Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kapitalna dieta – kapitalny efekt!

Zapomnij o "dietach – cud", efekcie jo-jo i wyciskaniu siódmych potów na siłowni. Dzięki Kapitalnej diecie, rekomendowanej przez gwiazdy szybko i skutecznie wypracujesz zgrabną sylwetkę!
Każdy, kto próbował zgubić zbędne kilogramy doskonale wie, jak trudna i pełna wyrzeczeń jest ta walka. Niektóre osoby, by schudnąć próbują zachwalanych w reklamach tabletek czy herbatek, które w praktyce okazują się nieskuteczne. Bywa i tak, że mimo intensywnych treningów i rygorystycznego przestrzegania diety, długo nie dostrzegamy jakichkolwiek efektów, szybko się zniechęcamy i pozwalamy, by dopadł nas efekt jo-jo.

Jak nie dopuścić do popełnienia tych błędów, a tym samym szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych kilogramów? Kluczem do sukcesu jest nie tyle modna, co odpowiednio dobrana do naszych indywidualnych potrzeb dieta, która dostarczy nam wszelkich niezbędnych składników odżywczych i sprawi, że nasz organizm szybko zacznie spalać tłuszcz.

Wszystkie te zadanie spełnia Kapitalna dieta pudełkowa: - W procesie odchudzania czasem kierujemy się modą na jakąś dietę, zapominając, że odchudzanie będzie skuteczne tylko wtedy, jeżeli dopasujemy menu do potrzeb naszego organizmu. Wychodząc z tego założenia nie skupialiśmy się tylko na dobrym wyliczeniu kalorii, ale także na idealnym zbilansowaniu wartości odżywczych, które mają podstawowy wpływ na osiągnięcie zamierzonego celu Dlatego przy układaniu Kapitalnej diety pracuje trener personalny. Wierzymy, że to nie tylko dieta – to także styl życia, dzięki któremu możemy czuć się fit! – podkreśla Daniel Wrocławek, pomysłodawca diety.

 


By osiągnąć sukces, sama dieta może nie wystarczyć, w procesie odchudzania ważna jest również aktywność fizyczna oraz wsparcie i zrozumienie otoczenia, które pomoże dotrzeć do celu nawet, gdy dopadnie nas kryzys. Dlatego Daniel Wrocławek organizuje również profesjonalne obozy kondycyjne, które w kompleksowy sposób pomogą przygotować organizm do diety. Organizowane raz na kwartał spotkania sprawią, że odchudzanie będzie nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne!

Warto podkreślić, że wszystkie posiłki przygotowuje warszawska restauracja o 15-letniej tradycji, Karpielówka – to najlepsza gwarancja, że zawiezione do waszego domu czy biura potrawy są nie tylko smaczne, zdrowe, ale też pyszne! Nic dziwnego, że firmie zaufały gwiazdy – z Tomkiem Lubertem i Ewą Lubert, znaną z nienagannej sylwetki, na czele!

Nie trać czasu na "diety-cud", reklamowane tabletki czy ostre treningi. Wypróbuj Kapitalnej diety – idealnie dopasowanej do twoich potrzeb!

O kapitalnej diecie: www.kapitalnadieta.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kapitalna dieta – kapitalny efekt!
Zapomnij o "dietach – cud", efekcie jo-jo i wyciskaniu siódmych potów na siłowni. Dzięki Kapitalnej diecie, rekomendowanej przez gwiazdy szybko i skutecznie wypracujesz zgrabną sylwetkę!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe