Poniedziałek, 21 maja 2018r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Buduj z głową swój wizerunek!

Już 25 marca w warszawskim MONTA BISTRO & BAR przy ul. Zaruskiego 12 odbędzie się wyjątkowa konferencja pod hasłem „Świadome budowanie marki. Skuteczne narzędzia kreowania wizerunku firmy” organizowana przez Agencję PR I.D.MEDIA i Ilonę Adamską, wydawcę portalu Planetakobiet.com.pl.
Wydarzenie kierowane jest do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osób budujących własną markę, projektantów mody stawiających pierwsze kroki w biznesie, osób pragnących zgłębić tajniki budowania relacji z klientami, osób zainteresowanych współpracą z gwiazdami jako ambasadorami ich marki, firm zajmujących się organizacją eventów oraz blogerów.

Wśród prelegentów i panelistów najlepsi specjaliści w branży, praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Podpowiedzą uczestnikom, jak skutecznie budować wizerunek, dlaczego warto współpracować z blogosferą. Wyjaśnią czym jest PR, event marketing i dlaczego w biznesie warto być asertywnym. Zdradzą jak nawiązać kontakty z mediami i opiniotwórczymi dziennikarzami.

– W dzisiejszym biznesie najważniejsze są wpływy. Kto je posiada? Ten, kto ma po swojej stronie media. Najważniejszą umiejętnością współczesnego człowieka biznesu jest wykorzystywanie mediów do budowania swojej marki, a co za tym idzie – skuteczniejszej sprzedaży. Budowanie swojego wizerunku to proces, który nigdy nie powinien się zakończyć. Budowanie profilu publicznego to wieloletnia praca nad sobą. Tworząc swoją markę i rozwijając swoją firmę, należy zadbać o dobre spozycjonowanie siebie w mediach – szczególnie biznesowych. I właśnie o tym będziemy mówić podczas naszej konferencji – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

TEMATYKA WYKŁADÓW:

Czym jest PR i dlaczego warto inwestować we współpracę z agencjami Public Relations? – Ilona Adamska
Asertywność i wysoka samoocena podstawą dobrego startu w biznesie – Monika Zamachowska
Zaufanie decydującym elementem sukcesu w budowaniu marki – dr Ewa Hartman
Bądź ekspertem w swojej dziedzinie. Współpraca z mediami – Piotr Cieszewski
Buduj wyjątkowe relacje z klientami – Alex Barszczewski

PANELE DYSKUSYJNE:

Blogosfera i jej ogromny potencjał PR-owy. Dlaczego warto współpracować z blogerami?
Event marketing jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych.
Współpraca z gwiazdami jako skuteczne narzędzie budowania marki.

Wśród panelistów m.in. Dorota Goldpoint, Joanna Kruczek, Viola Śpiechowicz, Katarzyna Markiewicz, Honorata Dyjasek, Fatima Zblewska, Magdalena Antosiewicz.

Konferencja potrwa od godz. 10.00 do godz. 16.00.

Przewidziana liczba uczestników – 40.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1244433555632291/

Bilety do nabycia na: https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/swiadome-budowanie-marki–1485851156/191736-bilety
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Buduj z głową swój wizerunek!
Już 25 marca w warszawskim MONTA BISTRO & BAR przy ul. Zaruskiego 12 odbędzie się wyjątkowa konferencja pod hasłem „Świadome budowanie marki. Skuteczne narzędzia kreowania wizerunku firmy” organizowana przez Agencję PR I.D.MEDIA i Ilonę Adamską, wydawcę portalu Planetakobiet.com.pl.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe