Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wybierz z nami KSIĄŻKĘ ROKU 2016

Pasjonujące, inspirujące, obszerne i lekkie. Są lekarstwem na smutki, pobudzają wyobraźnię i nie pozwalają się nudzić. Wprowadzają w świat emocji łatwych i trudnych. Zachęcają do zmiany, prowokują. Są z nami w długie zimowe wieczory, na wakacjach i w chwilach, kiedy ich potrzebujemy.
Obcujemy z nimi w samotności i w grupie, po cichu i na głos. Nie pozwalają o sobie zapomnieć. Książki. Jak mawiał Umberto Eco: "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Właśnie dlatego redakcja znanego i cenionego portalu www.planetakobiet.com.pl organizuje wyjątkowy konkurs pod hasłem KSIĄŻKA ROKU 2016 r.

Redakcja zachęca do zgłaszania książek, które zdaniem czytelników zasługują na statuetkę w wybranych kategoriach: Powieść, Kryminał, Bajka dla dzieci, Biografia, Romans, Pamiętnik, Opowiadanie, Rozwój Osobisty, Książka biznesowa oraz Poradnik.

Zgłoszenie powinno zawierać okładkę książki, opis, kategorię zgłoszenia oraz uzasadnienie i datę ukazania się książki. Kto może zgłosić książkę do konkursu KSIĄŻKA ROKU 2016? Sam autor lub czytelnik. Finał akcji odbędzie się podczas wyjątkowego spotkania w warszawskiej restauracji SPIŻARNIA SMAKÓW.

Będzie to inspirujące spotkanie z udziałem pisarzy, czytelników i blogerów książkowych, podczas którego odbędzie się zbiórka książek dla jednej z placówek wychowawczych.

Już 24.12.2016 r. ruszy głosowanie SMS-owe na listę zgłoszonych książek. Zwycięzców redakcja Planety Kobiet ogłosi 05.01.2017 r. przyznając także 3 niezależne statuetki - Nagrody specjane.

W jury zasiadają: Ilona Adamska - wydawca portalu PlanetaKobiet.com.pl, red. naczelna Imperium Kobiet, Paulina Holtz - aktorka, autorka książek, miłośniczka jogi, oraz instruktorka fitness. Kobieta, która z wielką pasją łączy to, co kocha najbardziej: aktorstwo, ruch, sport i zdrowie. Honorata Dyjasek - wydawca serwisu vitwoman.pl oraz pomysłodawczyni i organizatorka Radomskiego Plebiscytu Blogowego- pierwszego w Polsce plebiscytu regionalnego organizowanego dla blogerów, a także Ewa Hartman - coach, trener, doradca z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych i inteligencji międzykulturowej. Kierownik studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

- Wydarzenia wyróżniające najciekawsze książki, każdego roku cieszą się popularnością i zainteresowaniem nie tylko samych czytelników, którzy chętnie angażują się w tego typu akcje, ale także wydawców, dziennikarzy i artystów szukających inspiracji. To wszystko sprawia, że konkurs KSIĄŻKA ROKU 2016 organizowany przez portal Planeta Kobiet to kolejny impuls do czytania, bo jak mawiała Wisława Szymborska: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Finał akcji odbędzie się w przytulnej warszawskiej restauracji Spiżarnia Smaków przy Wspólnej 35. - mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni plebiscytu.

Zgłoszenia należy przysyłać do 22.12.2016 na adres redakcja@planetakobiet.com.pl z dopiskiem KONKURS KSIĄŻKOWY.

Powodzenia!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wybierz z nami KSIĄŻKĘ ROKU 2016
Pasjonujące, inspirujące, obszerne i lekkie. Są lekarstwem na smutki, pobudzają wyobraźnię i nie pozwalają się nudzić. Wprowadzają w świat emocji łatwych i trudnych. Zachęcają do zmiany, prowokują. Są z nami w długie zimowe wieczory, na wakacjach i w chwilach, kiedy ich potrzebujemy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe