Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

OnkoRejs 2017 do Karlskrony

Jesteśmy tacy jak Ty! Starsi, młodsi. Mieszkamy w wielkich miastach i małych miejscowościach, mamy żony, dziewczyny, chłopków, mężów, dzieci. Lubimy podróże i spokojne dni w domu. Jesteśmy blondynami/ mamy ciemne włosy. Mamy piegi, niebieskie, zielone, brązowe oczy.
Jesteśmy blondynami/ mamy ciemne włosy. Mamy piegi, niebieskie, zielone, brązowe oczy. Jesteśmy normalni. Zwyczajnie nadzwyczajni.

Też myśleliśmy, że rak nas nie dotyczy. A jednak - życie jest pełne niespodzianek. Dalej zastanawiasz się czy się zbadać? Warto! Uwierz nam!

Znasz kogoś kto zmagał się z rakiem? Wiesz jak ciężka jest to choroba i jak trudno z niej się podnieść a jak łatwo na nią zachorować? Pomóż nam zorganizować dla osób onkologicznych pełnomorski rejs na Zawiszy Czarnym oraz marsz dookoła Polski. Zróbmy to dla wszystkich, którzy nie zdążyli, którzy opłakują bliskich, boją się i walczą z chorobą.

Ten rejs/ marsz to symbol. Chcemy dać siłę do walki. Chcemy dać nadzieję. OnkoRejs powstał po to, aby pokazać, że rak to nie wyrok i każdy z nas powinien marzyć i spełniać te marzenia. Nie ważne jak wyglądasz, gdzie mieszkasz, co robisz, choroba może dopaść również Ciebie.

Dlatego prosimy… Badaj się!

Rak w większości przypadków jest wyleczalny! Ciesz się każdą minutą swojego życia i nie marnuj cennego czasu na negatywne myśli. Kochaj Życie i uśmiechaj się do ludzi!

A może chcesz do nas dołączyć i iść z nami w OnkoRejsie Granicami Polski?

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/667062360112212/

Informacja nt. OnkoRejsu 2017 do Karlskrony https://www.facebook.com/OnkoRejs/photos/a.711246495641257.1073741830.709177262514847/1015597695206134/?type=3&theater

Pomóż nam zrealizować marzenia osób chorych na raka. Wpłacając choć złotówkę sprawiasz, że osoby, których ciężko dotknął los będą mogły uwierzyć, że życie jest także dla nich!

Dane do przelewu darowizny:

Fundacja Onkorejs - Wybieram Życie
Nr Konta: 27 1750 0012 0000 0000 3227 5494 Grupa, którą założyły i prowadzą Załogantki, by uzbierać na rejs https://www.facebook.com/groups/onkorejs2017licytacje/

#onkorejs #onkorejsgranicamipolski

Prosimy o udostępnienie.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
OnkoRejs 2017 do Karlskrony
Jesteśmy tacy jak Ty! Starsi, młodsi. Mieszkamy w wielkich miastach i małych miejscowościach, mamy żony, dziewczyny, chłopków, mężów, dzieci. Lubimy podróże i spokojne dni w domu. Jesteśmy blondynami/ mamy ciemne włosy. Mamy piegi, niebieskie, zielone, brązowe oczy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe