Poniedziałek, 22 kwietnia 2019r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kulturalne wydarzenie roku już w czwartek

Dawid Łasut, krakowski społecznik i aktywista, zaprasza na kulturalne wydarzenie roku – „WIECZÓR SŁOWIAŃSKI”, który odbędzie się 18.12 (czwartek) w Hotelu Park Inn Radisson w Krakowie. Wstęp wolny.
- Oderwijmy się choć na chwilę od polityki, zapomnijmy o propagandzie negatywnych emocji i pobądźmy razem. Tak po prostu – tuż przed świętami. Jestem Polakiem, w dużym stopniu solidaryzuję się z Ukrainą i dobrze znam Rosję. Mam bardzo wyważone i zdrowe podejście do wszystkich wschodnich sąsiadów i właśnie dlatego przyszedł mi do głowy pomysł organizacji wieczoru polsko – rosyjsko – ukraińskiego ponad podziałami i stereotypami. Dzięki środkom własnym oraz pomocy sponsorów wstęp na wydarzenie będzie wolny, co daje ogromną satysfakcję. – mówi organizator.

W programie wydarzenia m.in. występ popularnej grupy SAMOKHIN BAND, aktorki Magdaleny Kozińskiej, wystawa ikon krakowskich artystów, krótka relacja z wyprawy Wawrzyńca Kuca „KISS OF ARCTIC” do Workuty, licytacja na rzecz podopiecznych Domu Seniora na Grzegórzkach, finał konkursu plastycznego dla dzieci.

Ponadto gigantyczny tort-niespodzianka ufundowany przez „Cukiernię Michalscy” oraz bogaty stół słowiańskich przysmaków.

Wydarzenie wspierają salony meblowe VINOTTI, Media Billboards, restauracja Krakowskie Przedmieście, przedszkole Chata Skrzata, Mercator Medical, Piwniczanka, B.P. Damar, Golden Speech, Femmalium MED&SPA, TV M, restauracje: Krakowskie Metro oraz Balkan Express Grill.

Patronat medialny - magazyn IMPERIUM KOBIET.

„WIECZÓR SŁOWIAŃSKI” 18.12 (czwartek)
Start: 18:00, Hotel Park Inn Radisson (Monte Cassino 2, Dębniki, Kraków)
WSTĘP: WOLNY (impreza ma charakter otwarty –brak potrzeby rezerwacji miejsc)


Więcej informacji już wkrótce znajdziesz na fanpage organizatora.
www.facebook.com/EfektywnyRosyjski
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kulturalne wydarzenie roku już w czwartek
Dawid Łasut, krakowski społecznik i aktywista, zaprasza na kulturalne wydarzenie roku – „WIECZÓR SŁOWIAŃSKI”, który odbędzie się 18.12 (czwartek) w Hotelu Park Inn Radisson w Krakowie. Wstęp wolny.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

gratuluję pomysłu. Szkoda, że Kraków tak daleko...
edyta 2014-12-12 20:25:31


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe