Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wieczór z filmem rosyjskim. Polecamy!

Kultury i ludzi NIE WOLNO mieszać z polityką ponieważ jest to barbarzyństwo. W teorii wie o tym każdy. W praktyce udowodnimy to po raz kolejny w najbliższy piątek w krakowskim „Kijowie”.
Na początek zapraszamy na prywatny pokaz klasyki rosyjskiego kina „Москва слезам не верит” z napisami, na dużym ekranie oraz wyśmienity poczęstunek przygotowany specjalnie dla Was.

Ogromne podziękowania dla kina „Kijów”, cukierni „Michalscy”,restauracji: „Krakowskie Przedmieście” oraz „Mała Italia”. O fotograficzną relację z wieczoru zadba nasz przyjaciel Grzegorz Finowski.

W celu rezerwacji biletów prosimy przesyłać maile na biuro@efektywnyrosyjski.pl. W odpowiedzi pierwsze 50 osób otrzyma e-bilety do wydruku.

Więcej informacji o tym i kolejnych projektach Dawida Łasuta znajdziecie na: www.facebook.com/EfektywnyRosyjski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Start 19.30.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wieczór z filmem rosyjskim. Polecamy!
Kultury i ludzi NIE WOLNO mieszać z polityką ponieważ jest to barbarzyństwo. W teorii wie o tym każdy. W praktyce udowodnimy to po raz kolejny w najbliższy piątek w krakowskim „Kijowie”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe