Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ładowanie baterii i skuteczna ochrona

Nieważne, czy znajdziesz się w ciemnym parku, czy pustym garażu, słabo oświetlone miejsca mogą sprawić, że poczujesz się niepewnie. Z zupełnie nowym Safety Power Bank 2600 mAh od VARTA nie tylko naładujesz smartfona czy odtwarzacz MP3 gdziekolwiek i kiedykolwiek.
Będziesz mieć także zapewnioną ochronę przed napastnikami dzięki wbudowanemu alarmowi.

Kompaktowy i poręczny Safety Power Bank od VARTA jest pierwszym power bankiem na świecie z funkcją bezpieczeństwa osobistego. 2600 mAh energii zapewnia wystarczający zapas mocy do pełnego naładowania pustej baterii smartfona*.

Dzięki długości 11 cm i mniej niż 4 cm szerokości, mieści się w prawie każdej torebce, kopertówce czy kieszeni. Poręczny Power Bank może być także wygodnie noszony wokół nadgarstka dzięki dołączonej smyczy, co oznacza, że jest gotowy do użycia w każdym momencie.

Ale to nie wszystko. Wbudowany alarm antynapadowy jest dodatkowo wspierany przez światło stroboskopowe (dioda LED na spodzie urządzenia), obydwa mogą zostać aktywowane poprzez pociągnięcie za uchwyt. Przejmujący i bardzo głośny dźwięk o głośności 100 dB ma za zadanie służyć jako pasywna obrona – odstrasza napastników i zwraca uwagę przechodniów, by udzielili pomocy atakowanej osobie w razie ryzykownej lub niebezpiecznej sytuacji.

Aby zapewnić niezawodną ochronę, Power Bank zawsze rezerwuje 20% swojej pojemności na uruchomienie alarmu. Kiedy poziom naładowania spada do 20% pojemności, użytkownik jest o tym informowany przez diodę LED, która świeci się na czerwono. Od tego momentu Power Bank nie będzie mógł ładować żadnych urządzeń mobilnych, chociaż wciąż będzie posiadał zapas bezpieczeństwa energii, by móc uruchomić alarm.

Wygląd tego lekkiego banku energii, ważącego 97 g, jest dodatkową zaletą. Wykorzystująca klasyczne, wyrafinowane kolory czerni i złota ładowarka posiada odporną na zadrapania powierzchnię – dla znakomitego designu, rozrywki i bezpieczeństwa podczas przebywania poza domem. *W oparciu o iPhone 5C; rezultaty mogą się różnić w zależności od urządzenia.

Cena sugerowana: 99 zł

Więcej informacji można znaleźć na www.varta-consumer.pl lub na oficjalnym profilu VARTA na Facebooku.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ładowanie baterii i skuteczna ochrona
Nieważne, czy znajdziesz się w ciemnym parku, czy pustym garażu, słabo oświetlone miejsca mogą sprawić, że poczujesz się niepewnie. Z zupełnie nowym Safety Power Bank 2600 mAh od VARTA nie tylko naładujesz smartfona czy odtwarzacz MP3 gdziekolwiek i kiedykolwiek.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe