Poniedziałek, 22 lipca 2019r. Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Miejski szyk na muzycznym festiwalu

Tego lata na scenach w największych metropoliach rozbrzmiewać będzie muzyka. Imprezy, eventy i koncerty przyciągną tłumy ludzi spragnionych rozrywki i dobrej zabawy. Pośród nich nie może zabraknąć miejskich elegantek, które charakteryzuje wyjątkowe wyczucie mody oraz minimalistyczny makijaż podkreślający atuty urody.
Jak zatem prezentuje się miejski look? Jest lekki – podkreśla atuty naszej urody, ale jednocześnie intryguje charakterystycznymi elementami. Wraz z ekspertkami Golden Rose przyglądamy się trendom i pokazujemy, jak odtworzyć miejski look, by stać się prawdziwą Urban Beauty!

Spod wachlarza długich rzęs
W modnym, miejskim looku dominującym elementem jest charakteryzacja oka. Delikatne smokey eye w kolorach szarości, czasem z domieszką kolorów to główny, wyróżniający się makijażowy trend. Widać, że mieszkanki wielkich miast znają tajniki makijażu: ich idealnie rozblendowane chmurki kolorów, przenikają się podkreślając załamanie powieki. Można zauważyć również miękką kreskę wyrysowaną ciemnym cieniem - ten zabieg optycznie zagęszcza linie rzęs i nadaje oku lekko kociego kształtu. Taki efekt uzyskamy paletką napigmentowanych cieni Professional Palette Eyeshadow, której kolory są skomponowane w taki sposób, że bez problemu odtworzymy nimi miejski look.

Brwi – oprawa oczu
W makijażu Urban Beauty nie możemy pominąć brwi. Miejskie piękności zwracają szczególną uwagę na ich stylizacje. Kształt łuków brwiowych powinien być możliwie zbliżony do naszych naturalnych predyspozycji. Wówczas nie pozostaje nic innego jak uzupełnić ewentualne ubytki we włoskach, co łatwo zrobimy za pomocą długotrwałej konturówki do brwi z serii Longstay. Spiralka dołączona do produktu pozwoli nam na wyczesanie nadmiaru kosmetyku. Całość wystarczy tylko utrwalić żelem do brwi Longstay Brow Styling Gel i gotowe.

Ombre nieustannie na czasie

W miejskim makijażu nie możemy pominąć ust, które powinny idealnie korespondować z modnymi stylizacjami. Wiele fanek makijażu decyduje się na przenikające się odcienie, które tworzą ombre. Matowe pomadki, wbrew prognozom, że zostaną wyparte przez te połyskliwe, dalej goszczą na ustach dziewczyn, dla których miejski szyk nie ma tajemnic. Efekt subtelnego ombre uzyskamy za pomocą kremowych pomadek w kredce z serii Matte Crayon Lipstick. Pomadki o przyjemnej, aksamitnej fakturze łączą się ze sobą dając piękne przejście kolorów. Bogata gama kolorów sprawi, że na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Pamiętajcie Urban Beauty lśni i to za sprawą swojej urody podkreślonej rozświetlaczem w kremie. Highlighter Stick od Golden Rose to połysk zamknięty w sztyfcie, dzięki temu łatwo i precyzyjnie zaaplikujecie odrobine blasku na skronie, łuk kupidyna czy obojczyki.

Bądźcie glam, bądźcie Urban Beauty – to nie jest wcale takie trudne!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Miejski szyk na muzycznym festiwalu
Tego lata na scenach w największych metropoliach rozbrzmiewać będzie muzyka. Imprezy, eventy i koncerty przyciągną tłumy ludzi spragnionych rozrywki i dobrej zabawy. Pośród nich nie może zabraknąć miejskich elegantek, które charakteryzuje wyjątkowe wyczucie mody oraz minimalistyczny makijaż podkreślający atuty urody.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe