Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak radzić sobie ze stresem?

Za nami 18 spotkanie z cyklu Kobieta w biznesie w Krakowie. 
Ponad 110 przedsiębiorczych Polek zwiększyło swą wiedzę na temat tego jak radzić sobie ze stresem. Spotkanie rozpoczęło się wykładem Anety Wątor, podczas którego przedstawiła historię powstania ogólnopolskiego projektu Kobieta w biznesie, oraz historię Programu Rozwoju Liderek.
Następnie nadszedł czas na networking. Każda z uczestniczek przedstawiała się, promowała i poszerzała rozpoznawalność swojego biznesu. Podczas przerwy kobiety kontynuowały networking i poszerzanie swoich kontaktów oraz grono potencjalnych klientek.

Temat radzenia sobie ze stresem rozwinęła Agnieszka Szymańska, gość specjalny, prowadząca własną działalność trenerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie. Swoją wiedzą przelała na uczestniczki spotkania, które wraz z nią skutecznie i sukcesywnie praktykowały odpowiednie ćwiczenia mające na celu zredukować stres i zwiększyć swoją efektywność w biznesie.

Spotkanie Kobieta w Biznesie zakończyło się losowaniem nagród. Jedną z głównych był zegarek marki Jowissa o wartości 1000 zł. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom oraz zapraszamy na kolejne wydarzenie w Krakowie, które odbędzie się już 26 października. Będzie to świętowanie drugich urodzin spotkań Kobieta w Biznesie, a temat przewodni to „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach”.

Jeżeli interesuje Cię personal branding i chciałabyś dowiedzieć się, jak efektywnie zbudować swoją markę osobistą, aby jak najlepiej rozwinąć swój biznes, zarezerwuj swoje miejsce na spotkaniu już dziś. Kobieta w Biznesie to jedyne wydarzenie w Polsce, tylko dla kobiet, na którym otrzymasz szansę nawiązania korzystnych relacji biznesowych i promocji swojego biznesu.

 


Na spotkaniu poznasz nowych ludzi i zyskasz partnerów do współpracy. Zbudujesz rozpoznawalność swojego biznesu, co w konsekwencji przełoży się na jego rozwój. Otrzymasz od nas wiedzę i motywację do działania. Wspólnie z Tobą rozwiążemy problemy, z którymi się zmagasz. Ponadto spędzisz miło czas w gronie ambitnych i przedsiębiorczych kobiet.

Do tej pory, dzięki spotkaniom Kobieta w Biznesie, swoje przedsięwzięcia rozwinęło ponad 2500 kobiet z całej Polski.

Spotkania Kobieta w biznesie organizujemy w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i Gdyni. Na stronie www.kobietawbiznesie.pl w zakładce wydarzenie sprawdzisz, kiedy organizujemy spotkanie najbliżej Ciebie i zarezerwujesz swoje miejsce.

Zapraszamy
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak radzić sobie ze stresem?
Za nami 18 spotkanie z cyklu Kobieta w biznesie w Krakowie. 
Ponad 110 przedsiębiorczych Polek zwiększyło swą wiedzę na temat tego jak radzić sobie ze stresem. Spotkanie rozpoczęło się wykładem Anety Wątor, podczas którego przedstawiła historię powstania ogólnopolskiego projektu Kobieta w biznesie, oraz historię Programu Rozwoju Liderek.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe