Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ruszyła odlotowa akcja - audioakcja!

Nie migaj się, nie unikaj, nie odkładaj na później. Nie kontestuj. Tu i teraz potrzebujemy Twojego lajka, udostępnienia, upublicznienia, poinformowania, zainteresowania a nade wszystko Twojej złotówki. Do dzieła! To ważna akcja. I potrzebna. Zostało kilkanaście dni.
Dołącz i TY! Nie może Ciebie zabraknąć na naszym pokładzie, bo niezapomniany LOT czeka.

Ale o co tyle krzyku? I kto wymyślił to całe zamieszanie? Wszystkiemu winna jest Aneta Rydz, z domu Kania - autorka książki „Mamo DZIAŁAJ – 100 dni do zmiany dla każdej mamy”, która rusza z nową energią, bo rozpoczęła operację MamOdLOT. Zaprosiła do swojego projektu cztery odLOTOWE kobiety, nie wszystkie mamy, i spontanicznie stworzył się zespół na odLOcie. Wierzą, że ich pomysły będą miały niezwykłą moc rażenia, dlatego któregoś dnia skrzyknęły się na kawę i postanowiły same dać MAMIE Głos i zrobić ją NA Głos. Chcą udowodnić, że wspólnie działając - można więcej.

Ich celem jest dotarcie do jak największej ilości Mam, dla których pierwszy krok do zmian, do zadziałania jest trudny. Swoją pasją i zaangażowaniem pokazują, że nigdy nie jest za późno na nowy START.

- My już wystartowałyśmy. Jest książka, ale działamy dalej. Zwiększamy zasięg. Wiemy, że chcecie książkę na GŁOS, by słuchać jej podczas biegania, spaceru z dzieckiem, jazdy na rowerze, w drodze do pracy, gotując obiad czy odpoczywając. Jednak żeby nasz sen się ziścił potrzebujemy Waszego wsparcia, bez Was się nie uda. To jak, lecicie z nami? Jeśli tak, to kupcie bilety, zapnijcie pasy i wznieście się na wyższy poziom. Będzie odLOT. Emocje gwarantowane a efekt naszych działań już za dwa miesiące na tegorocznych Targach Książki w Krakowie. Czas zacząć się pakować i przeżyć przygodę. Leć i Ty z naszym odLOTowym zespołem. Będziemy Ci towarzyszyć podczas całego LOTU. - mówi pomysłodawczyni projektu.

Wejdź na PolakPotrafi.pl

Wybierz dla siebie prezent.

Wesprzyj groszem i podaj dalej!

https://polakpotrafi.pl/projekt/audiobook-mamo-dzialaj


KONTAKT:
mamodzialaj@gmail.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ruszyła odlotowa akcja - audioakcja!
Nie migaj się, nie unikaj, nie odkładaj na później. Nie kontestuj. Tu i teraz potrzebujemy Twojego lajka, udostępnienia, upublicznienia, poinformowania, zainteresowania a nade wszystko Twojej złotówki. Do dzieła! To ważna akcja. I potrzebna. Zostało kilkanaście dni.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe