Niedziela, 17 lutego 2019r. Donata, Gizeli, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Święta z Dziewczyną w trampkach? Idealne!

Szukasz prezentu dla bliskiej twemu sercu kobiety, lub... dla siebie samej? Już nie musisz! Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w ekskluzywnych świątecznych pakietach, jakie przygotowała dla ciebie zaprzyjaźniona z naszą redakcją Małgorzata Kapuściak - autorka wyjątkowej "Dziewczyny w trampkach"!
Czy można wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez prezentów? Oczywiście, że nie! Problem jednak polega na tym, że w dzisiejszym, ogarniętym konsumpcjonizmem świecie, trudno znaleźć jedyny w swym rodzaju, niepowtarzalny podarunek, który jednocześnie perfekcyjnie trafi w gust obdarowanej przez nas osoby. Co prawda wiele firm próbuje nas przekonać o tym, że ma w swej ofercie spersonalizowane upominki, jednak gdy ulegamy ich czarowi często okazuje się, że koleżanka z pracy czy siostra ma identyczną bransoletkę, jak nasza, reklamowana, jako "jedyna w swoim rodzaju"! Jak wybrnąć z tej sytuacji? Można postawić na prezenty "hand made", własnoręcznie wykonane drobiazgi dają bowiem stuprocentową gwarancję oryginalności.

Co jednak możemy zrobić, jeśli nie jesteśmy specjalnie utalentowane, lub po prostu nie mamy czasu? W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po rzecz, która naprawdę jest wyjątkowa, elitarna oraz stanowi prawdziwe źródło inspiracji. Wszystkie te warunki spełnia "Dziewczyna w trampkach" - książka, która jest powieścią o wciągającej fabule, przewodnikiem po duszy, pamiętnikiem i szkoleniem motywacyjnym w jednej postaci:

- Dziewczyna w trampkach” nie bez powodu została okrzyknięta książką inną niż wszystkie. Historia głównej bohaterki jest inspiracją dla każdego, kto boi się zawalczyć o własne szczęście, a tym samym wyjść ze strefy komfortu. Refleksje zawarte w tych 40 rozdziałach nakłaniają czytelnika do przemyśleń nad własną drogą, jaką podąża. "Dziewczyna w trampkach" przede wszystkim uzmysławia młodym ludziom system wartości, który tak często jest zapominany w gonitwie codzienności, oraz powraca do fundamentów, jakim jest rodzina. Z kolei dojrzałym czytelnikom pozwala lepiej zrozumieć własnych bliskich i umożliwia powrócić do wspomnień. To oryginalna powieść o rozwoju osobistym młodego człowieka, który mając ambicje, chce być w życiu szczęśliwym, spełnionym i kochanym. Mam nadzieję, że każdy kto weźmie do ręki „Dziewczynę w trampkach” i przeczyta ją, uwierzy, że jest takim prawdziwym motylem, którego stać na rozwinięcie skrzydeł! - mówi Małgorzata Kapuściak, Autorka.

"Dziewczyny w trampkach" nie znajdziesz na liście bestsellerów w znanych księgarniach - i dobrze, dzięki temu masz pewność, że stawiając na tę nowość wydawniczą, udało ci się znaleźć książkę, której bliska ci osoba nie ma jeszcze na półce. Ponadto lektura już po kilku pierwszych stron książki, wciągnie obdarowaną dziewczynę (lub ciebie samą!) bez reszty!

 


Ale to nie koniec - mając na uwadze wyjątkowy, świąteczny czas, autorka powieści, Małgorzata Kapuściak, przygotowała 3 specjalne, świąteczne pakiety, które sprawią, że "Dziewczyna w trampkach" będzie naprawdę oryginalnym prezentem. Przykład? Książkę, wraz z ekologiczną, płócienną torbą i praktyczną smyczą oraz zakładką z limitowanej kolekcji można nabyć już za 50 zł! Dodajmy jeszcze, że każdy zakup zostanie zapakowany - wystarczy włożyć upominek pod choinkę! "Na deser" należy jeszcze zdradzić, że świąteczne pakiety "Dziewczyny w trampkach" będą premiowane specjalnymi gratisami, wśród których warto wymienić słodki upominek - piernik w kształcie motyla, własnoręcznie przygotowany przez Małgorzatę Kapuściak.

Oszczędź sobie czasu, nerwów i pieniędzy, zamiast tego spraw, by tegoroczne święta zainspirowały ciebie i twoich bliskich do zmian. Dzięki "Dziewczynie w trampkach" to łatwiejsze, niż myślisz!

POCZUJ ŚWIĄTECZNY KLIMAT Z DZIEWCZYNĄ W TRAMPKACH:

http://kazdy-jest-motylem.dziewczynawtrampkach.pl/oferta-swiateczna/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Święta z Dziewczyną w trampkach? Idealne!
Szukasz prezentu dla bliskiej twemu sercu kobiety, lub... dla siebie samej? Już nie musisz! Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w ekskluzywnych świątecznych pakietach, jakie przygotowała dla ciebie zaprzyjaźniona z naszą redakcją Małgorzata Kapuściak - autorka wyjątkowej "Dziewczyny w trampkach"!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe