Środa, 23 maja 2018r. Leoncjusza, Michała, Renaty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jubileuszowy pokaz Tomasza Olejniczaka

4 października w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbył się jubileuszowy pokaz Tomasza Olejniczaka z okazji 5-lecia istnienia marki TOMAOTOMO. Zaprezentowana kolekcja #BAROQ&ROLL wyróżnia się bogactwem i błyskiem inspirowanymi motywami z okresu baroku.
Najmodniejsza kobieta według TOMAOTOMO jest widoczna w tłumie, kusi kobiecością i przyciąga uwagę swoimi stylizacjami. Wczorajszy pokaz otworzyła czarna, wieczorowa suknia, co było symbolem solidarności projektanta z uczestniczkami Czarnego Protestu.

Kolekcji TOMAOTOMO #BAROQ&ROLL z pewnością nie można nazwać minimalistyczną. Wręcz przeciwnie, doskonale wpisuje się ona w modny tej zimy nurt maksymalizmu. Tu klasyczne i proste w swojej konstrukcji formy, kontrastują z przepychem tkanin i bogactwem ornamentów. Projektant zainspirowany barokowymi wpływami odważnie wykorzystuje tkaniny zdobione błyszczącymi nićmi, kamieniami Swarovskiego oraz cekinami, udowadniając, że błysk, złoto, czy srebro to już nie tylko domena wyjściowych kreacji, ale także tych na co dzień. Bazowe materiały kolekcji to jedwabie, włoskie gipiury, czy mięsiste tkaniny z syntetycznymi włóknami i rypsowymi nićmi, które tworzą ciekawe, dekoracyjne struktury. Dominujące barwy to gołębi popiel, czerwień, złoto, srebro i wytworna czerń.

W trakcie pokazu projektant zaprezentował zarówno casual'owe, jak i wieczorowe stylizacje. Wszystkie stworzone z myślą o kobiecie, która ceni klasę, najwyższą jakość oraz perfekcyjne wykonanie.

Jedną z najpiękniejszych kreacji pokazu była zniewalająca suknia prezentowana w finale pokazu, inspirowana najnowszą butelką MARTINI.

Idealnym uzupełnieniem stylizacji pokazu były supermodne buty 3i oraz rajstopy i skarpetki marki GATTA. Wyraziste makijaże stworzyły wizażystki INGLOT, a fryzury pokazu marka DAVINES pod okiem mistrza fryzjerskiego Filipa Galasa. O doskonały nastrój gości wydarzenia zadbała marka MARTINI.

Partnerami pokazu byli także PERLAGE i Państwowe Muzeum Etnograficzne. Dla podkreślenia zmysłowości i francuskiego szyku kolekcji pokaz TOMAOTOMO #BAROQ&ROLL odbył się w klimatycznych wnętrzach Państwowego Muzeum Etnograficznego. Pokaz wyreżyserowała Katarzyna Książkiewicz.

Najnowsza kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak dostępna będzie w salonie TOMAOTOMO w centrum Plac Unii City Shopping oraz butiku on-line na www.tomaotomo.com.

Partnerami medialnymi wydarzenia były: Gala, Sukces, jastrząbpost.pl i Lamode.info.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jubileuszowy pokaz Tomasza Olejniczaka
4 października w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbył się jubileuszowy pokaz Tomasza Olejniczaka z okazji 5-lecia istnienia marki TOMAOTOMO. Zaprezentowana kolekcja #BAROQ&ROLL wyróżnia się bogactwem i błyskiem inspirowanymi motywami z okresu baroku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe