Niedziela, 21 kwietnia 2019r. Jarosława, Konrada, Selmy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj produkty Diety Cambridge ZAKOŃCZONY

Znany i cieszący się wielką popularnością program odchudzania Diety Cambridge ogłosił konkurs „Odchudzamy Polskę”, w którym wzięło udział 50 osób. Uczestnicy poddali się miesięcznej kuracji produktami Diety Cambridge, a trójka z nich, która osiągnęła najlepsze wyniki weźmie w nagrodę udział w metamorfozie, która w dniach 19 -21.12.2016 odbędzie się w jednym ze SPA.
Podczas treningów, rozmów i działań wizerunkowych obecna będzie Justyna Tomańska, ambasadorka, która będzie zachęcała uczestników do dalszego stosowania diety i dzieliła się swoimi wrażeniami z już uzyskanych, wspaniałych efektów.

Zanim poznacie efekty metamorfoz, zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać voucher na produkty Diety Cambridge w wysokości 100 zł.

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Ile wody dziennie powinno się wypijać przy stosowaniu diety Cambridge?

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: redakcja@planetakobiet.com.pl z dopiskiem DIETA

Podpowiedzi szukajcie na www. http://www.dieta-cambridge.com/


REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia ogólne:

1.Konkurs jest organizowany pod nazwą “Odchudzamy Polskę ”
2.Organizatorem i fundatorem konkursu jest portal www.planetakobiet.com.pl
3. Partnerem konkursu i fundatorem nagrody jest Dieta Cambridge.
4.Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na portalu www.planetakobiet.com.pl w dniach od 17.12 do 19.12 (do godziny 23:59)

Warunki i zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Uczestnikiem Konkursu (UCZESTNIK) może być każda osoba fizyczna, która a). posiada pełną zdolność do czynności prawnych lub zgodę swojego opiekuna prawnego lub przedstawiciela ustawowego b). nie jest pracownikiem (ani członkiem rodziny pracownika) www.planetakobiet.com.pl ani współpracownikiem Partnera konkursu Diety Cambridge.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest posiadanie statusu UCZESTNIKA
3. Pytanie konkursowe: Ile wody dziennie powinno się wypijać przy stosowaniu diety Cambridge?

Przeniesienie praw autorskich:
1. Autor (Uczestnik Konkursu) zdjęć oraz historii przenosi całość autorskich praw majątkowych bez ograniczeń czasowych na rzecz Organizatora Konkursu oraz jego Partnera z zamiarem ich dalszego wykorzystania do celów marketingowych lub promocji.

Nagroda: Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 100 zł na produkty Diety Cambridge. Zdobywcą nagrody w konkursie jest UCZESTNIK, który udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe: Ile wody dziennie powinno się wypijać przy stosowaniu diety Cambridge?

2.Laureat zostanie wyłoniony wspólnie przez Organizatora i Partnera.
3. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad organizacji Konkursu, interpretacji i postanowień rozstrzyga Organizator.
4. Laureat Konkursu zostanie powiadomiony wygranej przez wiadomość mailową przez organizatora konkursu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.
5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres redakcja@planetakobiet.com.pl w terminie do 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
6. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureata Konkursu na koszt organizatora w ciągu 10 dni roboczych od przesłania danych przez Laureata.
7. Przystąpienie do Konkursu oznacza AKCEPTACJĘ NINIEJSZEGO REGULAMINU.
8. Przystępując do Konkursu Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez organizatora lub/i Partnera.

Postanowienia końcowe

1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. W szczególności dotyczy to zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj produkty Diety Cambridge ZAKOŃCZONY
Znany i cieszący się wielką popularnością program odchudzania Diety Cambridge ogłosił konkurs „Odchudzamy Polskę”, w którym wzięło udział 50 osób. Uczestnicy poddali się miesięcznej kuracji produktami Diety Cambridge, a trójka z nich, która osiągnęła najlepsze wyniki weźmie w nagrodę udział w metamorfozie, która w dniach 19 -21.12.2016 odbędzie się w jednym ze SPA.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe