witam jestem w trudnej sytuacji finansowej i w 4 miesiacu ciazy oddam dziecko za pomoc finansowa kontakt joannabudzinska26@wp.pl
Anonim 2011-08-16 13:25:40
Witam sprzedam nasienie do zapłodnienia resztę szczegółów omówimy telefonicznie. tel 661-468-546 Zapraszam
Kamil 2011-08-14 11:59:16
prosze o pomoc .obecnie jestem w 9 m ciązy .nie mam srodków do wychowania tego dziecka oczekuje pomocy w kwocie ok.30 tys zł.zaineresowanych prosze o kontakt emeil www.matylka789wp.pl pilne
Anonim 2011-08-11 12:16:33
jestem mamą 3 dzieci chce pomóc i zostać surogatką o kontakt prosze pod mailem: art-budfo@wp.pl
Marika 2011-08-10 15:52:12
Szukam osób które chca wynajac surogatkę szykam tez surogatki chciałabym z wami porozmowac jako młoda etyczna dzienniakarka ;) szukam info do artykułu. Obietywinie pokazac 2 strony. ukochana@spoko.pl
ukochana 2011-08-06 21:18:08
Zapewnimy wraz z mężem ciepły i rodzinny dom dziecku. Oczywiście ma być to adopcja bez płacenia za dzieciątko pieniędzy - dziećmi się nie handluje, a zapewnia miłość. kontakt gg 22394499, madzior86@gmail.com
Magda 2011-08-06 19:46:08
Problem surogatek jest niestety typowym przykładem wyższości plemnika nad komórką jajową. Bo prawnie ojcem jest mężczyzna - dawca nasienia czyli dawca materiału genetycznego a matką wyłącznie rodzicielka bez względu czy jest dawcą materiału genetycznego czy nie.
Anka81 2011-08-04 16:20:43
jestem w 8 mcu ciazy .szukam kochających rodziców w zamian pomocy finansowej w kwocie 45tys .zainteresowanych prosze o kontakt na emeil www.mar.mik509@wp.pl
Anonim 2011-08-03 12:46:35
wynajmę brzuch Gdańsk 511159290
Anonim 2011-08-02 17:35:54
Witam, oddam nasienie do zapłodnienia. Sprawę traktuję poważnie, reszta szczegółów telefonicznie tel.530-933-115. Zapraszam.
Łódź i okolice ! 2011-08-02 06:33:38
Pomogę rodzinie w spełnieniu ich marzenia o własnym dzidziusiu mam 29 lat własnych 4 dzieci ,jesteście zainteresowani szczegółami piście malgochamala@wp.pl
Anonim 2011-07-27 15:29:40
37170584 oddam dziecko do adopcji na 80% bedzie chłopiec
Anonim 2011-07-25 13:13:24
oddam nie narodzone dziecko do adopcji ze wskazaniem wiolinek1sz@wp.pl wszystkie informacje prosze kierowac na e meil
Anonim 2011-07-25 13:11:30
Witam. Zdecydowana jestem pomóc parze w spełnieniu marzenia jakim jest dziecko . Grupa krwi 0RH . Ja pomogę Wam , Wy pomożecie mi . Proszę tylko o poważne oferty . lidia1871@gmail.com
Anonim 2011-07-24 13:40:41
marzymy o rodzenstwie dla naszej 13-letniej córki i o kolejnym szczesciu dla nas:) jesli nie mozesz zatrzymać dziecka a chcesz dać mu rodzine oraz spokojna przyszłosc napisz czekamna@interia.eu nie chcemy kupić dziecka chcemy poprostu zostać jego rodzicami;)
aleksandra 2011-07-21 23:44:23
Urodzę dziecko dla bezdzietnemu małżeństwu 967057953
Anonim 2011-07-21 16:13:50
Witam, oddam nasienie do zapłodnienia. Sprawę traktuję poważnie, reszta szczegółów telefonicznie tel.530-933-115. Zapraszam.
dawca nasienia 2011-07-21 14:11:07
Witam jestem w 7 tygodniu ciąży nie dam rady zapewnić godnego wychowania temu dziecku. Chętnie pomogę parze bezdzietnej osiągnąć wymarzoną kruszynkę. Wspólnie możemy sobie pomóc. Proszę o kontakt na bk5952@gmail.com
Anonim 2011-07-20 10:46:27
Witam jestem w 7 tygodniu ciąży nie dam rady zapewnić godnego wychowania temu dziecku. Chętnie pomogę parze bezdzietnej osiągnąć wymarzoną kruszynkę. Wspólnie możemy sobie pomóc. Proszę o kontakt na bk5952@gmail.com
Anonim 2011-07-20 10:46:27
SPROSTOWANIE: ABSOLUTNIE NIE OFERUJĘ SWOICH DZIECI DO ADOPCJI .MIAŁAM NA MYŚLI POMOC JAKO SUROGATKA !!! kontakt : carmella6@wp.pl
Anonim 2011-07-18 08:18:23
witam wiem ze nie latwo jest pisac o takich rzeczach jak szukanie osoby ktora mogla by nas uszczesliwic ja jestem gotowa na taki krok jestem gotowa pomoc parze bezdzietnej bo wiem i rozumiem jak ktos pragnie miec swoje malenstwo jestem mloda osoba bo mam dopiero te 20 lat ale wiem jakie zycie potrafi byc okrutne co tu ukrywac panstwu chodzi dziecko a mi chodzi o start w lepsza przyszlosc mialam katakt z para ktora byla zainteresowana moja propoyzcja ale zgubilam karte tel i katakt sie urwal nadal szukam kogos komu bede mogla pomoc nie ukrywajac ze chodzi tez o pieniadze prosze dzwonic 724848761 lub 518628604
Anonim 2011-07-17 12:58:18
ŁÓDŹ...29-latek, dwoje dzieci oraz jedno z pomocy pewnemu Małżeństwu, zdrowy ( badania ), wykształcony, pomoże odpłatnie Małżeństwu w uzyskaniu ciąży metodą Inseminacji. Oferta powżna , dalsze szczegóły mailem: pomocny0@onet.pl Odpiszę na pewno. ŁÓDŹ
łódzkie 2011-07-17 10:09:19
ŁÓDŹ...29-latek, dwoje dzieci jedno z pomocy,zdrowy ( badania ), wykształcony, pomoże odpłatnie Małżeństwu w uzyskaniu ciąży metodą Inseminacji. Oferta powżna , dalsze szczegóły mailem: pomocny0@onet.pl Odpiszę na pewno. ŁÓDŹ.
Łódzkie 2011-07-16 18:42:27
Kochana mamo biologiczna jesli z jakis przyczyn nie mozesz zatrzymac swojego malenstwa prosimy napisz. Bardzo bysmy chcieli otoczyc miloscia twoja pocieche. Jestesmy w stanie zapewnic dziecku dobra przyszlosc. Czekamy i wciaz mamy nadzieje. magda.rumiak@gmail.com
Anonim 2011-07-15 19:40:25
DO WSZYSTKICH NASTAWIONYCH ANTY: nie wiecie jak to jest być w szczęśliwym związku i nie mieć tego najważniejszego, co dopełnia! Nic tego nie zastąpi, ani szczęście, ani pieniądze! Bądźcie ludźmi i postarajcie się zrozumieć ludzi którzy chcą być rodzicami z pewnych powodów nie mogą. WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI, WSZYSCY MAMY JAKIEŚ POTRZEBY, PSYCHICZNE, FIZYCZNE, MATERIALNE...NA TYM ŻYCIE POLEGA! A OSOBY KTÓRE MOGĄ MIEĆ DZIECI I SIĘ TU WYPOWIADAJĄ...NIGDY NIE POCZUJECIE TEGO JEŚLI W ŻYCIU NIE MOŻNA MIEĆ TEGO CO NAJWAŻNIEJSZE!!! ZASTANÓWCIE SIĘ TYLKO NAD GŁUPIMI KOMENTAMI, BO JEŚLI CO ZŁE NIE TRAFIŁO NA WAS ZAWSZE MOŻE TRAFIĆ NA WASZE DZIECI...NIKOMU TEGO NIE ŻYCZĘ, BO TYLKO TEN ZROZUMIE KTO TO PRZEŻYŁ, WOLAŁABYM NOWOTWÓR, ŚMIERĆ W RODZINIE ALE NIE TO ... BO TU JUŻ NIE MA NADZIEI! Z POZDROWIENIAMI DLA WSZYSTKICH SCEPTYCZNIE NASTAWIONYCH DO TEMATU!
Anonim 2011-07-15 19:08:20
Witam...jeśli chcecie zostać szczęśliwymi rodzicami to oferuję swoją pomoc. Jestem mamą dwójki dzieci: córka - 18 lat a synek 3 latka :) .Tylko poważne oferty .Kontakt carmella6@wp.pl p.s. podjęłam decyzję o pomocy w związku z bardzo trudną sytuacją życiową :(
Anonim 2011-07-14 12:19:55
witam mam dziecko i wiem co to znaczy byc mama,rozumiem kobiety ktore chca miec dzieci i nie moga. Chcecie zostac rodzicami dianamatowicka@wp.pl
Anonim 2011-07-14 08:45:36
ŁÓDŹ...29-latek, zdrowy, wykształcony pomoże odpłatnie Małżeństwu w uzyskaniu ciąży metodą Inseminacji. Oferta powżna , dalsze szczegóły mailem: pomocny0@onet.pl Odpiszę na pewno. ŁÓDŹ.
Łódzkie 2011-07-13 21:21:19
Witam .dokładnie wiem ze nie raz sytuacja zyciowa zmusza nas do podjecia nie raz do podjecia drastycznych decyzji .Obecnie sama w takiej się znalazłam .Jestam w 7 -mcu ciaży i poszukuje osób chętnych .kwota pomocy to 50 tys.zainteresowani kontakt na e-meil www.misia1250@onet.pl
Anonim 2011-07-08 13:58:28
jestem w trudnej sytuacji materialnej mam zdrowa coreczke jestem w 5 miesiacu ciazy pomoge urodzic dziecko parze lub malzenstwu aby mogli dac dziecku to czego ja nie moge mu dac ,w zamian oczekuje pomocy finansowej wszystko do uzgodnienia gg 929930
Anonim 2011-07-02 13:21:54
Chciałam dodać że nie zależy mi na pieniądzach, nie chce sprzedawać dziecka...
Anonim 2011-06-30 16:39:05
Chyba jestem w ciąży, pierwszy miesiąc, bardo mi ciężko bo wiem że nie dam sobie rady:( mam już 3letnią córeczkę i nie poradzę sobie z dwójką dzieci, nie mam pracy... Chciałabym znaleźć jakieś uczciwe bezdzietne małżeństwo które zaopiekuje się moim dzieckiem zaraz po urodzeniu, z bólem serca to robię ale wiem że muszę:( mój mail dziecko3@onet.pl
Anonim 2011-06-30 16:36:46
poszukuję Panią zdecydowaną aby urodzić dziecko z mojego nasienia - wszelkie warunki do uzgodnienia , oferta bardzo korzystna i bardzo poważna ,GG-36619180
Anonim 2011-06-27 15:35:07
moge zaplodnic w naturalny sposob.Ja42l zonaty,reszta do omowienia,oferta bardzo powazna. 661246852
Anonim 2011-06-23 05:42:55
Jak można "wynająć brzuszek"? Wynająć to można mieszkanie, samochód itp. Ale nie na litość boską brzuch. Wszystkie surogatki piszą, że nie zależy im na pieniądzach tylko na szczęściu bezdzietnych par. To po co bierzecie kase? Oddajcie za darmo... Aha...należałoby założyć jakąś osobną stronę www z ogłoszeniami bo ta to się chyba nie nadaje.
Anonim 2011-06-20 20:57:36
KTOŚ TU NAPISAŁ, ŻE TO JEDEN WIELKI BIZNES...BOŻE AŻ MI SERCE STANEŁO. ZA TO TO POWINNI KARAĆ!! HANDEL DZIEĆMI. ZDECYDOWANIE JESTEM PRZECIW!!
PYZA 2011-06-20 20:51:50
Małżeństwo czterdziestolatków szuka rozsądnej, sympatycznej i odpowiedzialnej kobiety która zostanie matką zastępczą. Zapłodnienie in vitro. Warunki - posiadanie własnego potomstwa. Kwestie finansowe i medyczne do uzgodnienia. Mail piotrow1212@wp.pl
piotr 2011-06-16 18:50:42
29-LETNI, ŻONATY, TROJE DZIECI, GRUPA KRWI ORH , MAM BADANIA,POMOŻE MAŁŻEŃSTWU W UZYSKANIU CIĄŻY METODĄ INSEMINACJII. JESTEM Z ŁODZI. ZAPRASZAM. SZCZEGÓŁY MAILOWO- malinkii@onet.pl
Ł Ó D Ź. 2011-06-13 06:53:19
Moge zaplodnic w naturalny sposob lub dac nasienie pani,parze.Ja42l zonaty.Reszta do uzgodnienia 661246852
Anonim 2011-06-12 07:41:59
29-LETNI, ŻONATY, TROJE DZIECI, GRUPA KRWI ORH , MAM BADANIA,POMOŻE MAŁŻEŃSTWU W UZYSKANIU CIĄŻY METODĄ INSEMINACJII. JESTEM Z ŁODZI. ZAPRASZAM. SZCZEGÓŁY MAILOWO- malinkii@onet.pl
Ł Ó D Ź . 2011-06-10 14:49:43
26latka urodzi uczciwej parze woj. śląskie olahoppa@wp.pl
olcia 2011-06-09 19:11:13
mam uroczego syna podejmę się urodzenia dziecka bezdzietnej parze gg13172943
Anonim 2011-06-09 17:00:16
Urodzę dziecko bezdzietnemu małżeństwu lub parze gg9428747
Anonim 2011-06-06 15:49:44
Ja podjęłąm decyzję o urodzeniu dziecka bezdzietnej parze mjasinski76@wp.pl
marzenasta 2011-06-06 15:47:56
Jesteśmy parą z jednym dzieckiem, zdecydowaliśmy sie na urodzenie drugiego, ale czytając w jak cieżkiej sytuacji są kobiety,pary ,z checią pomożemy innym, możemy zaadoptować lub zaopiekować się maluszkiem lub starszym dzieckiem.Kontakt gg 8774108
Anonim 2011-06-05 22:09:46
mam 20 lat bez nałogow mam jedno dziecko regularnie sie badam chce pomoc parze ktora nie moze miec dzieci wzamian za pomoc finansowa cena do uzgodnienia 886522858
tusia 2011-06-02 17:56:15
Mam 23 lata, bez nałogów, jestem w ósmym miesiącu ciąży, znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji materialnej, jestem zmuszona i zdecydowana oddać swoje dziecko, chciałabym aby to była adopcja ze wskazaniem, w zamian oczekuje pomocy finansowej ok 30tys zł kontakt: oliwias321@wp.pl
Anonim 2011-06-02 15:31:01
Jestem zdecydowana pomóc parze bezdzietnej zostać rodzicami mail mjasinski76@wp.pl
Anonim 2011-06-02 09:57:42
Urodze dzidziusia parze nie mogacej mieć dzieci. Prosze o kontakt na gg13187923
Anonim 2011-05-30 23:33:07
Nie możemy mieć dziecka , i nic na to nie możemy poradzić. Podjęliśmy decyzję ,że będziemy szukać do skutku kobiety , która nam pomoże. Zdecydowaliśmy ,że bierzemy pod uwagę taką a nie inną ewentualność , bo innej już nie mamy. Dla części z piszących znak równości to jedyny ważny odnośnik. Pieniądz = dziecko. Dla nas to jedyna nadzieja na szczęście. Dla nas pieniądz to tylko papier , który nie będzie się śmiał , nie będzie płakał w nocy , nie przytuli się..
ja i ona 2011-05-29 22:48:13
czy nie jest ci glupia babo szkoda tego dzieciatka??jakbys sie czula jak po czasie dowiadujesz sie ze bylas niezlym zarobkiem dla kogos ??matka cie sprzedala bo cie nie chciala a ze inni pragna dzieci to super niezle kasa bedie to interes ubije handel dziecmi jest nielegalny idiotko wspolczuje tej malej istotce z checia bym je przygarnela ale niestety mnie na to nie stac..coz sa takie... na tym swiecie ze w taki sposob traktuja wlasne dzieci..tragedia co sie dzieje w tych czasach..tragedia..
julka 2011-05-27 14:45:18
czy wyscie wszyscy powariowali??powalilo sie wam juz totalnie w tych glupich lbach??!!sprzedac dziecko??heh za 80 tys??to niezle wycenilas ja bym za zadne skarby nie oddala!!swoj najdrozszy skarb ktory jest bezcenny..idiotyzm..
... 2011-05-27 14:42:03
Witam mam 25 lat jestem młoda,zdrowa i zadbana obecnie wychowuje rocznego synka jestem w ciezkiej sytuacji wiec chetnie pomoge parze ktora nie moze miec dzieci lub sprzedam jajeczko kontakt pomoge0@op.pl
Anonim 2011-05-27 13:02:22
moge zostac surogatka beatabpl@interia.pl
Anonim 2011-05-23 22:55:27
jestem w 3 mies ciazy oddam dziecko za 80 tys zł zainteresowane osoby prosze o kontakt lol.ewelina@wp.pl
Anonim 2011-05-22 10:37:28
Nie możemy posiadać własnego potomstwa w związku z tym prosimy o pomoc, kobiety które znalazły się w trudnej dla siebie sytuacji i szukają odpowiedzialnych, kochających rodziców adopcyjnych dla swojego dziecka. Nie interesuje nas "kupowanie dziecka". Chcemy po prostu pokochać małe Słoneczko. nasz adres e-mail to hannawes@wp.pl
Słoneczko 2011-05-12 20:59:23
witam serdecznie jestem w 12 tygodniu ciąży niestety zostałam z tym problemem sama gdyż mój partner okazał się nieodpowiedzialnym facetem i odszedł;sama wychowuje dwójkę dorastających nastolatków i w takiej sytuacji dziecko jest dla mnie ogromnym obciążeniem psychicznym i finansowym;jestem zdecydowana oddać dziecko do adopcji odpowiedzialnej parze,która stworzy kochającą rodzinę;poważne propozycje proszę kierować na e-mail dziecko2011@tlen.pl
Anonim 2011-05-12 10:03:23
pomoge pani,parze w poczeciu dziecka Jazonaty 42l.reszta do omowienia 661246852
Anonim 2011-05-10 06:08:42
witam ja i moja dziewczyna chcemy oddać dziecko do adopcji dziewczynka ma 5 dni jest zdrowa.... chodź o względy rodzinne... adopcja ze wskazaniem naj lepiej zeby nie była w domu dziecka kontakt dziecko2100@o2.pl
Anonim 2011-05-09 18:51:30
hej. Za dwa lata koncze szkole i mysle o zostaniu surogatka gdyz raczej niepojde na studia. Nie chodzi mi głównie o kase ale znam kilka par ktore nie moga miec dzieci i wiem jaki to ciężar i ból, chcialabym pomagac takim rodzicom ktorzy bardzo się kochają i chca dopełnic swoje szczescie. Jak skończe 18 zrobie sobie odpowiednie badania czy ja jestem zdrowa i wogóle:))) chcialam sie dowiedziec jak przebiegaja takie spotkania z rodzicami i wogóle. Czy jest ktos kto mógłby mi odpowiedziec???? :D
anonim 2011-05-08 22:05:42
Hej mam takie pytanie dlaczego sprzedajecie dzieci jeszcze w takiej cenie !nie moge miec dziecka lecz bardzo pragne tego to jest moje najwiesze marzenie i wiem ze sie nie spelni bo nie stec mnie zeby zaplacic komus 50tys inaczej jest wychowac bo na to mnie stac ale nie posiadam tak duzej gotowki.marzenie nie do spelnienia
marzenie nie do spelnienia przez pieniadze 2011-05-08 20:10:46
Witam, chcialbym sie dowiedziec jak wyglądaja takie spotkania rodziców z surogatką. Czy moge się dowiedziec ile kobieta dostaje mniej wiecej za takie urodzenie dziecka? Prosze surogatki o odpowiedź.
anonim 2011-05-08 15:24:12
Ludzie! Jest tyle dzieci w domach dziecka, które potrzebują kochających rodziców. Zamiast rozdzielać matki i rodzone przez nie dzieci - ADOPTUJCIE DZIECI Z DOMU DZIECKA - ONE TEŻ CHCĄ BYĆ KOCHANE. Nie twórzcie rynku dla zdesperowanych matek, które za pieniądze sprzedadzą wszystko co mają w życiu najlepsze.
Anonim 2011-05-08 10:05:20
Witam,urodze dziecko.Mam 27lat,jestem osobą zdrową,wychowującą dwoje zdrowych dzieci.kontakt izeczka31@wp.pl.
Anonim 2011-05-06 11:28:20
Witam..jestem w 5mc ciazy i oddam swoja coreczke do adopcji ze wskazaniem..jestemm juz mama zdrowej slicnej dziewczynki..mam 28 lat,bez nalogow..czekam na wiadomosci manillla10@gmail.com
Marta 2011-05-01 19:21:08
Moge zaplodnic Ja 42l reszta do omowienia 661246852,oferta powazna.
Anonim 2011-05-01 07:43:38
Mam 27 lat i chętnie pomogę urodzić dzidziusia. Jestem mamą ślicznego synka i wiem co to jest chęć posiadania dziecka. Jestem z Krakowa, zdrowa, bez nałogów. Kontakt primaveravita@poczta.fm lub gg 3265764
Anonim 2011-04-30 21:03:48
Mam 33lata, wyższe wykształcenie. Pomogę parom ( k m ) spełnić marzenia o dziecku. Zaznaczam, że nie chcę kontaktów w przyszłości. Anonimowość gwarntuję i jej oczekuję... Proszę o wiadomości na priv. aby ustalić szczególy... pomocny@onet.com.pl
pomocny@onet.com.pl 2011-04-19 07:39:24
Nie zgadzam sie z opiniami surogatek. Poprostu macie latwy dostep do pieniedzy. Nowy gatunek w sensie zarobkowym. A mlode pary nie mogace miec dzieci..wspolczuje z calego serca. Jednak patrza tylko na siebie, nie na dzieci. To wedlug mnie zdesperowani egoisci, ktorzy decyduja sie na kupno dziecka, a nie widza jaka krzywde temu oderwanemu od matki maluszkowi wyrzadzaja! Jak mozna takiemu niemowlakowi odebrac prawdziwa mamunie? Ubolewam.
Matka Pragnaca Szczescia dla dziecka 2011-04-17 09:51:18
Witam Państwa. Jestem z Łodzi. Mam 27 lat, syna i córkę w małżeństwie i dziewczynkę z pomocy innemu małżeństwu. Moja grupa krwi ORH , posiadam badania laboratoryjne. Pomogę Małżeństwu w uzyskaniu ciąży metodą inseminaji. Pomoc jest płatna. Brak kontaktów w przysłości jest wymagany i niezbędny. Więcej szczegółów i informacji drogą mailową : dawcana(małpa)wp.pl
Ł Ó D Ź 2011-04-16 16:30:29
szukam surogatki z okolic białegostoku lub warszawy mój nr gg34994386
Anonim 2011-04-15 17:28:23
do poniższego wpisu (jest napisany przeze mnie) według mnie jeśli jakas para bardzo chciałaby mieć dziecko, to nie widzę nic złego w tym by takie dzieciątko urodzić, więc jeśli jest para która poszukuje ,,inkubatora,, to proszę o kontakt. Jestem matką dwójki ślicznych chłopczyków, są zdrowi jedyne wizyty u lekarzy to szczepienia tylko i wyłącznie. Dlatego chcę by inni też mogli cieszyć się z uroków bycia rodzicem. Mój mail: anielska2@o2.pl
anielska2@o2.pl 2011-04-15 13:22:35
według mnie lepiej by dziecko urodzone została z osobami które go będą kochały, którzy nie mają możliwości mieć swoich dzieci. Czasami jest tak, że ludzie z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci choć bardzo tego pragną, dlatego kobiety surogatki im w tym pomagają, tylko do końca nie wiem dlaczego za takie duże pieniądze?
Anonim 2011-04-15 13:18:33
...i te ogloszenia na wynajem brzuchow. Powstala nowa siec marketingowa. Surogatki zgarniaja pieniadze, a ''pokrzywdzeni przez los rodzice'' mysla tylko o swojej krzywdzie. A co z tym niewinnym niemowlakiem, ktory cale swoje bezpieczestwo pokrywa u matki noszacej ciaze? jest mi strasznie przykro, gdy pomysle o tych ''porzucanych'' dzieciaczkach.
Matka Pragnaca Szczescia dla dziecka 2011-04-14 13:35:19
Nie mam nic przeciwko metodom invitro. Jednak nigdy nie zaakceptuje poczecia dzieci poprzez matki surogatki. Dzidzius w brzuszku poprzez caly okres ciazy szalenie przywiazuje sie do matki, a ta pozniej za byle wynagrodzenie oddaje niewinna istotke w rece narwancow. Egoisci myslacy tylko o sobie. Ot wasza przypadlosc!
Matka Pragnaca Szczescia dla dziecka 2011-04-14 13:26:19
Witam wszystkie pary pragnące mieć dziecko Chętnie sprzedam jajeczko lub urodzę dziecko. Mogę nawet sprzedać macicę. Mam już dwoje dzieci synka i córeczkę. Jedno ma 8 miesiecy a drugie 21 miesiecy. Wiecej dzieci juz miec nie chce. Mam 20 lat. Zarówno ja jak i dzieci jesteśmy zdrowi. Mieszkam w okolicach Krakowa. Kontakt narazie tylko przez meila. Prosze tylko o powazne ofert i nie ocenianie mnie. Dziekuje smutny_aniolek@onet.pl
Aniołek 2011-04-13 12:24:25
poszukuje kobiety z woj. podlaskiego, warm-mazurskiego i mazowieckiego która urodziłaby nam dziecko nr gg34994386
ona 2011-04-12 21:36:44
Jestem matka zdrowego 10 miesięcznego chłopca. Wynajmę brzuszek parze która nie może mieć dzieci. kontakt: 663-056-034 bobas20@op.pl
Anonim 2011-04-11 15:10:18
SZUKAM DOBRYCH RODZICOW DLA MOJEGO DZIECKA NR TEL: 48886484678
Anonim 2011-04-07 02:21:20
malutka12490@wp.pl
Anonim 2011-04-04 21:57:01
Pomoge parze ktora nie moze miec dzieci. Moj e-mail malutka1249@wp.pl
Anonim 2011-04-04 21:56:12
Witam ! Wynajme brzuszek uczciwej parze, ktora marzy o pieknym i zdrowym dziecku ; ) Jestem mloda, mam 18 lat, z Rzeszowa, bez zanych nalogow. Cena do uzgodnienia, moj nr gg 11969818
Dorota 2011-04-03 23:47:28
Mam 22 lata i mogę urodzić bezdzietnej parze dziecko.Mam już 1.5 roczną zdrową córeczkę:)Cena do uzgodnienia mój nr gg 7781169
niki 2011-03-30 14:59:41
dzięki temu forum.serce mi się raduje,że są matki które chcą oddać dziecko lub wynająć brzuszek,takim kobietom jak ja które nie mogą mieć własnych dzieci,pozdrawiam wszystkie taki Panie..
Ewelina 2011-03-25 00:00:00
chciałabym oddać dziecko do adopcji, mam 21 lat jestem w 12 tygodniu, dziecko jest zdrowe, nie ma żadnych nieprawidłowości regularnie się badam, dbam o siebie, dobrze się odżywiam. Nie paląca, nie pijąca, bez obciążeń genetycznych. zainteresowane osoby proszę pisać gg 5442942
Ramona 2011-03-23 13:50:39
numer gadu gadu 23863550, wynajme brzuch za 150- 135 tysięcy. Zdrowa,bez nałogów wiek 25
Kamila 2011-03-22 08:47:22
moj nr podam na gg
Normalna21 2011-03-16 18:09:16
Wynajmę swój brzuszek na 9 miesięcy uczciwej parze:D jestem z Wałbrzycha.Mam juz synka,jest zdrowy i ma 18 miesiecy.gg:12736405.cena do uzgodnienia
Normalna21 2011-03-16 18:06:17
Jestem Zdrowa 24 latka urodze dziecko parze nie mogacej miec dzieci cena do uzgodnienia 665-029-621
Nela Wrocław 2011-03-14 17:31:36
witam, niestety nie możemy mieć dzieci, a bardzo pragniemy, szczególnie ja jako mężczyzna, proszę o kontakt, 603352399
Anonim 2011-03-13 07:49:30
ADOPCJA..SZUKAM RODZINY DLA MOJEGO NIENARODZONEGO DZIECKA MOJE GG24067439
Anonim 2011-03-09 13:24:07
mam 27 lat jestem mama zdrowego 6 miesiecznego syna chętnie wynajmę swój brzuszek kont gg 3265764
Anonim 2011-03-09 12:27:33
Witam. Jestem młodą , 21 letnią kobietą zdrową bez nałogów. Pomogę Parze . Tylko poważne oferty angelina90@onet.pl
Angelika 2011-03-08 11:35:24
Witam mam 20 lat i mam powarzne problemy jesli jesteś zainteresowana i zdecydowana abym ci urodziła dziecko to ci pomogę jestem dziewczyną nie palącą nie pijącą nie biorącą zadnych innych urzywke mam 4 rodzeństwa kturym musze się zajmować więc jwśli jesteś zainteresowana moją propozycją kątakt 511717371
Anonim 2011-03-07 15:22:49
Witam.Mam nadzieje,ze Wy,którzy nie macie tyle szczescia,aby zostac rodzicami w sposób naturalny,nie przejmujecie sie przebiegiem tego typu dyskusji,ani trescia owych komentarzy.Bo tak naprawde,co oni moga wiedziec...krytykuje sie latwo,zrozumiec trudniej.Nikt nie bedzie w stanie pojac czegos,czego nie przezyl osobiscie.Ja serdecznie Wam wszystkim wspólczuje,naprawde.Mam mozliwosc,chetnie pomoge.I wiem tez,ze kiedys w obliczu Boga nie zostane potepiona,a wrecz przeciwnie.Kto,jak kto,ale On to zrozumie.I mocno w to wierze.Kontakt: 501713148 lub 517401170.
Wiola 2011-03-04 12:49:28
20 letnia Dziewczyna bez nałogów,zdrowa...pomoże małżeństwu położonych w trudnej sytuacji,niemogących mieć dzieci kontakt. nr gg:5075819
Ona... 2011-03-03 16:22:00
witam mam 32 lata chetnie pomoge bezdzietnej parze zostac rodzicami.Mam dwoch synkow 13 lat i 4 latka.....Kontakt camila78@amorki.pl
Anonim 2011-03-03 15:08:20
Drogie Dziewczeta i Panie,a która z Was jest gotowa oddać dziecko bez wynagrodzenia?
Anonim 2011-02-25 23:47:03
Popieram Was wszystkie!!!,Jednak decyzja pozostania "brzuszkiem zastępczym" powinna być świadomą decyzją kierowaną tylko i wyłącznie Waszą chęcią pomocy,a nie zarobku.
Anonim 2011-02-25 23:36:40
Mam 23 lata i jestem świeżo po ślubie. Nie chcę mieć dzieci, ale popadlismy w długi. Nie piję, nie palę. Wzrost 172cm, oczy i włosy brązowe, grupa krwi B . Mieszkam w Warszawie eokopystynska@op.pl
Anonim 2011-02-24 05:15:08
Witam. Jestem mamą chłopca, mam 32 lata i chętnie pomogę bezdzietnej parze zostać rodzicami. Kontakt maybelline78@wp.pl
Anonim 2011-02-22 15:04:32
Moge pomoc pani,parze w poczeciu dziecka.moge zaplodnic lub dac nasienie.Jestem zonaty 42l krew 0rh .Reszta do uzgodnienia.661246852
Anonim 2011-02-22 09:57:19
popieram surogatki...pomagaja ludzia,którzy nie moga mieć własnych dzieci...to nie one sa złe tylko nasz kraj i polityka...bezrobocie i niskie pensje popychaja je do tego czynu,a małżeństwom pewnie trudno czekać kilka lat za adopcja...
Anonim 2011-02-21 15:43:34
WITAM POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY W ODPLATNEJ ADOPCJI MOJEGO DZIECKA JESTEM W 34-35 TYDZIEN CIAZY I CHCE DZIECKO ODDAC PO PORODZIE OBECNIE JESTEM SAMOTNA MATKA Z 5-TKA DZIECI KTORE SAMA MUSZE SIE TOSZCZYC I ZAPEWNIC IM WSZYSTKIE POTRZEBY NIE MOGE DZIECKA ODDAC LEGALNIE DO ADOPCJI GDYZ MOJ PARTNER POZOSTAWIL MNIE OCZEKUJE OKOLO 35 TYSIECY NR TEL 785840005
DARIA 2011-02-14 14:07:59
szukam rodziny która za adoptuje moje dziecko jestem w ciaży ..moje gg24067439
iwa 2011-02-10 13:12:19
Mam 36 lat ,dwójkę zdrowych dzieci ,córkę 17 lat i syna 13 lat,podejmę się roli surgatki,proszę tylko o poważne oferty,gdyż zależy mi na czasie mój meil nata320@wp.pl
onA36 2011-02-05 19:12:32
MAM 32LATA WIELKOPOLSKA MOGE POMOC PARZE BEZ DZIETNEJ I URODZIC IM DZIECKO ,MAM WOJE SYNOW ZDROWYCH JESTEM SAMA Z WYBORU KONTAKT NA MEILA aniakul30@wp.pl
Anonim 2011-02-04 00:02:45
Mam 18 lat , praktycznie 19 i już jestem w ciąży , chce oddać swoje dziecko , jestem w 7 miesiącu ciąży , nie pale , nie piję i nie zażywam narkotyków. Nie pragną być matką w tak młodym wieku i oddam dziecko w dobre ręce . gg. 12372099
Dominika 2011-01-26 13:27:48
mam 31 lat i jestem mamą 3 dzieci.pomogę spełnić marzenie o posiadaniu dzieci.moje gg11950738
basia 2011-01-18 17:14:03
SZUKAM KOBIET W PRZEDZIALE WIEKOWYM OD 55 DO 65 LAT JESZCZE W TYM WIEKU OSIAGNIESZ ZEMNA ORGAZM ZBIERAM NA STUDIA JESTEM NA 3 ROKU PROSZE O PRZEMYSLANE PROPOZYCJE MOJ NUMER503821316
ERWIN  2011-01-08 01:19:07
mam 35 lat chcę zostać surogatką moje gg24067439...co do ych ktorzy krytykują ..zastanówcie sie co piszecie nie wiedzac czasai o co chodzi
mama zastępcza 2011-01-03 13:22:56
ja jestem mloda mama co ma 21 lat i 2 malutkich dzieci i nie mam pieniedzy ani pracy pomaga mi mops dajac zasilki iz nawet nie mam jak pracowac bo nie mam z kim zostawic moje malenstwa maz mnie zostawil i naprawde jest mi ciezko i w zyciu bym nikomu i za zadne skarby nie urodzila nikomu dziecka zal mi was ze to robicie i wyrzutow nie macie szok
Anonim 2010-12-11 17:34:23
Moge pomoc w poczeciu dziecka, zonaty3 synow42l.Reszta do uzgodnienia 661246852
Anonim 2010-12-09 06:40:04
Mam 22 lata i myśle o zostaniu surygatką. Nie chodzi mi tylko o pieniądze, ale chciałabym przyczynić się do czyjegoś szczęścia. Sama nie myśle jeszcze o dzieciach i raczej nie chcę ich mieć w swoim życiu. Ale jeśli mogę przez przenoszenie ciąży pomóc innym ludziom i spełnić ich marzenie. To dlaczego nie miałabym zrobić dobrego uczynku dla innych? TO NIE JEST ODDAWANIE SWOJEGO DZIECKA! To dziecko tych ludzi ich geny. Surogatki nie oddają swoich dzieci. One je tylko noszą, by móc pomagać innym!!! Mój kontakt beatkkaa@wp.pl
beata 2010-11-30 21:07:13
A mi się wydaje,że osoba która napisała ten artykuł i osoby,które go tu umieściły wcale nie miały chyba pojęcia,że strona pod artykułem stanie się jedym,ogromnym ogłoszeniem.Osobiście nie rozumiem kobiet,które oddają swoje dziecko,ale też nie potępiam dlatego,że jest to duże poświęcenie.Mi się wydaje,że ludzkiego życia nie można kupić za pieniądze bo jest ono bezcenne.Dla mnie też absurdem jest to,że młode dziewczyny rodzą dzieci jedno po drugim a później chcą sprzedać je? bo nie mają pieniędzy,nie dają rady itd?nie którzy chyba zapominają o środkach anty?które są dostępne.Dla mnie wzorem są takie rodziny,które mają ciężko w życiu bo pod górkę a nigdy nie myślały np o oddaniu dziecka.Dostaniecie parę tysięcy i na ile wam to starczy na 5 lat? albo i mniej a co dalej później też człowiek musi jeść,ubrać się?wiem,że brak dziecka jest wielką tragedią,człowiek zrozpaczony jest zdolny do wszystkiego:( z drugiej strony obiecywali w POLSCE Irlandię,a mamy biedę jakich mało,jakby państwo było bardziej rozwinięte i szary człowiek żył godnie,miał kasę,może i tego by nie było:(
kinia 2010-11-29 15:37:36
a ja mam 38 lat i moge sprzedac swoja macice za 300 tys tylko powazna oferty
Anonim 2010-11-24 10:13:05
33letnia mama dwójki wspaniałych chłopców bez nałogów pomoże spełnić marzenia o macierzyństwie.robercik925@interia.pl
Gonia 2010-11-16 20:46:30
..kobiety rodzą innym kobietom dzieci a co z piersiami pełnymi mleka? ..własnie szukam takiej kobiety,..jestem dorosłym mężczyzną po 40,..interesuje mnie spotkanie i dluższa znajomość zainteresowane panie prosze o kontakt na gg 1314640
Anonim 2010-11-16 13:14:00
KAJA, nie mam już pomysłu, gdzie Cię szukać i jak cię "zaprowadzić" do naszego tematu...Ten tem. to "Na afty..." ;) Piasek jest już nieaktualny.
Pela 2010-11-04 19:33:40
JAK W POLSCE BY SIE DOBRZE ZARABIALO TO NIE BYLO BY SUROGATEK,A TAK BIEDA JE DO TEGO ZMUSZA .KTO UTRZYMIE DZIECKO ZA 1000PLN.TEN KRAJ JEST CHORY
Anonim 2010-10-31 12:54:34
33 letnia,ciemnowłosa ,niebieskooka,bez nałogów ,mama trójki dzieci pomoźe spełnić marzenie o macierzyństwie. monicaradom@interia.pl
monicaradom@interia.pl 2010-10-25 16:43:33
Moge pomoc pani,malrzenstwu w poczeciu dziecka. Tylko tel.661246852
powazny 2010-10-19 09:28:15
mam 24 lata i 2 dzieci, jestem "samotną mamą" miałam oddać dziecko do adopcji ale jak je urodziłam i nawet wcześniej wiedziałam, że tego nie zrobię :** Kocham Was Moje Szkraby najbardziej na świecie, jest mi ciężko ale wolałabym spotykać się za pieniądze niż oddać dzidziusia - do tych, które to robią Bóg was pokaże ... jak nie my ludzie
J 2010-10-15 10:52:04
Jestem mamą trzech synków 8-6-3 latka bardzo ich kocham dla nich zrobie to i zostane mamą która pomorze innej kobiecie mam 28 lat jestem zdrową zadbaną kobietą rodziłam sama nie palę nie piję to mój nr tel 661384445 pozdrawiam
aga0208 2010-10-07 22:17:37
pierwszy raz spotkałam się z pojęciem surogatka jak czytałam książkę p.Kozłowskiej "Kukułka' http://www.facebook.com/kukulki . ojejku nie wiedziałam, że tak jest w Polsce naprawdę. Tyle kobiet się tym interesuje, tyle jest gotowych nosic cudzą ciążę.
Żaneta 2010-09-28 20:03:03
pomoge pani w zajsciu wciaze jezeli nie moze z mezem.Mam42l jestem zonaty. Prosze o dyskrecje.kontakt tylko telefoniczny.661246852.reszta douzgodnienia
Anonim 2010-09-03 19:36:10
mode zostac surykatka ZA DARMO mam 24 l muj eml rutynka@amorki.pl
wiolka 2010-08-30 09:53:40
jestem młodą zdrową kobietą która wynajmie swój brzuszek na 9 miesięcy . Chętne pary prosze o kontakt na numer gg 25957944
radość 2010-08-26 11:08:50
Jeśli poszukujesz surogatki lub chciałbyś adoptować dziecko to skontaktuj się z nami. Mamy kontakty w całej Europie. schwarz-vermittlung@gmx.ch
Sabina 2010-08-21 23:39:10
Pomoge bezdzietnej parze która nie moze miec dzieci.Mam 42 lata i dwoje prawie dorosłych juz dzieci.Powazne propozycje prosze kierowac na email lasencja68@interia.pl
Izabela 2010-07-29 16:49:52
Pomogę parze która nie może mieć dzieci. Mam 26 lat i 1.5 miesięcznego zdrowego synka. zdecydowane pary proszę o kontakt 663-056-034. A Pozdrawiam
MM 2010-07-24 16:52:12
Ja42l180cm85kg dorze zbudowany,zdrowy.Moge zaplodnic kobiete. jestem zonaty.tylko powazne propozycje na emeil romulus22222@wp.pl podaj nr. tel.
Anonim 2010-07-16 11:55:25
Ja moge pomoc pania w zajsciu w ciaze,moge zaplodnic naturalnie.Prosze dzwonic 661246852
Anonim 2010-07-16 11:36:42
a własnej siostrze gdyby nie miala innych możliwości byście też nie urodziły ? i nie piszcie, że to nie to samo.... bo w tym przypadku KOMU CZY ZA COŚ itp jest nieważne.... nie oceniajcie, bo to gorsze niż sprawa z tematu
Anonim 2010-07-14 20:32:00
co kogo opchodzi co i zaile zazdroszczom
Anonim 2010-07-14 18:50:35
Ale wy jesteście nie normalne żeby oddawać swojego dzidziusia komuś innemu i to za pieniądze. Wiem że nie którym sie źle powodzi ale nie oddawajcie swoich dzieci !! Mam nadzieję że wiecie co robicie !! powodzenia!!
Anonim 2010-07-06 08:26:20
Ja bym tak na pewno nie postąpiła przecież wy oddajecie własne dziecko które macie w brzuchu 9 miesiecy astanówcie sie porzadnie co robicie powodzenia!
Anonim 2010-07-06 08:22:27
Hej. mam 18 lat i mam 3 miesięcznego synka Wiktora. jestem młodą mamą ale powiem wam szczerze, że osoby które wynajmuja brzuch nie myślą... przez 9 miesiecy nosic dziecko a później z dnia na dzień go oddać masakra... Dla mnie poród był niezwykłym przeżyciem poznałam swoje ciało i po najgorszym bólu przytuliłam swoje maleństwo na które czakałam 9 miesięcy. Dziewczyny pomyście co robicie... powodzenia
Anonim 2010-06-21 21:15:24
Wynajmę swój brzuszek na 9miesięcy uczciwej parze:D jestem z Wrocławia. gg:9926310
BabyLove 2010-06-17 21:20:59
jestem 24-letnią kobietą, nie rodziłam i nie chcę mieć własnych dzieci, zostanę mamą zastępczą gg 242 86 32 8
Anonim 2010-06-17 10:13:39
jestem 34 letnia kobieta zostanę mamą zastępczą kontakt ..numer gg 24067439
Anonim 2010-06-08 14:14:19
Mam 12 lat czytam co tu wszystkie kobiety pisza sama jestem dzieckiem i nigdy nie chcialabym sie dowiedziec ze moi rodzice mnie kupili moze jestem zbyt smarkata na ta strone ale przypadkiem na nia weszlam kobiety?jestescie potworami jak mozna robic takie rzeczy?!mam kolezanke z rodziny zastepczej jest zaadoptowana i przyjaznimy sie jej rodzice sa w porzakdu widac adopcja jest mozliwa jest z nimi prawie od urodzenia kochaja sie ona rowniez gdyby sie dowiedziala ze zanim sie urodzila nei traktowano ja jako czlowieka tylko jako ''rzecz na sprzedaz''to chyba by sie zalamala..pomyslcie o tych dzieciach nie tylko o sobie..dzieci sa tylko dziecmi i tak ich sie nine traktuje wiem co pisze bo sama jestem dzieckiem..opanujcie sie glupie babska!!
emilka 2010-06-02 16:55:18
Jestem 21 letnia dziewczyna mam 2 córeczki jedna ma 3 latka druga 9 miesiecy. Jestem w 6 miesiacu ciazy chcialabym zatrzymac dziecko lecz niestac mnie na troje czasem jest ciezko z dwojka. Jest to dla mnie bardzo trudne ale oddam dziecko do adopcji. Szukam dla dziecka dobrej rodziny marze zeby bylo szczesliwe. Zainteresowanych prosze o kontakt tel.510510013
Anonim 2010-05-31 11:47:33
witam widze wszyscy tu sie zaciecie klaca po prostu kazdy ma swoje zdanie rowniez jestem za tym co pisze anka bo przez ciaze matka przyzwyczaja sie do dziecka chyba ze takie kobiety zyja w przekonaniu ze to nie ich dziecko ze po urodzeniu zaraz je oddadza i traktuja ten stan jako 9cio miesieczna chorobe..z ktorej sie wylecza i jeszcze dostana za to pieniadze mam 2 dzieci adoptowanych chodzilam staralam sie i udalo sie jedno dzieko 3 latka a 2 zaraz po urodzeniu u i jednak udalo sie piekne zdrowe dzieci dazylam do tego bardzo tego chcialam i sie udalo wiara czyni cuda..wole miec adoptowane dzieci traktuje je i kocham jak wlasne a pomoglam im uciec do normalnego domu do 2 kochajacych sie rodzicow dzieci sa zdrowe i bardzo nas kochaja..czekalismy troche ale udalo sie wole pomoc takim dziecio nizeli prowadzic handel dziecmi
Anonim 2010-05-28 11:09:02
hallo ale ja nie robie krzyku z tego ze ktos chce miec dzieci to jest zrozumiale tylko podaje swoje zdanie ze nei potrafie zroumiec tego jak mozna nosci pod sercem przez 9 mies dziecko i tak o bez niczego je oddac i wziac za to kae?! tego nie potrafie zrozumiec..a z adopcja wiem ze jest ciezko i czesto daja dzieci tylko te chore a rodziny zastepcze nei maja poeniedzy na leczenie ale tez mozna zaadoptowac zdrowe dzieci sa tez domy opiekuncze w ktorych dzieci jeszcze nie trafiaja do domow dziecka i maja wieksza mozliwosc dostania sie do rodziny zastepczej..ps dzici to nie sa bachory..takie dzieci z patologii to niewinne istoty ktorych nikt nie nauczyl niczEgo bo wolal alkohol..
anka.. 2010-05-28 10:59:52
Co to jest PATOLOGIA ? Patologia to jest u mnie w sąsiedztwie. narobili tuzin dzieci nie maja co jeśc, oboje piją a facet babę tłucze regularnie dla zasady. Dzieciaki łaża po ulicach żebrzą i kradną. Oni łażą co miesiąć po tzw. pomoc społeczną którą zaraz przepijają. Nikt się tym nie interesuje że narobili tyle bachorów i że te skądinad nieszczęśliwe i niczemu niewinne dzieći za parę lat powielą stereotyp rodziców. Co więcej proboszcz jest wniebowziety że naród sie rozmnaża i że nie używają prezerwatyw. A jak jakaś porządna rodzina chce mieć dziecko i je porzadnie wychować i pokochać ponad wszystko na swiecie to zaraz się robi wielki krzyk.
Ola 2010-05-27 22:46:28
DLACZEGO TE WSZYSTKIE ARTYKULY SUGERUJĄ ZE ADOPCJA TO NIE PROBLEM. my chcemy od dawna adoptowac dziecko. po kilku latach czekania mielismy 2 propozycje - za kazdym razem dziecko z nieuleczalna chorobą. DO AUTORKI: jezeli ten artykul ma byc choc trochę obiektywny to proszę napisać sekcję pt. JAK TRUDNO JEST W POLSCE ADOPTOWAC W MIARĘ ZDROWE DZIECKO. I nie pisz głupot 'przeciez taka para może zaadoptować cudze dziecko'. Masz dzieci - twoje szczescie - czyli nie rozumiesz problemu, nie pisz na ten temat. Nie masz dzieci? Nie chcesz ? Tzn. że nie rozumiesz problemu nie pisz o nim. Nie mozesz ? To prosze adoptuj dziecko z chorobą której leczenie kosztuje 10 tys. zł miesięcznie. Nas na to nie stać.
Anonim 2010-05-26 23:34:44
Mam 25 lat i dwójkę wspaniałych i zdrowych dzieci. Chętnię pomogę parą, które nie mogą miec własnego potomstwa. Chętne pary proszę o kontakt meilowy Kamila3141@wp.pl
Kamila 2010-05-25 16:24:19
ps. Nikt nikomu nie każe oddawać własnych dzieci. kobiety które się na to decydują robią to z własniej nieprzymuszonej woli. Wyobrażam sobie ze są kobiety które nie potrafią oddać dziecka i lepiej żeby się na to nie decydowały. Ale są też takie które moga dać szczęscie bezdzietnemu małżeństwu i cieszyc sie z ich szcześcia. Są też takie które zabijają dziecko po urodzeniu albo wyrzucają na smietnik - tego nie potrafie zrozumieć. ale ludzie są rózni.. I proszę czytać ZE ZROZUMIENIEM!
Jagoda 2010-05-24 22:21:37
kobietom które piszą że jest tyle opuszczonych dzieci czekających na adopcje radzę niech idą i spróbują adoptować. to prawda są takie dzieci ale są to dzieci alkoholiczek z rodzin patologicznych które urodziły sie np z połową mózgu i egzstują jak roslinki. my sie staramy o dziecko od 8 lat przeraboialismy już wszystko łącznie z adopcją i nie jest to takie proste jak sie niektórym wydaje. Łatwo jest krytykować jak się samemu nie ma takiego problem - CO WIĘCEJ - DLA NIEKTORYCH na tym forum TO ŻĘ MAJĄ DZIECKO z przypadku TO ICH NAJWIEKSZY PROBLEM ps. KAZDA NIEODPOWIEDZIALNA KOBIETA, PIJĄCA W CIAZY ITD. POWINNA ZOSTAC WYSTERYLIZOWANA.
Jagoda 2010-05-24 22:13:45
szczerze wam wspolczuje ale to jest moje zdanie i nei mam zamiaru go zmieniac tyle dzieci potrzebuje rodziny a nei chce ich nikt wziac a takie cos to i tak dla mnie jest glupota..jak mozna nosic dziecko przez 9 miesiecy pod sercem i tak o je oddac..
anka.. 2010-05-24 14:42:13
CZYTAJĄC TE KOMENTARZE NIE CHCE MI SIE WIEZYC ZE NIEKTORE KOBIETY A SZCZEGOLNIE TE MŁODE KTORE W ZYCIU JESZCZE BARDZO MAŁO PRZEZYŁY I NIE DOSWIADCZYŁY OKRUCIENSTW JAKIE PRZYNOSI NAM ŻYCIE, TAK POCHOPNIE OCENIAJA KOBIETY, KTORE CHCA POMUC PAROM NIE MOGĄCYM Z ROZNYCH POWODOW MIEC SWOICH DZIECI. JA SAMA JESTEM TAKA OSOBA I PRAKTYCZNIE NIE MAM ŻADNYCH SZANS DONOSZENIA CIĄZY POMIMO WIELOLETNIEGO LECZENIA , NAWET IN-VITRO NIE DAŁO ZADNYCH REZULTATOW!!!! CHYBA JEDYNYM WYJSCIEM JEST SKOZYSTANIE Z ZYCZLIWEJ OSOBY KTORA POMOGŁA BY NAM W NASZYM NIESZCZESCIU!!!! JA TEZ BYŁAM KIEDYŚ MŁODA URODZIŁAM SYNA ,BYLIŚMY SZCZESLIWI I BYLISMY RODZINA- MAMA TATA I UKOCHANY SYN!!! PO 3 LATACH PONOWNIE ZASZŁAM W CIAZE ALE JEJ NIE DONOSIŁAM , STRASZNIE SIE ZAŁAMAŁAM NIE POTRAFIŁAM SIE POGODZIC Z UTRATA CIAZY. POTEM BYŁO LECZENIE I KOLEJNA CIAZA I ZNOW JA UTRACIŁAM. KOLEJNE ZAŁAMANIE I OBIETNICE LEKARZY ZE BEDZIE DOBRZE. ALE NIE BYŁO!!!!!!! DALEJ BYLISMY W TROJKE, ALE SZCZESLIWI . NIESTETY KIEDYŚ PIEKNEGO SŁONECZNEGO PORANKA ODEBRAŁAM TELEFON, -PANI SYN NIE ŻYJE! MYŚLAŁAM ZE TO GŁUPI ZART......... ALE BYŁ TO FAKT, MOJE JEDUNE UKOCHANE DZIECKO NIE ŻYJE..................... JESTESMY SAMI ROZŻALENI ZE NAS TO DOTKNEŁO I NIC NIE MOZEMY NA TO PORADZIC!!!! WYDAŁAM MAJATEK NA LECZENIE I IN -VITRO, BEZ SKUTKU CIAZY NIE POTRAFIE DONOSIC, CHYBA NIE MA JUZ NADZIEI NA RADOSC W ŻYCIU JAKA JEST DZIECKO
ANONIM 2010-05-20 22:34:10
mam 21 lat dwojke wlasnych dzieci ale pragne dac szczescie tym rodzicom kturzy nie moga ich miec jestem zdecydowana powarznych rodzicow prosze o kontakt monia214@amorki.pl
zdecydowana 2010-05-20 20:47:09
ty anka ciekawe co bys zrobila jak bys byla sama bez rodzicow tylko ty i maz i z dnia na dzien tracicie dom w ktorym tyle lat mieszkalas. nie wiesz jak jest wiec utrzyj sobie nos i niewtracaj sie. pozatym mam dwojke dzieci i napewno jestem doroslejsza od ciebie nie wiesz nic wiec nie interesuj sie czyjims zyciem.
Mloda 2010-05-18 10:01:48
UWAGA KTOS ZROBIL GLUPKOWATY ZART JA NIE MAM ZAMIARU RODZIC KOMUS DZIECI KTOS PODAL MOJ NR BEZ MOJEJ WIEDZY 502-061-997 TO NIE ZADNE OGLOSZENIE
Monika 2010-05-17 18:55:38
heh patologia sprzedac dziecko..widac 24 lata to jest zbyt malo co dla niektorych zeby dorosnac..biedne niewinne istoty malenstwa jeszcze sie nie urodzily a ich wlasne matki chca je przedawac zeby mialy lepiej chocby nie wiem jak mi sie walil swiat pod nogami w zyciu bym nie oddala swojego malenstwa!!ale jak widac dla niektirych licza sie tylko pieniadze dziecko to jest dobry zarobek..idioci..
anka.. 2010-05-16 14:37:11
Witam. mam lat 24 jestem w chwili obecnej w ciazy ostatni miesiac w polowie czerwca urodze dziecko, niestety w chwili obecnej jestem przycisnieta do muru i potrzebuje pilnie pieniedzy gdyz niegdzie nie moge dostac pozyczek jedynym wyjsciem jest sprzedac dziecko. jakie kolwiek zainteresowania prosze pisac gluptasek@poczta.onet.pl
Mloda24lat 2010-05-15 18:22:25
mam 30 lat nie mam zadnych chorob mam 2 dzieci i meza ale jest nam ciezko dlatego zdecydowalam sie urodzic dziedko komus powazne oferty aneta280180@interia.pl
gosc 2010-05-15 14:11:03
Kancelaria Prawna Orszagh
barrister 2010-05-08 20:42:44
Jestem zdrowa zadbana 31-latka urodzilam dwoje dzieci 3860 kg i 3620 kg Nie pale i nie pije ale mam powarzne problemy finansowe po odejsciu ojca moich dzieci. Kontakt 502-061-997
Monik 2010-05-07 18:12:31
dla mnie i tak to jest chore nosic dziecko przez 9 miesiecy i je oddac glupota ludzka nie zna granic...
anka.. 2010-05-04 16:16:09
Ci co piszą ze to karygodne - to zazwyczaj osoby które nie mają problemów z ciążą - wtedy najlatwiej sie ocenia. jednak gdybyscie choc na chwile zamienily sie sytuacja z kobieta ktora nie moze miec dzieci - juz surogatki i ten sposob ciazy nie bylby taki okrutny... a poza tym radze odwołac sie do lektury - bo surogatka to tylko brzuch do wynajecia - plemnik i komorka jajowa pochodzi od malzenstwa starajacego sie. czyli dziecko jest tworem pary a nie surogatki!!!! nie wolno wam oceniac tego czynu - bo surogotka to kobieta ktora daje szczescie, nadzieje... kazdy ma do niego prawo - a jesli ktos tego nie rozumie niech przejmie na siebie problem bezpłodnosci lub niemozliwosci donoszenia ciazy - zobaczymy jakie wtedy bedziecie cwane...
adela 2010-05-04 11:49:50
Dam szczescie innym rodzina !!jestem paulina mam 21 lat jestem osoba bez nalogow mam 2 letnego synka jestem zdrowa mloda osoba szczera mila i otwarta czekam n powarzne propozyjcje:)piszcie21065282czekam:)
paula 2010-05-03 17:44:32
a ja uwazam ze dobrze ze sa takie kobiety ktore pomagaja bezplodnym para, wam latwo komentowac i oceniac bo mozecie miec dzieci a co jak ktoras z was by nie mogla ... a nie bedzie was stac na ciagle zapladnianie in v lub wogole nie bedzie dla wa ratunku ? co w tedy? a o adopcje nie jest tak latwo bo zyjemy w takim a nie innym kraju. wiec prosze zastanowcie sie co czuja ci ludzie dla ktorych to ostatnia deska ratunku.
mloda mama 2010-05-01 21:18:07
witam pomogę parze mieć dziecko ;-)zdecydowana młoda 22 lata zdrowa śląsk kontakt kati1630@onet.pl gg 9011385 z cena mozna sie dogadac
czarna 2010-04-29 20:30:14
a jak to sbie wyobrazacie??nosic pod sercem malenstwo czuc jego ruchy ogladac na usg..to dla was nic nie znaczy??!!a jak urodzicie to sadzicie ze nie bedziecie mialoy ochoty sie przytulic do niego?a jak sie przytulicie oddacie je innym jak rzecz??proze was...
anka.. 2010-04-11 10:36:46
dla mnie to nie jest normalne swoje dziecko oddawac??z reszta moj maz mialby miec dziecko z inna zebym ja mogla byc zczesliwa??szok!zarabiac mozna w inny sposob a sa kobiety ktore juz w szpitalu krzywdza wlasne dzieci po samym porodzie oddaja je takze w ten sposob bezpowrotnie zrzekaja sie praw rodzicielskich..w domach dziecka nie tylko sa dzieci ktore maja prawnie rodzicow sa tez i tacy ktorych rodzice calkowicie sie zrzekli/...jak mozna byc tak pozbawionych uczuc??!!oddawac swoje dzieci?! prosze was...inne oddaja bija zabijaja..wlasnie suogatki naleza do tego typu kobiet: ODDAJA SWOJE DZIECI....
anka... 2010-04-11 10:35:05
nie popieram postępowania surogatek, ale jest w tym wszystkim głebszy problem. Większość z nich ma dzieci, myślę żę nie posuwały by się do takich rzeczy gdyby państwo choć trochę chciało pomóc np rodzinom wielodzietnym (patrz socjal w Polsce a np w Norwegii) nie mówiąc już o wysokości zarobków!!!
Kama 2010-04-06 22:29:27
masz racje Alicjo. Jestem w szoku zeby zarabiac na czyms takim.
24 2010-04-04 21:51:52
"24"- to są jakieś dz.iwki i szm.aty,oraz idiotki - te surykatki ( napisałam tak celowo).
Alicja Kaczmarz 2010-04-04 21:27:52
Dziewczyny czy Wy jestescie madre ? Jestem w wielkim szoku czytajac te komentarze.
24 2010-04-04 20:09:50
Wynajmę brzuszek na 9miesiecy ! Pomogę Wam spełnić marzenie!:) kontakt mailowy: kinganikiel@op.pl
BabyLove 2010-04-03 22:38:29
Ten temat budzi skrajne emocje....
Anonim 2010-04-02 17:27:38
Na prośbę wielu Czytelniczek, które piszą do nas w sprawie tego tematu i kłopotu z jego odnalezieniem w naszym serwisie, publikujemy materiał jeszcze raz. Odświeżony. Nie sądziliśmy, że ten temat stanie się najczęściej czytanym artykułem Planety Kobiet. Został wyświetlony ponad 18000 razy.
Redakcja 2010-04-02 08:58:08
własciwie to nie wiem jak odniesc się do tego tematu gdyz sama jestem matką ale inaczej jest zajsc w ciaze z zamiarem wychowywania dziecka zakładania rodziny itp, a inaczej swiadomie zajsc w ciąze aby bezdzietne małzenstwa mogłyby byc tak szczęsliwe jak te które mają własne dzieci.ludzie na swiecie jest tyle przemocy rodzice zabijaja własne dzieci biją je wykorzystuja itp ale mysleliscie czy jest to sprawiedliwe , najczesciej osoby które nie moga miec dzieci to ułozeni odpowiedzialni i swiadomi rodzicielstwa ludzie.kazdy z nas dobrze wie jak trudne sa te procedury adopcyjne i wiele małzenst nie moze skorzystac z tej deski ratunkowej tylko dlatego ze nie mają szczęscia, a ile dzieci jest w domu dziecka a rodzice nie zrzekli sie praw i nikt nie moze dac im szczęscia.skoro istnieja kobiety które decyduja sie na uzyczenie komus własnego brzucha to maja powody , kazdy mówi ze chce uszczesliwis inna pare ale tak naprawde nie oszukujmy sie ze tu chodzi o pieniądze , połowa z tych bezuczuciowych kobiet oddających swoje dzieci dobpiero w trakcie ciazy zaczyna rozumiec swoje błedy i pozniej zaczyna zyc inaczej. uczucia uczuciami ale jak nazwac te matke która wyrzuca swoje dzicko do boliskiego kosza na smieci czy my jako społeczenstwo nie powinnismy zajac sie tego typu problemami.przeciez te surogatki nie robia nikomu zadnej krzywdy , bezdzietna para jest szczesliwa bo ma dziecko, surogatka otrzymuje swoje wynagrodzenie a dziecko ma szczesliwy dom i kochajacych go rodzicow. oczywiste jest to ze surogatka kierują rózne uczucia ale skoro ona swiadomie decyduje sie na taki krok to inaczej podchodzi do tego . ja zaczynam rozumiec jedna i druga strone dlatego popieram to w 100%
Anonim 2010-04-01 18:42:09
witam. zastanawiam sie nad tym zeby to zrobic mam 24lata jestem zdrowa kontakt gg; 2950239
gosia 2010-04-01 16:45:49
Witam.wynajme swój brzuch,czekam na powazne zgloszenia.Jestem zdrowa w ogole nie choruje,nie pale nie pije itp.Moj nr kontaktowy;512 053 220.
magda 2010-04-01 16:24:19
Witam jestem w 8 tygodniu ciąży,ale niestety nie mogę mieć tego dziecka gdyż mam juz 7 letnie i 4 miesięczne pomóżcie co zrobić
Anonim 2010-03-31 13:20:10
wiecie kiedyś myślałam ze Surogatki to coś obrzydliwego że jak można tak oddać dziecko i co to za ludzie któży chca je kupić,ale nie stety ja z M nie możemy mieć dzieci i jeśli miała bym tyle pieniędzy to sama bym sie zgodziła na to. jezeli ktos nie jest w takiej sytuacji jak takie małżeństwa to nie wiedza co to znaczy nie miec móc mieć dziecka. PRZYKRO MI ZE NIE MOŻECIE TEGO ZROZUMIEĆ
BEZPŁODNA 2010-03-26 13:48:22
Ja mam dziecko i za żadne pieniądze bym go nie oddała.Nie wyobrażam sobie jak można być takim zimnym,złym i nieczułym potworem,jak surogatki.To jakieś wariatki !
Mama 2010-03-22 22:37:51
Jestescie bezlitosne dla kobiet ktore nie moga miec dzieci tak jak ja!!!!Wy je macie oddac nie chcecie nie oddawajcie nikt wam nie karze!
Anonim 2010-03-21 22:28:15
Gdzie jakieś poczucie moralności u was ?! Brzuch do wynajęcia ? To się w głowie normalnemu człowiekowi nie mieści !!!
Oburzona ludzką głupotą 2010-03-20 19:51:28
Ja uważam że nic złego w tym nie ma poprostu pomoc rodzina pomaga mnie a ja jej.Młoda lat 22 zdrowa bez nałogów chetnie pomoże zawsze można sie dogadac;-) Śląsk podaje email kati1630@onet.pl
kati 2010-03-19 06:46:36
Jestem w 15 tyg. ciąży,jest to moje 5-te dziecko i jest mi momentami bardzo ciężko,ale za nic na świecie nie oddałabym mojego maleństwa.
Anonim 2010-03-11 12:46:52
to się w głowie nie mieści jak można oddać własne dziecko KATASTROFA...........
Anonim 2010-03-09 19:25:09
mam dziecko i pokochalam je juz od czasu kiedy nosilam je w sobie a jak sie rodzi to jest radoc nie do opisania!jak mozna nie kochac dziecka jak sie urodzi??to jest jakas patologia!a surogatka?glupota!nie wyobrazam sobie oddac swojego dziecka jak mozna robic takie rzeczy??jak sie nie moze miec dzieci to mozna zaadoptowac...myslalam ze jak ma sie swoje to sie zrozumie...ale ty k...dziecko od zaplodnienia to jest dziecko i sie je od razu kocha to jest takie uczucie,..ludzie nei sa na sprzedarz..ani takie malenstwa..one sa takie kochane..jak mozna b yc takim po...
anka... 2010-03-09 18:42:19
Nie widzę w tym niczego nienormalnego. Jest para, która nie może mieć dzieci a bardzo chcą i je na nie stać i ktoś, kto za odpowiednie wynagrodzenie im je urodzi, dla mnie czysty biznes. Tym bardziej, że aby zarobić taka kwotę to musiałabym w obecnej pracy pracować 5 lat. Mój meil brzuszek2@onet.eu.
Sabina M. 2010-02-23 14:39:00
pomogę parze która niemoże miec dzieci jestem zdecydowanej p[omóc takiej parze posiadam własne dzicie mam ich trójke wszystkie zdrowe .Prosze o konkretne propozycje dobrze przemyslane kontakt poczte elektrniczną katarzynakubiczek@onet.eu
kasia29 2010-02-19 22:26:48
Boże,to straszne,co się wyrabia na tym świecie...!
Kobieta 2010-01-15 19:17:55
Wiem,ze moglabym to zrobić ... ma dwoje dzieci i wiem,ze nie kochalam ich od urodzenia! Musialam nauczyć się tej miłości...
K ... 2009-11-30 22:54:47
To się w głowie nie mieści!!Nosić pod sercem 9 miesięcy a potem sprzedac jak rzecz!!Ja własnego pieska bym nie oddała za żadne pieniądze,a już nie mówie o dziecku!!!!!!!!!Kobiety zastanówcie się nad swoim postępowaniem!!Haniebne i nieludzkie!!Co za znieczulica??!!!
magda :(((( 2009-11-30 22:27:11
Ten świat obrócił się do góry nogami,jeżeli kobiety za pieniądze decydują się na coś takiego okrutnego!!!
Anonim 2009-10-22 15:01:02
WITAM WSZTKICH UWAZAM ZE SUROGATKI TO BARDZO ODWAZNE KONIETY NOSIC PRZEZ 9 MIESIECTY A POTEM ODDAC????MAM DWOJE DZIECI I NIE WIEM CZY BYM UMIALA ODDAC DZIECKO?????
Anonim 2009-10-21 03:17:16
Pomogę zdecydowanej parze-małżeństwu które nie może miec dzieci,w spełnieniu swoich marzeń.Jestem zdecydowana i konkretna więc oczekuje na to samo ze strony małżeństwa! Kontakt pocztą elektroniczną; marria33@interia.pl Gr.Krwi A rh bez jakichkolwiek nałogów.Posiadam własne dzieci.
Anonim 2009-10-05 14:54:46
Witam wszystkie surogatki, i pary pragnące mieć dziecko!! Na wstępie pozwolę się przedstawić i jednocześnie powiedzieć kim jestem i z jaką prośbą piszę do Państwa. Mam nadzieję, że z Państwa strony spotkam się ze zrozumieniem i wyrozumiałością i wspólnie będziemy mogli sobie pomoc. Mam na imię Edward Porembny, jestem reżyserem międzynarodowym. Mam na swoim koncie filmy fabularne i dokumentalne które cieszą się dużą sympatią pośród widzów i są doceniane na świecie. Poniżej przesyłam linka z moim dokonaniami żeby mogli się państwo zapoznać z moją pracą 1) http://www.google.pl/search?hl=pl
a 2009-08-03 12:06:10
To nie dla mnie :(
Jowita 2009-07-22 11:16:35


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe