Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Sportowe emocje we Wrocławiu!

Planeta Kobiet przybliża najważniejsze sportowe wydarzenie jesieni 2017 roku. Sympatycy sportu spotkają się we Wrocławiu już 14 października na „Bitwie o Wrocław”. Na sportowe relacje w Planecie Kobiet zapraszają: Nestia Odszkodowania i dystrybutor napojów pełnych zdrowia IXSO BIO - firma NOMAK.
10 powodów, dla których warto obejrzeć walkę Biszczak VS Wierzbicki 2!

Znaleźliśmy 10 powodów, dla których warto ten pojedynek obejrzeć z perspektywy trybun wrocławskiej Hali Orbita. Oto one: Biszczak to nowy mistrz, który po raz pierwszy we Wrocławiu będzie bronił tytułu. To dla niego spore wyzwanie, bo wielu sportowców jest zdania, że trudniej jest tytułu bronić, niż go zdobyć. Czy Biszczak da radę? Przekonamy się 14 października.

Wierzbicki czuje się pokrzywdzony decyzją sędziów. „Mistrza trzeba zbić, a ja mam wrażenie, że ten pojedynek wygrałem” – grzmiał tuż po pojedynku. I faktycznie – walka była bardzo wyrównana, a decyzja sędziów niejednogłośna. Pojedynek rewanżowy ma rozwiać wątpliwości, którzy z zawodników prezentuje wyższy poziom sportowy.

Biszczak przegrał w K-1 tylko trzy pojedynki, ale ostatnim razem z maty schodził pokonany ponad dwa lata temu. Jest zatem łakomym kąskiem nie tylko dla Wierzbickiego, ale i dla całej reszty zawodników w naszym kraju, którzy chcą „popsuć” mu bardzo korzystny rekord (24-3).

 


Obaj zawodnicy są przekonani o swojej wyższości. Zarówno Biszczak jak i Wierzbicki czują, że są lepsi od swojego rywala. Kogo zgubi pewność siebie? Kto zapłaci za nią we Wrocławiu?

Biszczak i Wierzbicki czekają na ten pojedynek, bo od FEN 14 (styczeń 2017) nie stoczyli ani jednej walki. Pełna uwaga będzie poświęcona właśnie na starcie we Wrocławiu. Starcie Biszczaka z Wierzbickim będzie walką wieczoru podczas gali, która już dziś zapowiada się znakomicie. Mimo że na te moment znane są tylko dwa zestawienia na FEN 19, to włodarze federacji zapewniają, że wrocławska gala będzie najlepszą w czteroletniej historii istnienia.

Łukasz „Juras” Jurkowski rekomenduje tę walkę, gdyż komentował pierwsze starcie obu panów i był zachwycony emocjami, które kibice zgromadzeni w hali w Lubinie mieli przyjemność podziwiać. Czy tak będzie też i tym razem? Więcej niż pewne, że tak właśnie się stanie .

Wrocław lubi wielkie gale, a gospodarzem Fight Exclusive Night będzie już po raz siódmy. Za każdym razem w stolicy Dolnego Śląska oglądaliśmy wielkie emocje, a kibice byli zachwyceni. Scenariusz na FEN 19 jest identyczny.

Prezes Jóźwiak zapewnia, że czeka nas niesamowite widowisko. To on zaprosił Wojciecha Wierzbickiego na podest podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Koszalinie przed FEN 18 i to on zadał byłemu mistrzowi pytanie, czy chce stoczyć pojedynek rewanżowy.

Wierzbicki przegrywając drugi pojedynek z rzędu oddali się od pasa mistrzowskiego federacji FEN, mimo że jeszcze niedawno ten był w jego posiadaniu. Porażka skomplikuje mu karierę, która zaczęła się bardzo dobrze układać. Czy to dla niego być albo nie być?


Współpraca / materiał prasowy: FightExclusiveNight i Paweł Jóźwiak

Opracował: ONE MEDIA GROPU dla Planeta Kobiet

 Planeta Kobiet poleca:

Nestia Odszkodowania: https://www.facebook.com/nestiaodszkodowania/?ref=br_rs

Fight Exclusive Night: https://www.facebook.com/fightexclusivenight/

NOMAK: https://www.facebook.com/nomakpl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Sportowe emocje we Wrocławiu!
Planeta Kobiet przybliża najważniejsze sportowe wydarzenie jesieni 2017 roku. Sympatycy sportu spotkają się we Wrocławiu już 14 października na „Bitwie o Wrocław”. Na sportowe relacje w Planecie Kobiet zapraszają: Nestia Odszkodowania i dystrybutor napojów pełnych zdrowia IXSO BIO - firma NOMAK.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Do Zobaczenia we Wrocławiu
Karol z Szklarskiej  2017-08-29 07:14:39
Bedziecie mieć wejściówki ?
Antek z Szklarskiej Poręby  2017-08-28 22:21:22
Czy Grzebyk też zawalczy ? Andrzej numer 1:)
Tomek 2017-08-28 22:00:28


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe