Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Najważniejsza jest swoboda! Od Endo

Nieskrępowane ruchy, pełna swoboda oraz miękki, przyjemny w dotyku materiał – to żelazny zestaw cech, który powinien charakteryzować wszystkie ubranka dla najmłodszych. Nasi mali wojownicy, wszędobylscy odkrywcy oraz wyjątkowo giętcy gimnastycy potrzebują odzieży, która nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu najróżniejszych aktywności.
Ich ubrania muszą sprostać najbardziej skomplikowanym, wymyślnym lub po prostu dziwacznym zadaniom, o których często nawet nie śniło się ich rodzicom. Przedstawiamy ubranka do zadań specjalnych!

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma
Strażak, piłkarz, mistrz tańca lub fan sportów ekstremalnych – wychowujemy w swoich domach małych entuzjastów najróżniejszych dziedzin. Pozwalając naszym pociechom realizować ich pasje, niejednokrotnie godzimy się na stertę ubłoconych, przemokniętych lub rozerwanych ubrań. Rodzicielstwo wymaga poświęceń. I na nic zdać się może seria zakazów i próby chronienia przed otarciami czy zabrudzeniami.
W końcu brudne dzieci to szczęśliwe dzieci. Pozwólmy im robić to, co do nich należy i co sprawia im największą radość. Skomponowanie garderoby nadal w dużym stopniu zależy od nas. Postawmy na dobre jakościowo ubrania, które sprostają dziecięcej wyobraźni.

 


W czasie deszczu dzieci się nudzą

Czasem słońce, czasem deszcz – żadna pogoda nie jest straszna małym odkrywcom. Niezależnie od warunków, jako rodzice, musimy być przygotowani na wszelkie okoliczności przyrody. Idealna kurtka na kapryśną pogodę? Po pierwsze praktyczny materiał i obszerny kaptur, które uchronią nasze dziecko przez całkowitym przemoczeniem. Po drugie sprawny, łatwy w obsłudze suwak i osłonka na brodę, która dodatkowo chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami. Po trzecie odblaskowe naszywki zapewniające widoczność dziecka w każdych warunkach. Każda forma dodatkowej ochrony na drodze jest przecież dla rodzica bezcenna. Po czwarte funkcjonalność. Świetnie, gdy kurtka jest poręczna i z łatwością można schować ją do woreczka. Dzięki temu, w razie poprawy pogody, dziecko samo, w szybki i łatwy sposób o siebie zadba i nie będzie musiało przerywać zabawy. Idealny zestaw na niepogodę powinny uzupełnić wygodne kalosze, które pozwolą poskromić niejedną kałużę. W końcu nie ma złej pogody do zabawy na dworze. Jest tylko niedopasowane ubranie!

Idziemy na jagody
Wypuszczając dzieci na plac zabaw w jasnych ubrankach musimy być przygotowani na… plamy! Najgorzej wybawia się je z rzeczy białych. Nasze pociechy lubią dostarczać nam dodatkowych wrażeń w postaci kleksów z błota, trawy, lodów, czekolady… lub tajemniczej mieszanki owocowej. Strofowanie ich po powrocie za pobrudzone ubranie nie ma sensu. Ubierzmy maluchy tak, aby mogły działać swobodnie, bo to jest w tym wieku najważniejsze. Niech skupią się na dobrej zabawie, a nie nieskazitelnej garderobie. Jeśli nie mamy żyłki hazardzisty, postawmy na sprawdzony patent. Minimalną, aczkolwiek zawsze jakąś szansę, dają nam ubranka w żywych barwach. Na nich mniej widać plamy.

 


Więcej niż ubrania

Endo w swojej ofercie posiada przede wszystkim ubranka z niebanalnymi i motywującymi hasłami. Napisy: „mistrz jest jeden”, „król strzelców” czy „zwycięzca” dodatkowo podkręcą ducha walki, którego absolutnie nie brakuje dzieciakom. Takie hasła świetnie sprawdzą się również jako motywacja. Oprócz tego rodzice mają możliwość wyboru ubranek z przeróżnymi grafikami sportowymi. Znając pasje naszych dzieci, można idealnie dobrać ubranka do ich zainteresowań. Piłki, instrumenty muzyczne, samochody i inne aplikacje na dziecięcych ubrankach ucieszą oko i podkreślą hobby dziecka.

Wygodne dresy, bluzy, bezrękawniki, czapki z daszkiem, sprawdzone zestawy na niepogodę i mnóstwo innych ubranek, idealnych na każdy rodzaj aktywności, znajdziecie na www.endo.pl. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, tworzone z pasją i miłością z myślą o najmłodszych!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Najważniejsza jest swoboda! Od Endo
Nieskrępowane ruchy, pełna swoboda oraz miękki, przyjemny w dotyku materiał – to żelazny zestaw cech, który powinien charakteryzować wszystkie ubranka dla najmłodszych. Nasi mali wojownicy, wszędobylscy odkrywcy oraz wyjątkowo giętcy gimnastycy potrzebują odzieży, która nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu najróżniejszych aktywności.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe