Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj książkę Stworzona by pragnąć ZAKOŃCZONY

Już dziś weekendowy konkurs Planety Kobiet. Tym razem do wygrania książki pt. "Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy". Lysa TerKeurst, autorka bestsellerowych powieści tym razem pomaga zrozumieć kobietom, skąd się bierze ich apetyt i jak go właściwie ukierunkować. Nie jest to typowy poradnik o zdrowym odżywianiu. Nie promuje kolejnej diety - cud ani zestawu ćwiczeń gwarantujących expresowe zrzucenie zbędnych kilogramów. Zamiast tego pomaga zrozumieć, skąd bierze się nasz apetyt i jak z nim walczyć.Aby zdobyć jedną z 3 książek należy wysłać do nas e-maila na adres:

konkurs.planetakobiet@gmail.com z dopiskiem KSIĄŻKA.

Wygrywa co 20 e-mail

Konkurs trwa do 30.05.2014

POWODZENIA!


 
NAGRODY WYLOSOWALI:

Alina Bucyk (Dynów)
Walentyna Piorun (Białystok)
Anna Ryż (Kraków)
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj książkę Stworzona by pragnąć ZAKOŃCZONY
Już dziś weekendowy konkurs Planety Kobiet. Tym razem do wygrania książki pt. "Stworzona by pragnąć. Tęsknoty kobiecej duszy". Lysa TerKeurst, autorka bestsellerowych powieści tym razem pomaga zrozumieć kobietom, skąd się bierze ich apetyt i jak go właściwie ukierunkować.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wysłane, teraz tylko trzymać kciuki :)
Sabina E. 2014-05-24 20:09:42


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe