Poniedziałek, 21 maja 2018r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gatta w góralskim wydaniu Roberta Kupisza

1 grudnia industrialne wnętrza Soho Factory przy Mińskiej 25 rozbłysnęły, dzięki pokazowi najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. U boku zdolnego projektanta, po raz czwarty, pojawiła się Gatta. Tym razem inspiracją do stworzenia niepowtarzalnej kolekcji były góry, które jak twierdzi sam autor projektów –jednocześnie przerażają i fascynują.
Doskonałym uzupełnieniem projektów Roberta Kupisza były niebanalne podkolanówki marki Gatta, które zostały stworzone specjalnie na tę okazję.

Tłumy gości wśród których znalazły się największe gwiazdy polskiej sceny mody i nie tylko, były zachwycone folkowymi projektami, ale również całą atmosferą towarzyszącą pokazowi.

Pokaz w duchu folkowym był inspirowany nie tylko muzyką góralską, ale także słynnym szczytem w południowo-zachodniej części Tatr Wysokich po stronie słowackiej – KRIVAN.

Awangardowe połączenia oversizowych bluz z delikatnymi materiałami typu halka doskonale korespondowały z tradycyjnym podejściem do kultury folkowej oraz niebanalnymi podkolanówkami, zaprojektowanymi przez projektanta i wykonanymi przez markę Gatta.

To już czwarty sezon udanej współpracy Gatty z Robertem Kupiszem, która po raz kolejny zaowocowała unikalnym pokazem.

Kolekcja okazała się subtelnym połączeniem folkowych inspiracji z lekkością i sportowym zacięciem snowboardzistów. Oryginalne podkolanówki Gatty, które z pieczołowitością przygotował sam Robert Kupisz, swoją kolorystyką i fasonem nawiązywały do zjawiskowych i barwnych góralskich ubrań.

Na wybiegu pojawiły się m.in. podkolanówki, ozdobione logo Kupisz Qπш oraz czerwono-szarymi pasami, które swoim wzorem delikatnie odnosiły się do folkowych motywów.

- To już kolejny pokaz, w którym Gatta wspiera Roberta Kupisza. Jest to dowód na wszechstronny charakter Gatty. Produkty marki nie tylko nienagannie prezentują się na klientkach, ale równie dobrze wyglądają na wybiegu. Podejmując kolejne wyzwania jakimi są odważne projekty, opracowane wspólnie z największymi polskimi projektantami, marka udowadnia, że się rozwija i idzie z duchem nowych trendów, często sama je dyktując – komentuje Małgorzata Barton, Brand Manager marki Gatta.

Gatta od dawna współpracuje i wspiera polskich projektantów. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak m.in.: Bizuu, Gosia Baczyńska, Paprocki&Brzozowski, MMC czy Michał Szulc.

Na pokazie nie zabrakło gwiazd, nową kolekcję projektanta podziwiały m.in. Maffashion, Macademian Girl, Monika Olejnik, Natalia Siwiec, Roma Gąsiorowska, Maja Sablewska.

Nie tylko modele projektanta nawiązywały do niezwykle barwnej i fascynującej historii polskich gór, ale cały pokaz odzwierciedlał Janosikowy charakter. Oprawa muzyczna Wojciecha Killara oraz zwieńczenie w postaci bicia dzwonów i ballady o śmierci Janosika zespołu Trebunie Tutki dopełniła góralski nastrój w pięknych wnętrzach Soho Factory.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gatta w góralskim wydaniu Roberta Kupisza
1 grudnia industrialne wnętrza Soho Factory przy Mińskiej 25 rozbłysnęły, dzięki pokazowi najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. U boku zdolnego projektanta, po raz czwarty, pojawiła się Gatta. Tym razem inspiracją do stworzenia niepowtarzalnej kolekcji były góry, które jak twierdzi sam autor projektów –jednocześnie przerażają i fascynują.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe