Poniedziałek, 21 maja 2018r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Warsztaty z Katarzyną Bujakiewicz

Już 28-ego stycznia portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Gościem specjalnym na warsztatach będzie wspaniała aktorka - Katarzyna Bujakiewicz! Na spokanie zaprasza portal Planeta Kobiet.
W czasie warsztatów „Przygoda z macierzyństwem” będziecie mieli okazję poznać znaną z serialu „Na dobre i na złe” aktorkę Katarzynę Bujakiewicz, która jest aktywną mamą ceniącą zdrowy tryb życia.

Na spotkaniu jak zwykle czeka na Was duża dawka wiedzy. Razem z doulą Justyną Antonik przygotujemy plan porodu. Doula podpowie Wam również jak radzić sobie z bólem porodowym i zaprezentuje skuteczne metody łagodzenia bólu. Doświadczony pediatra przedstawi naturalne sposoby zapobiegania infekcjom oraz łagodzenia objawów przeziębienia w ciąży. Konsultant Polskiego Banku Komórek Macierzystych powie jak świadomie inwestować w przyszłość swojego dziecka.

Przygotowano również wiele konkursów. Do wygrania m. in. kosmetyki Allerco dla mamy i maluszka oraz vouchery o wartości 600 zł. na bankowanie krwi pępowinowej. Na zakończenie warsztatów każdej mamie wręczymy familijną wyprawkę.

Zapraszamy do rejestracji na portalu. Bezpłatną wejściówkę odbierzesz na wciazy.familie.pl/warsztaty

28 stycznia, godz. 11:00
Warszawa – Ochota Pawilon "POD OKIEM"
ul. Grójecka 79


Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-z-Katarzyna-Bujakiewicz,11547,1.html

Do zobaczenia na warsztatach!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Warsztaty z Katarzyną Bujakiewicz
Już 28-ego stycznia portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Gościem specjalnym na warsztatach będzie wspaniała aktorka - Katarzyna Bujakiewicz! Na spokanie zaprasza portal Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe