Piątek, 18 stycznia 2019r. Małgorzaty, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!

Każda z nas - kobiet, które dzielą Swój czas pomiędzy pracę, a dom, potrafi wskazać w Swoim najbliższym otoczeniu osobę, która budzi naszą zazdrość. Udany związek, grzeczne dzieci, ugruntowana pozycja zawodowa, czy wybitne zdolności - jest wiele powodów, przez które skrycie nie darzymy sympatią takich osób.
Mimochodem, porównujemy ich życie z naszym, zestawiamy ich dokonania z naszymi i niepostrzeżenie Same wpędzamy się w pułapkę złych emocji, które zamiast napędzając nas do działania, hamują możliwość rozwoju. A przecież historie innych ludzi, którzy osiągnęli sukces mogą inspirować, a nie wzbudzać zazdrość, o czym przekonuje Kinga Bogdańska, przyjaciółka w zmianie, autorka wielu kursów rozwojowych, Akademii Mistrzyni Swojego Życia oraz książki "Mistrzyni Swojego Życia Żonglująca Matka".

- Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się skrycie myśleć, że jakimś cudem, mimo wszystkich Twoich talentów i zdolności, to do innych ludzi „uśmiechnął się los”, „że widocznie jest Ci pisane mieć ciągle pod górkę”… Czas przestać bujać w obłokach i spojrzeć prawdzie w oczy. Choćbyś miała największy talent na świecie, jest on nic niewart, jeśli nie wykonasz pracy koniecznej, aby go wykorzystać. Tajemnica dochodzenia do prawdziwego szczęścia nie leży w poszukiwaniu go w źródłach zewnętrznych. Nie wymaga czekania na inne osoby. Jest tylko jedno miejsce, gdzie możesz znaleźć drogę do szczęścia, którego poszukujesz – wewnątrz Samej Siebie. Musisz zebrać Swoje dary, talenty i wszystkie inne cechy, które czynią Cię wyjątkową, a następnie stworzyć strategię i plan działania, aby wprowadzić to wszystko w życie. - mówi Kinga Bogdańska.

Niejedna zabiegana współczesna kobieta w tym miejscu zada Sobie pytanie: "Pięknie brzmi, ale jak tego dokonać? Jak zatrzymać się w pogoni, która trwa każdego dnia?" Według autorskiej metody Kingi Bogdańskiej, kluczowe jest uświadomienie Sobie, że warto przede wszystkim skupić się na procesie, a nie tylko na efekcie zmiany. To umiejętność, do której trudno się zastosować bez odpowiedniego przygotowania, na szczęście o wiele łatwiej przebyć tę drogę mając przy swym boku "Siedem Krasnoludków", czyli autorską metodę Kingi Bogdańskiej. To nie bajka, tylko szlak, którym podążając łatwiej osiągniesz zamierzony cel.

Nazwa metody jest nieprzypadkowa: każdy z 7 etapów ma Swojego odpowiedzialnego i wspierającego Krasnoludka : pojedynczo nie zdziała cudów, ale razem z pozostałymi sześcioma towarzyszami potrafi wpłynąć na tworzoną przez Ciebie rzeczywistość. Oryginalność tej metody polega na tym, że cel osiągamy realizując niewielkie odcinki odnoszące się do różnych sfer i dostosowane do możliwości każdej zabieganej mamy.

Dzięki wielotorowości łatwiej o zmianę naszego myślenia i postrzegania Samej Siebie, co sprzyja skupieniu się na Sobie, a nie na sukcesach innych. Uwierz w Siebie, przestań liczyć na łut szczęścia.

W końcu, jak mówi sama Kinga Bogdańska: "To, jak będzie wyglądało Twoje życie zależy tylko od Ciebie. Więc weź i zacznij coś z nim robić, bo dopóki JESTEŚ możesz wszystko."

Więcej na www.kingabogdanska.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Siedem krasnoludków? To Twoja bajka!
Każda z nas - kobiet, które dzielą Swój czas pomiędzy pracę, a dom, potrafi wskazać w Swoim najbliższym otoczeniu osobę, która budzi naszą zazdrość. Udany związek, grzeczne dzieci, ugruntowana pozycja zawodowa, czy wybitne zdolności - jest wiele powodów, przez które skrycie nie darzymy sympatią takich osób.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe