Wtorek, 22 maja 2018r. Emila, Neleny, Romy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowe doznania muzyczne na Ladies Day

18 marca będzie jednym z najgorętszych dni tego roku – to za sprawą konferencji Ladies Day, która stanowi zupełnie nowy wymiar wydarzeń dla kobiet. Oprócz merytorycznych wykładów oraz inspirujących wystąpień kobiet sukcesu, będzie również muzycznie i tanecznie.
Wiedza, inspiracja, motywacja

Czerwona Szpilka, czyli kobieca organizacja z Wrocławia, szykuje dla kobiet z okazji ich święta motywacyjne wydarzenie, podczas którego uczestniczki wysłuchają inspirujących wykładów z zakresu inteligencji emocjonalnej w biznesie, na temat zdrowia i urody oraz z zakresu psychologii i pracy nad własnymi ograniczeniami. Oprócz tego wystąpią kobiety, które na co dzień prowadzą własne biznesy i w wywiadzie prowadzonym przez dziennikarkę Annę Matusiak – opowiedzą, jak wyglądała ich droga do sukcesu, z jakimi problemami musiały się zmagać oraz w jaki sposób radziły sobie w ciężkich sytuacjach. Będzie merytorycznie, inspirująco i bardzo motywująco.

Muzyczne uniesienia w najlepszym wykonaniu

Ladies Day nie będzie zwyczajną konferencją. O dobry nastrój uczestniczek Czerwona Szpilka zadba już od samego początku. Konferencję w jazzowym stylu otworzy Katarzyna Mirowska, która swoim miękkim głosem przygotuje uczestniczki na dużą dawkę wiedzy i emocji. Wystąpi również zespół Girls on fire – finalistki programu X Factor, które znane są z bardzo żywiołowych występów.

Wisienką na torcie będzie koncert Anny Wyszkoni, która zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty. Wokalistka przyznaje również, że będzie można usłyszeć jej starsze utwory. Szykuje się niezwykle energetyczny dzień, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie: www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowe doznania muzyczne na Ladies Day
18 marca będzie jednym z najgorętszych dni tego roku – to za sprawą konferencji Ladies Day, która stanowi zupełnie nowy wymiar wydarzeń dla kobiet. Oprócz merytorycznych wykładów oraz inspirujących wystąpień kobiet sukcesu, będzie również muzycznie i tanecznie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe