Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jacques Lemans: Czas jest również kwestią stylu

Jacques Lemans to producent zegarków z siedzibą w Austrii. Miliony użytkowników w ponad 120 krajach na całym świecie kochają i śledzą zapamiętale poczynania firmy Jacques Lemans. Sukces marki to wysoka jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Zegarki Jacques Lemansto niezawodny czasomierz, w którym drzemie innowacyjna technika i stylowa elegancja.
To rodzinna firma i niezależna marka zegarkowa o światowym rozmachu.

Od pierwszego pomysłu do skrupulatnych szkiców, od końcowego projektu po produkcję, marketing i sprzedaż - Jacques Lemans pracuje tylko we własnym zespole , co jest ważną częścią historii i sukcesu marki. Marka należy do grona światowych i wiodących producentów zegarków. Jest również właścicielem stylowych salonów mono-brandowych pod szyldem Jacques Lemans ulokowanych w Austrii.

Główne kolekcje marki to między innymi:

• Classic

• Sport

• La Passion

• Automatic

• High Tech Ceramic

• Retro Classic

Kolekcja klasyczna to niekończąca się elegancja, interpretowana w subtelny sposób. Wspaniały design, wyrafinowane detale i wysokiej jakości materiały. Modele są po prostu niezwykłe w ich eleganckim wyglądzie.

Kolekcja sportowa Jacques Lemans wyznacza nowe wzorce wprojektowaniu i technologii. Wytrzymałe materiały oraz doskonała produkcja gwarantuje funkcjonalność nawet w ekstremalnych warunkach.

Glamour, Glitter, Passion - to kolekcja La Passion. Modele są inspirowane subtelnym romansem, chłodną elegancją i wielkim hollywoodzkim “glamour”.

Modele Jacques Lemans Automatic Collection wykonane są z ekskluzywnych materiałów półki Premium z mechanizmem automatycznym.

Jacques Lemans Retro - kolekcja Klasyczna to modele łączące design i technologię w klasycznym stylu. Elementy są zawsze interpretowane w nowy sposób i pokazują idealną symbiozę "przeszłości" i "teraźniejszości". Jacques Lemans wykorzystuje również najwyższej jakości kryształy Swarovskiego…

Charakterystyka jakości zegarków

Kwarcowe lub mechaniczne części wysokiej jakości produkowane są w Szwajcarii. Automatyczny chronograf, samodzielne i manualne nakręcanie, obudowa tarczy zrobiona z solidnej stali nierdzewnej, najnowsza technologia tłoczenia i frezowania - dzięki tej technologii można osiągnąć ekskluzywny, idealny kształt i nietuzinkowy design.

Tarcze wysokiej jakości zrobione z komponentów posiadających 5 warstw z podświetlanymi wskazówkami. Oznaczenia godzin cienko wyryte technologią CNC z podświetlanymi elementami. Otoczka tarczy obracana w przeciwnym kierunku niż wskazówki zegara, wykonana ze stali nierdzewnej, polerowana lub platerowana technologią IPG/IPB.

Bransoletki wykonane z solidnej stali nierdzewnej, polerowane, szczotkowane lub platerowane technologią IPG/IPB. Klamry ze stali nierdzewnej z logo Jacques Lemansi zazwyczaj z regulacją. Paski z wykończeniem z bardzo dobrej jakości skóry włoskiej, we wzory skóry aligatora, zszywane, z podszewką przyjazną dla skóry, zawierającą logo Jacques Lemans. Paski silikonowe wykonane z przyjaznego dla skóry silikonu. Idealne do noszenia podczas uprawiania sportów wodnych, odporne na zniszczenia a także łatwe do czyszczenia.

Wszystkie zegarki są wodoodporne, szkiełka do zegarków specjalnie utwardzane kryształową, sztafirowaną lub szafirowo-szklaną powłoką. To pokrycie zapewnia zabezpieczenie przed przedostaniem się wody oraz odbijaniu się światła. Koronka zawiera logo 3D Jacques Lemans.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jacques Lemans: Czas jest również kwestią stylu
Jacques Lemans to producent zegarków z siedzibą w Austrii. Miliony użytkowników w ponad 120 krajach na całym świecie kochają i śledzą zapamiętale poczynania firmy Jacques Lemans. Sukces marki to wysoka jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Zegarki Jacques Lemansto niezawodny czasomierz, w którym drzemie innowacyjna technika i stylowa elegancja.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe