Środa, 23 maja 2018r. Leoncjusza, Michała, Renaty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Szkoła rodzenia w zdrowej pigułce

„Przygoda z macierzyństwem” to bezpłatne warsztaty dla rodziców spodziewających się dziecka. Zapraszamy przyszłych rodziców na spotkanie 18-go marca w Warszawie. Zapisy na portalu trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń! Patronat medialny nad warsztatami objął portal Planeta Kobiet.
Na najbliższych warszawskich warsztatach 18-go marca przetestujemy na własnej skórze TENS. Na specjalnym stoisku będziecie mogli sprawdzić jak działa ta metoda uśmierzania bólu porodowego. Będziemy także wiązać chusty i przyglądać się akcesoriom dla maluszka i rodziców. Medbest oraz Kangurkowo.pl zapowiedziało wyprzedaż potrzebnych dla rodziców rzeczy po specjalnie obniżonych cenach.

Razem z konsultanktą Polskiego Banku Komórek Macierzystych zastanowimy się czy i komu jest potrzebne bankowanie z krwi pępowinowej. Z kolei wspólnie z Panią doktor pomyślimy o naturalnych metodach leczenia w ciąży. Nie zabraknie również konkursów z praktycznymi nagrodami, a na zakończenie każda mama otrzyma wyprawkę ciążową.

Nie ma chyba rodzica, który nie odczuwałby lekkiego strachu przed pojawieniem się potomka. Przyjdź na warsztaty, a rozwiejemy Twoje wątpliwości i wzmocnimy Twoją rodzicielską intuicję. W naszych warsztatach wzięło udział już tysiące rodziców, a ich komentarze i podziękowania są dla nas największym motorem do organizacji kolejnych warsztatów.

Dołącz do grona naszych zadowolonych uczestników i wspaniałych rodziców! Zapisy na portalu trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wejdź na: www.familie.pl -> zakładka „Warsztaty dla kobiet w ciąży” i ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na Waszą wygodę i gwarantowane wyprawki dla mam lista gości jest ograniczona.


Do zobaczenia na warsztatach!
www.familie.pl

Strona wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/1291983917546643/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Szkoła rodzenia w zdrowej pigułce
„Przygoda z macierzyństwem” to bezpłatne warsztaty dla rodziców spodziewających się dziecka. Zapraszamy przyszłych rodziców na spotkanie 18-go marca w Warszawie. Zapisy na portalu trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń! Patronat medialny nad warsztatami objął portal Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe