Niedziela, 21 lipca 2019r. Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ósma edycja konkursu Bitwa na pędzle

Konkurs ,,Bitwa na Pędzle’’ to pierwsza tego typu inicjatywa realizowana we Wrocławiu, skierowana do wizażystów z całej Polski. Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu. Konkurs rekomenduje PlanetaKobiet.com.pl.
Jest to projekt skierowany do każdego, kto dąży do swojego rozwoju, nie bojąc się nowych wyzwań, kto lubi dobrą zabawę. Wizażyści, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty o nowe doświadczenia, chcą inwestować w siebie i osiągnąć zamierzony cel znajdą tutaj swoje miiejsce. 

W tym roku organizatorzy przeniosą Was w świat złudzeń optycznych ponieważ tematem konkursowym jest Optical Illusion. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt makijażu do 11 czerwca na adres marketing@mdalecka.pl 

Z pośród nadesłanych prac jury wyłoni 10 finalistów, którzy 23 czerwca o godzinie 18.00 w samym sercu Wrocławia w klubie TA.TU będą zmagać się o tytuł najbardziej kreatywnego wizażysty konkursu, pokazując swoje umiejętności na żywo przed publicznością jaki i jury. 

- Nasz konkurs skupia artystyczny świat nie tylko związany z makijażem ale również z muzyką. W tegorocznej edycji będziemy mieli zaszczyt gościć wrocławski duet Aga Kacała & Mateusz Szulik. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników makijażu, aby osobiście mógli ocenić zmagania wizażystów, poznać ten wspaniały świat. Muzyka na żywo w połączeniu ze zmaganiami finalistów gwarantuje niezapomniany wieczór. - mówią organizatorzy. 

Konkurs poleca Planeta Kobiet. 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ósma edycja konkursu Bitwa na pędzle
Konkurs ,,Bitwa na Pędzle’’ to pierwsza tego typu inicjatywa realizowana we Wrocławiu, skierowana do wizażystów z całej Polski. Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu. Konkurs rekomenduje PlanetaKobiet.com.pl.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe