Poniedziałek, 21 maja 2018r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pora na damski weekend w Factory Ursus

Przed nami Dzień Kobiet. Oficjalnie obchodzimy go 8 marca, ale czemu by nie rozpocząć świętowania wcześniej? Kobiecość warto celebrować codziennie, sprawiając sobie mniejsze lub większe przyjemności. Udane zakupy, olśniewający makijaż, nowy kolor paznokci – ucieszy każdą kobietę.
W tym roku właśnie takie niespodzianki z okazji święta kobiet można sobie sprawić podczas wizyty w Factory Annopol lub Factory Ursus. Swoje święto rozpocznij już teraz i z nastawieniem – to ja będę świętować swoją kobiecość!

Codziennie kobiety na całym świecie zadają sobie te same pytania: co na siebie włożyć czy jak modnie wyglądać. Nachodząca wiosna jest idealną okazją, by sprawić sobie nowy płaszcz lub stylowe szpilki. W Factory Ursus i Annopol dla miłośniczek mody w najbliższy weekend przygotowano promocję -40% na drugą rzecz w Brand Collecion.

Wymiana garderoby zimowej na wiosenną będzie przyjemną powinnością w tym roku, ponieważ wiele innych marek przygotowało takie same lub podobne promocje. Na pewno zadowolone będą wielbicielki obuwia i stylowych dodatków, ponieważ w sklepach Kulig i Filippo ceny spadną dodatkowo o -50% za drugą parę butów lub torebkę. Wyjątkowe rabaty czekają również przy zakupach bielizny – -20% na bieliznę nocną w Triumph (Factory Annopol) oraz -10% w Change Lingerie (Factory Ursus). Po udanych zakupach So!Coffee zaprasza na dużą kawę w okazyjnej, niższej cenie.

Niewątpliwie, sposobem na świętowanie Dnia Kobiet jest shopping. Kobiety kochają zakupy i nowe zdobycze w swojej szafie. By zakupy okazały się sukcesem, najlepiej kierować się zasadami smart shoppingu, czyli kupowania wysokiej jakości, markowej odzieży w wyjątkowo niskich cenach.

Możliwość takich zakupów zapewnia właśnie oferta centrów outletowych. Warto skorzystać z promocji, które przygotowało Factory Ursus i Annopol z okazji święta kobiet.

W najbliższy weekend centra przygotowały również wyjątkową niespodziankę. W tych dniach w Factory Ursus (4 marca) i Annopol (4 – 5 marca) pojawi się Strefa Beauty, gdzie swoje stoiska zorganizują m.in. Neo Nails (oba centra), Lola Points (Factory Ursus), Inglot (Factory Annopol) czy Change Lingeria (Factory Ursus).

Po zakupach w Factory, panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad makijażystek i manicurzystek. W Factory Ursus będzie można także zaczerpnąć konsultacji ze stylistką, brafitterką oraz dietetykiem.

Dzień Kobiet to idealna okazja, by zrobić sobie wolne od codziennych obowiązków i sprawić sobie prezent. W Factory Ursus i Annopol czekają liczne promocje oraz zespół specjalistów, który sprawi, że kobiety poczują się wyjątkowo już przed ich wielkim świętem.

Partnerzy medialni w Factory Ursus:

• Radio Kolor 103 FM
• Avanti
• Imperium Kobiet
• Planeta Kobiet
• Law Business Quality
• Zmiany w Życiu
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pora na damski weekend w Factory Ursus
Przed nami Dzień Kobiet. Oficjalnie obchodzimy go 8 marca, ale czemu by nie rozpocząć świętowania wcześniej? Kobiecość warto celebrować codziennie, sprawiając sobie mniejsze lub większe przyjemności. Udane zakupy, olśniewający makijaż, nowy kolor paznokci – ucieszy każdą kobietę.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe