Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowe marki w butiku PO/3 na Poznańskiej 3

PO / 3 to klimatyczny butik założony przez kolektyw zaprzyjaźnionych artystów – projektantów mody, twórców biżuterii oraz akcesoriów. Wyjątkowe miejsce na zakupy i osobiste spotkania z projektantami w centrum Warszawy, chętnie odwiedzane również przez stylistów magazynów mody oraz znanych programów telewizyjnych.
Od lutego br. do butiku dołączyły trzy nowe marki odzieżowe: poszukująca złotego środka między pięknem a komfortem angaretchka, znana z ręcznie dzierganych ubrań i dodatków Fifio oraz zakochana w oversize Lauke.

Skomplikowana tylko na początku nazwa angaretchka [angareCZka] pochodzi od nazwy syberyjskiej rzeki Angara. Właśnie tam urodziły się trzy siostry tworzące markę, która kładzie nacisk na funkcjonalność w modzie, choć eksperymentować lubi bardzo. Proste kroje, jakościowe tkaniny, staranne wykonanie oraz wyłącznie krótkie serie to główne założenia marki.

Fifio łączy w sobie pasję, wzornictwo, rękodzieło oraz upodobanie do najwyższej jakości. Tworzy niepowtarzalne ubrania oraz akcesoria wykonane ręcznie z najwyższej jakości przędzy.

Wrocławska marka Lauke to ponadczasowe ubrania o prostych oversizowych krojach. Kolekcja dostępna w butiku bazuje na miękkich, przyjemnych dla ciała bluzach i swetrach.

W butiku są także dostępne ubrania marki BELLE, łączącej elegancję i dziewczęcość z luzem i swobodą oraz nietuzinkowe body, bluzy, sukienki marki Love In A Mist, która kieruje swoją propozycję do kobiet świadomych swojej atrakcyjności oraz potrzeb. Marka, jak podkreśla jej główna projektantka, nie zamyka kobiecości w formach, wskazuje jej nowe możliwości.

Z kolei obecne w butiku minimalistyczne klasyki z najwyższej jakości wełen i kaszmirów od Joanny Jachowicz zachwycą niejedną miłośniczkę wygody w modzie.

Ponadto PO/3 to bardzo mocna reprezentacja projektantów biżuterii autorskiej: tradycyjnej wykonywanej ręcznie ze szlachetnych materiałów od Edyty Byrskiej czy minimalistycznej z najwyższej jakości kruszców i kamieni szlachetnych od BIZOE, a także biżuterii „fashion” od nawiązującej do modernistycznych form Poli Zag ciągle poszukującej zastosowań nowych materiałów czy …. bardzo pomysłowej od KOPI.

W najnowszej wiosennej kolekcji tej ostatniej królują wiszące kolczyki, spektakularne broszki oraz pierścionki. Dla fanów romantycznych wieczorów dostępne są zmysłowe świece do masażu i pielęgnacji skóry marki 2 senses by Marta Rynkiewicz.

Butik PO/3 Ul. Poznańska 3, Warszawa
pn-pt 12-19, sb 12-16
facebook.com/poznanskatrzy
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowe marki w butiku PO/3 na Poznańskiej 3
PO / 3 to klimatyczny butik założony przez kolektyw zaprzyjaźnionych artystów – projektantów mody, twórców biżuterii oraz akcesoriów. Wyjątkowe miejsce na zakupy i osobiste spotkania z projektantami w centrum Warszawy, chętnie odwiedzane również przez stylistów magazynów mody oraz znanych programów telewizyjnych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe