Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ladies Day – twój prezent na Dzień Kobiet!

500 niezwykłych uczestniczek, 3 duże bloki tematyczne, wiele motywujących spotkań – tak w skrócie można opisać konferencję, która odbędzie się 18 marca we Wrocławiu. Event poleca Planeta Kobiet.com.pl. Wśród gości wydarzenia - wydawca naszego serwisu - Ilona Adamska.
Zdolne, ambitne, wciąż poszerzające swoje horyzonty – takie właśnie są współczesne Polki! Statystyki nie kłamią: to kobiety są bardziej zaradne, przedsiębiorcze, lepiej wykształcone. To my, dziewczyny, chętniej niż mężczyźni otwieramy małe i całkiem spore firmy. To my, dzięki inteligencji emocjonalnej, w którą wyposażyła nas natura, trafniej znajdujemy niszę na rynku i osiągamy lepsze wyniki w sprzedaży.

Ponieważ współczesne kobiety chcą się rozwijać, być niezależne i kreować dla siebie lepszą przyszłość, od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się spotkania motywacyjne i kongresy stworzone z myślą o paniach. Kobiety, mimo tkwiącego w nich potencjału, potrzebują bowiem wzmocnienia poczucia własnej wartości, świadomości, że reprezentują cechy, które mogą okazać się kluczowe w branży. Panie muszą zrozumieć swoje potrzeby i możliwości – po prostu zacząć żyć pełnią życia.

Podczas takich sesji, które odbywają się w przyjaznej atmosferze, uczestniczki dowiadują się, jakie są dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla osób, które marzą o własnym biznesie czy możliwości realizacji swoich marzeń na innych polach. Dlatego wrocławska organizacja Czerwona Szpilka 18 marca w hotelu Terminal postanowiła zorganizować Ladies Day – konferencję o wyjątkowej formule i mocnym przesłaniu. Cel akcji to promowanie aktywnych, przedsiębiorczych kobiet i wzmocnienie ich pozycji w biznesie:

- Czerwona Szpilka jest projektem tworzonym przez kobiety i dla kobiet. Pragniemy inspirować kobiety, aby realizowały siebie i odkrywały swój potencjał. W tym celu organizujemy spotkania, warsztaty i konferencje dla kobiet, podczas których łączymy wiedzę z rozrywką oraz dajemy przestrzeń do wymiany kontaktów. Poprzez naszą działalność wspieramy również przedsiębiorców. – mówi Magdalena Szewczuk, założycielka projektu Czerwona szpilka.  

Tematy prelekcji Ladies Day krążyć będą wokół kobiecej inteligencji emocjonalnej, którą kobiety mogą przenieść na płaszczyznę sprzedaży, wzmacniając tym samym swoją pozycję biznesową. Zostanie poruszona kwestia kobiecej niezależności w oparciu o finanse. Pomówimy również o pewności siebie i odblokowywaniu potencjału, który czasem kobiety głęboko skrywają.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prelegenci konferencji Ladies Day to doświadczeni eksperci w takich dziedzinach jak: HR, coaching, medioznawstwo, PR, finanse, dietetyka, psychologia, sprzedaż. Zaproszeni goście to m.in.: Renata Frączkiewicz-Krzal (trener NLP, trener biznesu), dr n. med. Danuta Myłek (specjalista alergolog i dermatolog), Aleksander Sienkiewicz (trener Nowej Psychologii Sprzedaży), Izabela Jagosz (specjalistka ds. finansów, dziennikarka, pisarka), Marta Kaim (certyfikowany coach), Ilona Adamska (wydawca branżowych portali i magazynów).

Lista prelegentów jest długa, najważniejsze jednak, że profesjonaliści zrzeszeni przez Czerwoną Szpilkę, potrafią zgromadzoną wiedzę przekazać w sposób atrakcyjny i ciekawy!

Podczas Ladies Day nie zabraknie również miejsca na rozrywkę na najwyższym poziomie – organizatorki spotkania zaprosiły bowiem na konferencję uzdolnione artystyki, pośród których niekwestionowaną gwiazdą numer jeden jest Anna Wyszkoni, która zagra koncert dla wszystkich uczestniczek na zakończenie tego energetycznego dnia.

Czerwona Szpilka zaprasza na to motywacyjne wydarzenie wszystkie panie, które chcą się wspierać, motywować, inspirować! Bądź z nami podczas Ladies Day – 18 marca, hotel Terminal, Wrocław.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 1,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ladies Day – twój prezent na Dzień Kobiet!
500 niezwykłych uczestniczek, 3 duże bloki tematyczne, wiele motywujących spotkań – tak w skrócie można opisać konferencję, która odbędzie się 18 marca we Wrocławiu. Event poleca Planeta Kobiet.com.pl. Wśród gości wydarzenia - wydawca naszego serwisu - Ilona Adamska.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe