Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Skarby damskiej torebki! Propozycje Fabiola

Torebka kobiety jest niemal przysłowiowym już miejscem, w którym możemy spodziewać się … niespodziewanego. Jak twierdzą mężczyźni – jest w niej bałagan. My twierdzimy, że jest w niej wszystko czego potrzebuje kobieta! Zawartość kobiecej torby to zagadka, czasem nawet dla właścicielek. Panie potrafią nosić w nich naprawdę wiele rzeczy.
Co współczesna kobieta ma w swojej torebce? Wyniki badań mówią, że w swojej torebce kobieta zawsze nosi portfel (93,8 proc.), klucze (88,2 proc.), chusteczki higieniczne (87,7 proc.) oraz coś do pisania (86,3 proc.). Ponad połowa Polek zawsze ma grzebień lub szczotkę do włosów i perfumy. Niemal połowa kobiet nosi ze sobą notes i krem do rąk, a ponad 40 proc. ma kosmetyczkę oraz kalendarz. Co trzecia kobieta w torebce nosi płyn lub chusteczki do rąk oraz wodę.

- Obecnie torebka damska nie jest już dodatkiem, pełni rolę tak samo ważną jak inne części garderoby: kartka, płaszcz czy kostium, jeśli nawet nie ważniejszą. Kreatorzy prześcigają się w materiałach, projektach czy deseniach. Bo dzisiaj torebka nie może być nudna, musi być wyrazista – i nie chodzi tylko o wielkość – chociaż ta osiąga obecnie rozmiar XXL, ważny jest szczegół – rzucający się w oczy kolor, faktura materiału, z którego jest wykonana. Fasony i rodzaje torebek zmieniają się tak często jak moda, raz na topie są małe, na długim pasku, innym razem z krótkimi rączkami, skórzane, zamszowe, lakierowane. Te eleganckie, klasyczne ze skóry najlepszej jakości nigdy się nie starzeją. Warto trzymać w szafie kilka egzemplarzy z minionych sezonów, bo z czasem moda powraca i okazuje się, że nie ma nic bardziej oryginalnego niż wieczorowa kreacja z torebką w stylu retro. Porządna torebka sprzed lat ma często niepowtarzalny styl i własną duszę- pisze Agnieszka Olszewska-Czuma w artykule Torebka, dzieło sztuki czy praktyczny dodatek.

 


Torebka to nieodłączny atrybut każdej kobiety. Ze zwykłego dodatku awansowała do rangi fenomenu i obiektu pożądania. Sportowa albo klasyczna, mała czy duża, ekologiczna, a może skórkowa? Nie ważne, jaka jest. Ważne, co ma w środku! A każda damska torebka skrywa prawdziwe skarby.

Idealna torebka to prawdziwy skarb w damskiej garderobie. Mieści ona wszystko to, czego potrzebujemy w trakcie dnia oraz stanowi uzupełniający dodatek do naszej stylizacji. Torebki Fabiola to idealny dodatek do każdej stylizacji i idealna torebka, w której zmieścisz wszystko!

Inspiracji szukajcie na www.torebki-fabiola.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Skarby damskiej torebki! Propozycje Fabiola
Torebka kobiety jest niemal przysłowiowym już miejscem, w którym możemy spodziewać się … niespodziewanego. Jak twierdzą mężczyźni – jest w niej bałagan. My twierdzimy, że jest w niej wszystko czego potrzebuje kobieta! Zawartość kobiecej torby to zagadka, czasem nawet dla właścicielek. Panie potrafią nosić w nich naprawdę wiele rzeczy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe