Wtorek, 20 sierpnia 2019r. Bernarda, Sabiny, Samuela
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Post jak wielka uczta...

Wstaję rano. Kuchnia, śniadanie. Zwykle bułka z dżemem od babci, drożdżówka i herbata. Często jedząc pierwszy posiłek uśmiecham się. Nie wiem dlaczego. Chyba lubię jeść. Ale od rana intensywnie myślę, tak jak moja mama, kiedy ma przygotować jedzenie dla kilkunastu osób z okazji uroczystości rodzinnej. Mięso - tylko jakie? Sałatki - czy każdy lubi pomidory? Placki - czy ktoś nie jest uczulony na wiśnie? Ile szklanek przygotować? Czy kurczak się nie pali? Sprzątam po sobie. I siadam...

Nie ma oklasków, ani żadnych wiwatów. Cały czas myślę. Klikam - www. Zaloguj się jako: ptysia. Magiczny prostokąt „NOWY POST” uśmiecha się do mnie. Ja do niego też. Wszystko, co wymyśliłam intensywnie przelewam na biały pulpit. Godziny przygotowań związanych z wymyśleniem kilku zdań dla ludzi, którzy poświęcą chwilę i przeczytają moje słowa, męczenie się z aparatem, który już nie służy jak dawniej i cały czas gubi ostrość, starania, aby blog wyglądał schludnie, bo to moja wizytówka w wirtualnym świecie.

Witam się ze wszystkimi, czasami pytam jak minął dzień. Potem wklejam zdjęcia, dużo zdjęć. Nie jestem prawdziwą szafiarką - nie mam ani dobrego gustu, ani rzeczy, które mogłyby pasować do owego „dobrego”. Ale to, co mam na sobie i to, co sobie kupiłam czasami pokazuję. Nie jestem też prawdziwą testerką - przetestowałam raptem trzy kosmetyki, które zrobiły na mnie wrażenie i ktoś przymilnie mi uświadomił, że nie każda rzecz, którą otrzymałam musi być zrecenzowana pozytywnie tylko dlatego, że jest za darmo. Wiem to. Ale...

Jestem blogerką, od dobrych siedmiu lat, odkąd dostałam komputer i pierwszy modem. Jestem blogerką i jestem z tego dumna. Ludzie mówią, że blogerzy nie mają życia towarzyskiego i uciekają w wirtualny świat. To nieprawda. Mam kochającą rodzinę, zwariowanego chłopaka i świetnych znajomych, którzy poświęcają mi swój wolny czas. Ale nie tylko realni znajomi, w ogóle ludzie, którzy są namacalni poświęcają mi uwagę. Blogerki i blogerzy zaglądają na mojego bloga, komentują go, szukają informacji, próbują się zapoznać. To sprawia, że wierzę, iż mój blog jest potrzebny innym, że moja praca nad wielką ucztą, którą chcę urządzić z każdym nowym postem ma sens!

Blog - kawałek mojej codzienności dostępny dla wszystkich.Patrycja Hoffmann (Czytelniczka)
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Post jak wielka uczta...
Wstaję rano. Kuchnia, śniadanie. Zwykle bułka z dżemem od babci, drożdżówka i herbata. Często jedząc pierwszy posiłek uśmiecham się. Nie wiem dlaczego. Chyba lubię jeść. Ale od rana intensywnie myślę, tak jak moja mama, kiedy ma przygotować jedzenie dla kilkunastu osób z okazji uroczystości rodzinnej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Możesz napisać coś jeszcze? Chętnie przeczytam, bo zaciekawiłaś mnie swoim stylem.
Siostra Samanty. 2011-09-09 22:44:46
Super! Mam tak samo, a bloguję może trochę dłużej od Ciebie bo prawie 9 lat, ale też mam znajomych i niemal non stop jestem poza domem.
Angie (Angie Official Blog) 2011-09-08 20:39:19
Dobry tekst, myślę, że wiele osób chętnie go przeczyta.
Grześ 2011-09-06 19:26:22
Twoje teksty powinny omawiane być na języku polskim.
Paula  2011-09-06 17:47:55
Niezwykłe życie zwykłej blogerki. Nie taki internet straszny jak go malują.. Jak widać życie wirtualne można pogodzić z realnym. Jak się chce to można. Pozdrawiam Ptysię :))
Pan siedzący w 1 ławce po prawej str w sali 46 2011-09-06 17:27:13
Świetny artykuł,bardzo miło się czyta,z uśmiechem na twarzy.Trzymaj tak dalej ..;-))
ewcia1312 2011-09-06 17:22:56
No no jestem pod wrażeniem... Tyle lat w wirtualnym świecie :) Oby tak dalej...
Wojna - Zajączek 2011-09-06 16:44:22
a ja Ci tylko powiem, ,że uwielbiam wszystko czytać co Ty napisałaś :)
SAAAARA 2011-09-06 16:35:33
Bardzo dobry tekst, lekko się czyta. Potrafisz operować słowami i zachęcić do czytania wszystkich. Gratuluję! Pisz więcej!
Samanta R. 2011-09-06 16:22:09
Jesteś świetna - i powiem tylko - szkoda, że nie wszyscy blogerzy piszą tak, jak Ty. Niektórych po prostu nie można czytać, bo nie potrafią ... pisać. A Ty potrafisz, robisz to doskonale. Gratuluję. Czytam z przyjemnością
Maria Ulatowska 2011-09-06 15:51:38


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe