Środa, 21 sierpnia 2019r. Franciszka, Kazimiery, Ruty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Mobilny Butik? To mi pasuje!

Ważne spotkanie biznesowe, rozmowa kwalifikacyjna, uroczysta kolacja u teściów, randka z wyjątkowym facetem. Życie obfituje w sytuacje, w których chcemy wyglądać modnie i stylowo. W obliczu zmieniających się trendów ta sztuka udaje się tylko nielicznym, osobom, które mają nie tylko wyczucie stylu, ale też czas, by odwiedzać butiki czy sklepy znanych marek.
Niestety, większość z nas, zapracowanych kobiet, w natłoku codziennych obowiązków nie może pozwolić sobie na beztroskie buszowanie po sklepowych półkach. Efekt jest taki, że gdy już „wyruszymy na łowy” np. do galerii handlowej, dokonujemy nieprzemyślanych zakupów, zaopatrując się w rzeczy, które do nas nie pasują, albo są trudne do zestawienia z innymi ubraniami z naszej szafy. Co wtedy? Możemy tuż przed ważnym wydarzeniem wertować nerwowo magazyny dla kobiet, pożyczyć sukienkę od koleżanki, możemy wreszcie zamówić ciuchy przez Internet, a potem nerwowo oczekiwać na kuriera i złościć się, się gdy okaże się, że wymarzona bluzka nie prezentuje się na nas tak zjawiskowo, jak na modelce ze zdjęcia….

Możemy jednak zapomnieć o tych kłopotliwych rozwiązaniach i zaprosić do swego domu Mobilny Butik! Jak twierdzi Izabella Markiewicz, pomysłodawczyni projektu, to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety:

-Mobilny Butik to firma dla tych, którzy wiecznie pędzą do przodu, zapominając o tym, by zatrzymać się na chwilę. Tymczasem takie osoby mogą przecież uciec w świat, jakże przyziemny, ale zarazem dający odprężenie i ogromną satysfakcję – świat dający możliwość stworzenia swojego wizerunku, który stanowi odzwierciedlenie naszej osobowości i duszy.
– mówi Izabella Markiewicz, właścicielka firmy Mobilny Butik i Butik Caffe.

Idea przyświecająca przedsięwzięciu jest prosta: każda kobieta, która chciałaby skorzystać z profesjonalnej porady w zakresie stylu może zamówić ją prosto do swego domu, bez konieczności tracenia czasu i pieniędzy na nużące poszukiwania właściwej kreacji w zatłoczonych galeriach handlowych.

Stylistka z Mobilnego Butiku sama przywiezie ze sobą zestaw ubrań dopasowany do potrzeb czy rozmiaru swojej klientki oraz pomoże dobrać ubrania, które już mamy w swojej szafie do różnych okazji. Może przy tym wyjść na jaw, że aby wyglądać modnie i z klasą, wcale nie musimy polować na nowe kolekcje, a jedynie zaopatrzyć się w kilka wyrazistych dodatków! Mobilny Butik to nie tylko porady dotyczące dobrania stroju – działając kompleksowo, projekt Izabeli Markiewicz pomoże nam wyróżnić się z tłumu jednakowo ubranych ludzi – klasą, stylem, fantazją:

– Uwielbiam otwierać ludzi na ich samych. Każda dobra i zdrowa transformacja pomaga w odnalezieniu siebie i buduje naszą siłę. Często nie mamy pojęcia jak w tej kwestii ważny jest nasz wizerunek, a ja jestem po to aby to uzmysłowić i pozwolić się tym cieszyć.
– zapewnia Izabella Markiewicz.

Zapomnij o tym, że kiedykolwiek zaliczyłaś „modową wpadkę” i zaproś w swoje progi Mobilny Butik. Moda jest przecież po to, by się nią bawić!

Więcej na https://www.facebook.com/Mobilny-Butik-640693785972524/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Mobilny Butik? To mi pasuje!
Ważne spotkanie biznesowe, rozmowa kwalifikacyjna, uroczysta kolacja u teściów, randka z wyjątkowym facetem. Życie obfituje w sytuacje, w których chcemy wyglądać modnie i stylowo. W obliczu zmieniających się trendów ta sztuka udaje się tylko nielicznym, osobom, które mają nie tylko wyczucie stylu, ale też czas, by odwiedzać butiki czy sklepy znanych marek.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe